Splash › Forum › Starševski čvek › A ljudje nimajo prav nobenega odnosa? A ljudje nimajo prav nobenega odnosa? Lako jim je 09.09.2025 ob 02:38 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 06:39 Od 2h ne morem spati zaradi sosedov. Kakšna uvidevnost? Prijavi Grozno 09.09.2025 ob 05:36 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 06:39 Južnaki Prijavi Sendero luminoso 09.09.2025 ob 05:53 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 06:39 Odgovor na objavo uporabnika Lako jim je, 09.09.2025 ob 02:38Od 2h ne morem spati zaradi sosedov. Kakšna uvidevnost? Midva z mojo sosedo sva se sinoči dol dala, pa še sedaj mirno spi. Prijavi Domk 09.09.2025 ob 06:39 zadnji odgovor 09.09.2025 ob 06:39 Nažalost tako je..neotesani pijančki slovenčki…rešitev..batinanje edino to razumejo. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.