A se kateri čveka
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › A se kateri čveka
Ja dober večer a se kateri pogovarja, kaj delate?
Moja dva že spančkata jaz sem pa rekla da pokukam še malo tukaj gor?
Mateja
O, zdaj si že tu? ha ha
Ja ker tam je kar eno nakladanje v prazno se ti ne zdi no ampak saj si ti tudi a ne pa povej kaj.
Povem ti, da se danes čisto nič ni pametnega dogajalo. Čisto izi in brezveze…tak, da ni nekega pravega elana za čvek! zanimivo, a ne?
Odkod si?
Tudi pri nas nič posebnega razen našega malega pikca, ki pa seveda rad pri svojih 16m., kakšno ušpiči in potem se mu smejimo še posebno zdaj, ko je začel ponavljati besede, drugače pa smo iz Lj pa ti?
No jaz sem pa danes bučo izrezala in ravno zdajle dala ven pa elektronsko svečo dala noter da bo mal strašila sosede.Kaj pa ve’?
Maribor. Mislim, da bom šla kar spat. Hčerkica se nekaj zbuja, ima poln nosek; upam, da ne bo zbolela!
jaz je nimam kam postavit, sem v bloku, pa okenske police so preozke; še komu na glavo butne…ha ha
No jaz sem pa danes bučo izrezala in ravno zdajle dala ven pa elektronsko svečo dala noter da bo mal strašila sosede.Kaj pa ve’?
Forum je zaprt za komentiranje.