Aktivni razgledani moški?
V več temah se moški pritožujejo nad tem, da smo ženske nerazgledane, neaktivne.
Pa sem v zadnjem letu obiskovala tečaj francoščine, tečaj nemščine, tečaj retorike, tečaj za turistične vodnike in kaj vidim? Maksimalno 10% udeležencev je moških.
A jeziki in govorništvo moških ne zanima?
To je za tiste moške, ki se pritožujejo v sosednjih temah nad nami ženskami :), ker smo menda butaste in nerazgledane.
Tudi IQ zajema samo neko določeno področje inteligence in ne vključuje čustvene pa še katere druge inteligence.
Ni dobro razkazovat svojega preveč ozkega pogleda na svet, ker potem privabiš ljudi, ki ozko razmišljajo. Takšni pa se hitro udarijo med sabo. Po drugi strani pa to ni slabo, ker morda spoznaš kaj novega.
kamorkoli pridem na obisk je povsod vsaj 3 – 5 kuharskih, 4 o družini in zdravju – knjig, poseben zvezek receptov in setveni koledar in rokovnik z vpisi kaj se je dogajalo z otroci …
potem se pa babnice menijo o receptih, previjanju otrok, setvi, kateri čaj odpravi katero nevšečnost … ☺☺☺
Čustveno butaste definitivno
Geografsko in še kako drugače nerazgledane, DEFINITIVNO.
Vsako leto pomagam svoji mami popravit vsaj 200+ testov Geografije, verjemi mi redkokateri moški piše takšne neumnosti kot jih zmorejo/te ženske
Da ne govorim o Zgodovini itd.
Če znaš v 5 jezikih povedat da nimaš pojma o nečem ali si potem razgledana?
Ne samo več ljudi razume da si butasta 😉
Forum je zaprt za komentiranje.