Alfa samec
To pa res nima nobene veze…. važno je le kdo podpiše, da je oče……;) :D[/quote]
A ti to hočeš reči, da si tudi ti kakšen svoj izdelek komu drugemu podtaknil? :)))))[/quote]
A ne delajo tega samo kukavice? 🙂
A ti to hočeš reči, da si tudi ti kakšen svoj izdelek komu drugemu podtaknil? :)))))[/quote]
A ne delajo tega samo kukavice? :)[/quote]Kukavice nosijo jajca v tuja gnezda, pri ljudeh se pa gnezda podstavljajo/podtikajo pod tuja jajca…..
Kaj pa vem, a je v končnem efektu kakšna razlika? 🙂
Antilopa kolikor vem imam vse izdelke na istem naslovu tako, da z morebitnim ogledom ne bi smela zapravit veliko časa in poti…. 😉 :))
Ali pa tebe samo zanima koliko sem spreten pri delu s tujimi gnezdi? 😀
Nič bat, ne zamerim 🙂
Me pa malo že skrbi kaj je na meni takšnega, ker nisi prva, ki mi je to rekla, da jim nisem zanimiv…. 😀
Ah mogoče imate samo preslaba gnezda za moja……. Ha, ha, ha…..[/quote]
Nič naj te ne skrbi On_, važno je, da si tvoji zanimiv. 🙂
p.s.
Meni pa deluješ prav prijeten fantič :)))))
Robi, Robi…. daj tole poradiraj, hitro, hitro…..
Drugač pa hvala za tole deklica B_M 🙂
Ps
Komaj sem se ene otresel je že druga tu, moje srce res ne bo zdržalo teh naporov…… 😉 :)))))))[/quote]
Če si prvi šok preživel, ti ne bo hudega. :)[/quote]
Kar nas ne ubije, nas naredi močnejše. :)))
Posledica bo lahko le kakšno športno ali razširjeno srce, da bodo vse oboževalke imele dovolj prostora. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.