akne in prsi
Ze dalj casa imam hude probleme z aknami. Po obrazu mi jih je uspelo umiriti s kremami, kasneje pa tudi s tabletkami. Hrbet pa imam se vedno poln aken in brazgotin. Nic ne kaze, da bi se stanje izboljsevalo. Zanima me, ce ima mogoce kdo kaksen nasvet, kako to tezavo cim hitreje odpraviti.
Pa se eno vprasanje… Na ‘kolobarju’ okrog bradavice se mi vcasih (predvsem ko slecem nedrcek) pojavijo majhne pikice, koza pa se nekako ‘skrci’. Je to normalno? Postajam zaskrbljena.
Hvala.
Forum je zaprt za komentiranje.