Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek A o tem pa ne bomo nič?

A o tem pa ne bomo nič?

a ste kaj skorumpirani?

Kar pomeni…

da spadaš med 93 % ali med 7% Slovencev?)

Hvala. Zdaj pa vse vem… 🙂

saj mn tud ni jasno ampak, glavno da smo prvi in pred Hrvati)) pa še to baje samo zato ker smo podkupili Nigerijo)) tako je dans Avdič povedal..bo že držalo))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close