A se vam tud…
…zgodi ,oz.dogaja, da se komu na novo predstavite, pa vam reče, da se mu zdite znana, al pa celo, da vas pozna, čeprav vi njega/nje sploh ne?
Men se skor vsakič, ko neko novo osebo spoznam, sploh moške, to dogaja.. Pa vsi se me spomnejo, še po par letih, čeprav se nismo nič vidl vmes.Včasih na cesti ko koga sam bolj pogledam, pa me takoj pozdravi…Hmmm, kaj je na men kaj tazga, al je to zdej moderno?
Forum je zaprt za komentiranje.