Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek a je možno, da je res tak?

a je možno, da je res tak?

Zdaj pa ne vem, ali sanjam, ali pa je vseeno res.
Pred kake pol leta sem na OO spoznala moškega, dobrega videza, zabavnega, zanimivega, kasneje se je izkazalo, da je tudi dokaj premožen.Izobražen,nežen, pozoren, fenomenalen ljubimec, povrh vsega še super obdarjen:).
Priznam, kar sva skupaj sem poskušala najti kako “slabo” točko pri njem….pa je ne najdem.
Ne mislite, da sem kaka zelenčica, na moške se kar dobro “spoznam”, zato sem bila na štartu pač malo nezaupljiva, oz, se nisem na vrat na nos vrgla v zvezo, saj se mi navsezadnje niti ni bilo treba, kajti imam popolnoma zadovoljno življenje, a ko sem srečala tega moškega, sem ga spustila bliže.
In, bolj, kot ga spoznavam, bolj je “Mr Perfect”..
Ne šalim se, nisem brezglavo zaljubljena, preprosto, tak je.
Torej, le ni vse tako slabo na “moškem trgu”, kaj?:):)

Pa ne mi zdaj tiste jadne, sfrustrirane babnice pisat,m da naj počakam še malo, pa bo pokazal svoje prave barve:):):), verjemite mi, sem ga “obdelala” odspred in odzad, da bi kaj odkrila.
Aja, seveda je samski (sicer že več let ločen) in me je predstavil svojim otrokom….

tudi moj je idealen

in počasi sprejemam da se je odločil ZA MENE

ima pa slabe točke, npr razjezi se ko gleda šport

Zaljubljena si….
vsaka vidi tako svojega dragega veš 🙂 sploh prve mesece 🙂

Lepo …uživaj in imejta se rada

No, da malo zagrenim…vse skupi se bo mal umirilo, tam nekje po letu dni skupnega bivanja….vendar ljubezen ostane na tak in ovak način…

Uživajjjj :))

Točno tako je, kot si napisalaKity!!! Tudi moj je fajn, ampak ima tudi napake ki se z leti pokažejo. Na srečo niso preveč moteče in imam jih tudi jaz, seveda. Že 19let sva poročena in ne bi ga zamenjala:

Zaupaj nam njegov vzdevek na OO, pa se zna tale pravljica hitro razbliniti. Stavim tudi, da je še vedno aktiven če ne na OO, pa kje drugje.

Zapomni si, da popolne osebe NI.

Ja, ja, punce, saj ne, da kake malenkosti ni (npr, ne spušča wc deske:):)), ampak, meni so to popolnoma nepomembne stvari v odnosu dveh.
Mislila sem predvsem karakterne lastnosti….kake nogavice ali spodnjice na tleh v spalnici pa res niso merodajne…seveda, pod pogojem, da so druge stvari dobre, ljubezen in spoštovanje prva stvar med dvema…

Paranoja, ne, ni več gor.

Samo glej, da te na koncu ne bo začela motiti ravno ta njegova “popolnost”. Ker so napake in
napakice ljubljenega človeka ravno tisto, kar ga dela simpatičnega in zaradi česa si dovolimo
biti z njim tisto kar smo v resnici: človeške, s svojimi napakami, ne pa popolne, kot recimo on….

No, jaz upam, da bo vse okej …
Ker s tega OO so take zgodbice, da glava peče. O takih, ki se prisesajo na tvoje finance, ker so čiste propalice, do takih, ki so vezani, tako da so tisti, ki v bistvu še vedno iščejo dalje, v bistvu nedolžne ovčice. Vzdevek lahko zamenja, obstajajo tudi drugi portali …
Je pa seveda možno, da je res tako, kot zgleda.

Seveda so zelo fejst moški na tem svetu, veliko je zelo fajn moških, samo ujeti jih je treba v pravem trenutku! Torej si res ena velika srečnica! Super!!!

uživaj zdaj, morebitne slabe stvari pa rešuj kasneje… enkrat se živi! 🙂

In v bodoče svoje sreče ne deli na monu – saj vidiš da bi se ene najraje požrle (ali pa tebe:))) ).

kaj pa pomeni OO ?

nam izdaš še vajina leta?

nam izdaš še vajina leta?

Ni panike, oba 50, plus minus kako leto.


niso vsi moški varalice… jaz sem mojega tudi spoznala na OO pa ti garantiram, da ga tam gor ni več, niti ga ni kje drugje na portalih. ker ni tak tip…

Ne razumem zakaj si se tako na široko razpisala o meni??????

pri 50 tih (petdesetih ne petnajstih) bi pa res lahko vedela, da po pol leta poznanstva pri tebi najbolj deluje čebelca, realni možgani pa nič. Čisto možno je, da je v redu tip, zakaj pa ne, ampak realno boš videla po dveh letih. To je pa v tvojih letih taaaaaako dolga doba, da nobena ne more mal počakat.

pri 50 tih (petdesetih ne petnajstih) bi pa res lahko vedela, da po pol leta poznanstva pri tebi najbolj deluje čebelca, realni možgani pa nič. Čisto možno je, da je v redu tip, zakaj pa ne, ampak realno boš videla po dveh letih. To je pa v tvojih letih taaaaaako dolga doba, da nobena ne more mal počakat.
_________________________________________________________

Kaj nisi prebrala, da sem se fino “trudila”, da odkrijem kako pomembno napako?
Ne skrbi, prav zaradi izkušenj, ki so prišle skozi leta sem bila tako previdna in skeptična.
Ampak, navsezadnje, nekatere torej vseeno ne verjamete, da je možno spoznati zares čudovito osebo?
Saj imamo več ali manj sami sebe tudi za nek tip popolnosti…..zakaj ne bi bilo na drugi strani tudi kaj takšnih?
Čebelca..:):) …………….ne, ne…

saj sem ti napisala, da je čisto možno, da je ok. samo hvalit se po pol leta znanstva ne kaže na ne vem kakšno zrelost no.
vsekakor ti želim veliko lepih trenutkov še naprej.

kaj je oo? In lahko da je res tak, konec koncev pri takih letih se je ze moral zdivjat preden se je zresnil

saj sem ti napisala, da je čisto možno, da je ok. samo hvalit se po pol leta znanstva ne kaže na ne vem kakšno zrelost no.
vsekakor ti želim veliko lepih trenutkov še naprej.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Pa, saj se ne hvalim, sprašujem se….in vse vas

še vedno eni ne vemo kaj je to oo????

:):):)

še vedno eni ne vemo kaj je to oo????
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

to je portal Ona.on , namenjen spoznavanju.
Zdaj, kaj in koga in kakšnega želiš spoznati, se pa sam odločiš:):)

No, potem je moj še bolj popoln: poleg lastnosti tvojega Mr. Perfecta, moj nima otrok od prej, ni bil nikoli v resni zvezi z drugo (je moj od 15 leta) in ne pušča deske dvignjene… in ne sodeluje na OO, nima FB in doma ne visi na računalniku (v službi pa narava dela ne dopušča pretiravanja)…

Je pa res, da če bi ga morala sedaj enega takšnega poiskat, prej zelenega psa najdem verjetno…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close