Albanska mafija=Mehiški karteli
Anonimno660, 02.12.2024 ob 23:02
Slovenska država bi se morala sistematično ukvarjati z kriminalnimi združbami, ki jih vodijo v večino primerih Južnaki, če se tega ne bomo lotili sistematično in odločno, ni za odmislit, kakor praviš Mehiški ali Švedski scenarij in se ne bomo mogli hvaliti, kako varna država smo.
Strinjam!
Zadnji dogodki kažejo, da smo kot država že spustili vajeti iz rok. Meni se je prižgal alarm, ko so tako odločno in brezkompromisno nastopili proti Vardi, ki ne bi smela predstavljati nevarnosti policiji in vojski. Naivno razmišljujoči bi pomislili, da gre lahko celo za pomoč rednim silam, kot je bila nekoč Teritorialna obramba. Ampak očitno oblastem (desni, levi – povsem nepomembno) to ni bilo v interesu, saj so vedeli, v katero smer se odvija celotna situacija in komu je namenjeno, da bo pel tisto: Na slovenskem smo mi gospodar.
Ena stara2, 03.12.2024 ob 11:09
Zadnji dogodki kažejo, da smo kot država že spustili vajeti iz rok. Meni se je prižgal alarm, ko so tako odločno in brezkompromisno nastopili proti Vardi, ki ne bi smela predstavljati nevarnosti policiji in vojski. Naivno razmišljujoči bi pomislili, da gre lahko celo za pomoč rednim silam, kot je bila nekoč Teritorialna obramba. Ampak očitno oblastem (desni, levi – povsem nepomembno) to ni bilo v interesu, saj so vedeli, v katero smer se odvija celotna situacija in komu je namenjeno, da bo pel tisto: Na slovenskem smo mi gospodar.
Slovenija ni samostojna država, pravni red smo itak morali prilagoditi EU, politiki pa samo izpolnjujejo ukaze Bruslja in USA. Državljani Slovenije so praktično prepuščeni sami sebi, sodstvo, vojska, policija, šolstvo, zdravstvo,…vse je v razsulu, čeprav nam mediji skušajo prikazati drugačno sliko. To kar lahko počnejo Albanci in ostali priseljenci v Slovenji je odraz te situacije, boli k…. politike, policaje, sodnike,… in ostale na pozicijah moči za običajne Slovence.
Forum je zaprt za komentiranje.