Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Albanska mafija=Mehiški karteli

Albanska mafija=Mehiški karteli

Zaradi zlizanosti slovenske policije z kriminalci bomo kmalu imeli situacijo kot v Mehiki, kjer karteli pobijajo ljudi, kot po tekočem traku. Pri tem imajo odgovornost tudi politiki , ki se družijo z temi krinilaci z Juga. Ali ni absurd da imamo v Evropi in USA težavo z mafijo iz Juga.

To je zaradi tolerance naše družbe do kriminala in druženje politikov z kriminalci, ki jih financirajo.

Slovenska država bi se morala sistematično ukvarjati z kriminalnimi združbami, ki jih vodijo v večino primerih Južnaki, če se tega ne bomo lotili sistematično in odločno, ni za odmislit, kakor praviš Mehiški ali Švedski scenarij in se ne bomo mogli hvaliti, kako varna država smo.

Te opice bodo svet pahnile v kameno dobro. Vlak ste pač zamudili. Kitajska bo zmagala, ker zna delat z majmuni.
Imaš usmiljenje do kriminalca, to je isto kot če nimaš usmiljenja do žrtve.In EU se je odločila, da bo kruto do žrtev in usmiljena s krimnalci. Taka družba ne more imeti prihodnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno660, 02.12.2024 ob 23:02

Slovenska država bi se morala sistematično ukvarjati z kriminalnimi združbami, ki jih vodijo v večino primerih Južnaki, če se tega ne bomo lotili sistematično in odločno, ni za odmislit, kakor praviš Mehiški ali Švedski scenarij in se ne bomo mogli hvaliti, kako varna država smo.

Strinjam!

Včasih smo imeli policijo, ko je bil še Hojs, takšno kot se spodobi. Zdaj samo nekaj v rokavicah delajo in še imen kriminalcev ne objavijo. Trdo roko rabimo, in vecji zapor, ker je v Sloveniji preveč kriminal-balkancev.

Najbolj varno mesto Jankovič pa Rastoder velika prijatelja.

slovenija je tko in tko polna mafij.. od albankske, srbske, južne, do farmacevtske, politične in sve do leporečniške. tako mala lepa dežela a tako polna mafij.

Zadnji dogodki kažejo, da smo kot država že spustili vajeti iz rok. Meni se je prižgal alarm, ko so tako odločno in brezkompromisno nastopili proti Vardi, ki ne bi smela predstavljati nevarnosti policiji in vojski. Naivno razmišljujoči bi pomislili, da gre lahko celo za pomoč rednim silam, kot je bila nekoč Teritorialna obramba. Ampak očitno oblastem (desni, levi – povsem nepomembno) to ni bilo v interesu, saj so vedeli, v katero smer se odvija celotna situacija in komu je namenjeno, da bo pel tisto: Na slovenskem smo mi gospodar.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena stara2, 03.12.2024 ob 11:09

Zadnji dogodki kažejo, da smo kot država že spustili vajeti iz rok. Meni se je prižgal alarm, ko so tako odločno in brezkompromisno nastopili proti Vardi, ki ne bi smela predstavljati nevarnosti policiji in vojski. Naivno razmišljujoči bi pomislili, da gre lahko celo za pomoč rednim silam, kot je bila nekoč Teritorialna obramba. Ampak očitno oblastem (desni, levi – povsem nepomembno) to ni bilo v interesu, saj so vedeli, v katero smer se odvija celotna situacija in komu je namenjeno, da bo pel tisto: Na slovenskem smo mi gospodar.

Slovenija ni samostojna država, pravni red smo itak morali prilagoditi EU, politiki pa samo izpolnjujejo ukaze Bruslja in USA. Državljani Slovenije so praktično prepuščeni sami sebi, sodstvo, vojska, policija, šolstvo, zdravstvo,…vse je v razsulu, čeprav nam mediji skušajo prikazati drugačno sliko. To kar lahko počnejo Albanci in ostali priseljenci v Slovenji je odraz te situacije, boli k…. politike, policaje, sodnike,… in ostale na pozicijah moči za običajne Slovence.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close