Alfa samec
:))
Provokacija:). Ampak ker je gospodov dan in sem prijazna, ti pošiljam nekaj linkov v branje:).
http://en.wikipedia.org/wiki/Alfa_male
http://vizita.si/clanek/novice/preverite-ce-ste-alfa-samec.html
http://www.svetloba.si/clanki/219/kdo-je-alfa-samec
http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/alfa-samec-ali-mevza.html
:))
Provokacija:). Ampak ker je gospodov dan in sem prijazna, ti pošiljam nekaj linkov v branje:).
http://en.wikipedia.org/wiki/Alfa_male
http://vizita.si/clanek/novice/preverite-ce-ste-alfa-samec.html
http://www.svetloba.si/clanki/219/kdo-je-alfa-samec
http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/alfa-samec-ali-mevza.html
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=30835&page=2%5B/quote%5D
No, Goldfish, dajva temu “alfa samcu” neko pravljično vsebino, če je že tema odprta. :))
Zame je to samozavesten, karizmatičen moški, vodja. Zna z ženskami oziroma “šteka” njihove potrebe. Slabe lastnosti so: samovšečnost in morda tudi agresivnost.
Takšnega še nisem spoznala.
Na forumu se mi zdi, da želi Matjažko dobiti to titulo. :)))))
Alfa samec je nadimek, katerega so skovali samozadostni in samovšečni moški, da bi se razlikovali znotraj moške populacije, ker se želijo opredeliti kot nekaj boljšega, večvrednega kakor ostali. Zame je to propagandni bullshit.
Ne boš verjela, ampak tega poimenovanja se največkrat poslužujejo ženske, ki mislijo, da so “alfa samičke”. 🙂
Drugače pa je alfa samec tisti, ki lepo skrbi za otroke, ženi postreže z zajtrkom v posteljo, ki kuha, pospravlja, sesa. In takšna ženska, ki je omrežila alfa samca, potem samo še rabi dobrega ljubimca za v posteljo. :))) Torej so najboljši tisti moški ki so vmes, nekje 50:50. 😀
Ne boš verjela, ampak tega poimenovanja se največkrat poslužujejo ženske, ki mislijo, da so “alfa samičke”. 🙂
Drugače pa je alfa samec tisti, ki lepo skrbi za otroke, ženi postreže z zajtrkom v posteljo, ki kuha, pospravlja, sesa. In takšna ženska, ki je omrežila alfa samca, potem samo še rabi dobrega ljubimca za v posteljo. :))) Torej so najboljši tisti moški ki so vmes, nekje 50:50. :D[/quote]
Nikoli se še nisem opredelila za alfa samičko, niti ne vem povsem kaj ta izraz pomeni, res je pa da se dobrega ljubimca nobena ne brani 🙂 če je pa še vse otalo všteto zraven – ups, kaj bom pa potem jaz počela ?? Si lahko dam kar sama sebi odpoved 😀
Se mi je zdelo ,da imaš rada mlajše in hitre zajčke. 😀
[img]http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/22613_o.gif[/img][/quote]
Dobro, sicer ne vem, ali bi pri tebi vseh 54 prišlo na vrsto, ali bi le med tolikimi izbiral in izbral le eno. To si dokaj nejasno napisal in lahko pride do nesporazuma. :)))) Bojim se, da ne bi za vse potomce zmogel preživnine plačevati.
Se mi je zdelo ,da imaš rada mlajše in hitre zajčke. 😀
[img]http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/22613_o.gif[/img][/quote]
Dobro, sicer ne vem, ali bi pri tebi vseh 54 prišlo na vrsto, ali bi le med tolikimi izbiral in izbral le eno. To si dokaj nejasno napisal in lahko pride do nesporazuma. :)))) Bojim se, da ne bi za vse potomce zmogel preživnine plačevati.[/quote]
Alfa samec je menda plemenska žival? Njegova funkcija je menda samo razplod, ker se edini pari z vsemi samicami? Ti po pošti pošljem v decilitrskem kozarcu dragoceni dedni material, da ne boš tako dolgo čakala v vrsti? Upam, da znaš rokovati z epruvetami, pipetami, lijaki in podobnimi medicinskimi pripomočki. :))) Zraven bom priložil svoj TRR, cena pa je 100€/dl.
Dobro, sicer ne vem, ali bi pri tebi vseh 54 prišlo na vrsto, ali bi le med tolikimi izbiral in izbral le eno. To si dokaj nejasno napisal in lahko pride do nesporazuma. :)))) Bojim se, da ne bi za vse potomce zmogel preživnine plačevati.[/quote]
Alfa samec je menda plemenska žival? Njegova funkcija je menda samo razplod, ker se edini pari z vsemi samicami? Ti po pošti pošljem v decilitrskem kozarcu dragoceni dedni material, da ne boš tako dolgo čakala v vrsti? Upam, da znaš rokovati z epruvetami, pipetami, lijaki in podobnimi medicinskimi pripomočki. :))) Zraven bom priložil svoj TRR, cena pa je 100€/dl.[/quote]
To bo verjetno odloženo plačilo za 9 mesecev, ker je najprej potrebno videti “izdelek” preden ga plačaš. :)))
To pa ne Antilopa, on ne more odgovarjat kam boš ti zlila tisto reč in koliko si sposobna poskrbet, da bi “izdelek” resnično uspel…. 😉 :)))))
Sicer je pa Matjaži pred časom nekaj spraševal, da bi začel biznis z nekimi malo bolj pigmentiranimi osebki…. Mogoče mu pa zato zmanjkuje časa tu in še zresnilo ga je to vedenje posla, prelivanje tekočega kapitala……. :))))
To pa ne Antilopa, on ne more odgovarjat kam boš ti zlila tisto reč in koliko si sposobna poskrbet, da bi “izdelek” resnično uspel…. 😉 :)))))
Sicer je pa Matjaži pred časom nekaj spraševal, da bi začel biznis z nekimi malo bolj pigmentiranimi osebki…. Mogoče mu pa zato zmanjkuje časa tu in še zresnilo ga je to vedenje posla, prelivanje tekočega kapitala……. :))))[/quote]
Matjažko temu poslovnemu pogoju ni ugovarjal, tebe pa tudi ni pooblastil za odvetnika. :)))
To pa ne Antilopa, on ne more odgovarjat kam boš ti zlila tisto reč in koliko si sposobna poskrbet, da bi “izdelek” resnično uspel…. 😉 :)))))
Sicer je pa Matjaži pred časom nekaj spraševal, da bi začel biznis z nekimi malo bolj pigmentiranimi osebki…. Mogoče mu pa zato zmanjkuje časa tu in še zresnilo ga je to vedenje posla, prelivanje tekočega kapitala……. :))))[/quote]
Matjažko temu poslovnemu pogoju ni ugovarjal, tebe pa tudi ni pooblastil za odvetnika. :)))[/quote]Res me ni, sem pa začutil stisko mladega fanta, ko se nasprotni spol tako zagreje zanj in postane ves nebogljen pa bi se rad okoristil vsaj s tistim najsvetejšim, ki ga ima v izobilju in ga meče stran….
No, če je že to želel zaračunat bi pa vsaj aplikacijo opravil gratis 😉 :)))
Sam take priložnosti ne bi takole nespametno zapravil…. 😀
Matjažko temu poslovnemu pogoju ni ugovarjal, tebe pa tudi ni pooblastil za odvetnika. :)))[/quote]Res me ni, sem pa začutil stisko mladega fanta, ko se nasprotni spol tako zagreje zanj in postane ves nebogljen pa bi se rad okoristil vsaj s tistim najsvetejšim, ki ga ima v izobilju in ga meče stran….
No, če je že to želel zaračunat bi pa vsaj aplikacijo opravil gratis 😉 :)))
Sam take priložnosti ne bi takole nespametno zapravil…. :D[/quote]
On, ti ne prideš v poštev za to funkcijo, ampak samo tisti, ki lahko vržemo kot z lopato. Da bi tisto decilitersko flaško napolnil, bi se tačas tvoj dedni material pokvaril, če bi to mesec dni zbiral? Ali koliko ti znese? :)))
Misliš, da nimamo zamrzovalnikov ? :)[/quote]
Sveže iz pipice je tudi mleko najboljše. Jah, ne vem, če se mu ne bi sesirilo prej. :D[/quote]Matjazko ti si res neizkušen…. 😉
Da meni rata ne rabim litrov plavalcev, moji so tako kvalitetni, da je eden zadost, tako da če bi bil jaz na tvojem mestu se ne bi s takimi na lopato hvalil…. 😀
Imam tudi nekaj prečudovitih izdelkov za pokazat tako, da vsak dvom v kvaliteto gen. materiala odpade…. 😉
Kaj pa še ti ponujaš poleg tistega dima, ki se spraši na koncu? 😀
Mati je zmeraj 100%, da so njeni, oče pa je skroaj vedno 100% prepričan, da so njegovi, ve pa samo bog, čigavi so… :))))[/quote]To pa res nima nobene veze…. važno je le kdo podpiše, da je oče……;) 😀
Forum je zaprt za komentiranje.