Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je Mojca Mavec v predmenopavzi?

A je Mojca Mavec v predmenopavzi?

Nekam tiha je zadnje čase.

1. javna RTV jo je odstavila, ker je s.p. in predraga
2. v menopavzi je že od rojstva ☺

A nisi pred menopavzo vsa leta preden se menopavza začne?

..ma ja…glede na vse prispevke iz ceelga sveta, ki jih je delala še do nedavna, ji ne more biti hudega, četudi je ni več v jutranjem programu..

Postala je navadna turistična vodička, ki snema blog.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno105, 26.10.2024 ob 21:47

Postala je navadna turistična vodička, ki snema blog.

Vsaka vodička je navadna, razen če nima kakšnih nenavadnih navad.Povem pa lahko, da je Mojca Mavec zelo dobra in sposobna vodička!

Mojca Mavec je vse življenje v fazi čoknjenosti.

Mojca mavec je že toliko predelana po obrazu,da si več ni podobna. Samo tistih kravjih oči pa ne more noben kirurg zrihtat. A še prepisuje tuje članke,ali že kaj piše iz svoje betice?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1274, 27.10.2024 ob 02:54

Mojca Mavec je vse življenje v fazi čoknjenosti.

Mogoče je pa obratno.In je ona normalna, ti …

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4247, 27.10.2024 ob 03:02

Mojca mavec je že toliko predelana po obrazu,da si več ni podobna. Samo tistih kravjih oči pa ne more noben kirurg zrihtat. A še prepisuje tuje članke,ali že kaj piše iz svoje betice?

Pogrevaš stare stvari! Kot da si ti brez napak! Dosti je takih ljudi, ki na tuje napake kažejo s prstom, svoje pa skrivajo kot kača noge!

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 27.10.2024 ob 02:52

Vsaka vodička je navadna, razen če nima kakšnih nenavadnih navad.Povem pa lahko, da je Mojca Mavec zelo dobra in sposobna vodička!

Se strinjam. Odlična vodička. Ni nesramna, naduta in ne dela razlik med turisti. Je na voljo za vprašanja in od nje dobiš odgovore. Niti malo presrana v primerjavi z nekaterimi vodiči, ki so si sami sebi dovolj. Imela priliko spoznati v eni naših večjih agencij.

Od kje ti ideja pa si v predmenopavzi tih? Haha!

takrat si sele glasen, povsod in evforicen zavsak ku…

Teces na smarno, plavas v jezeru, vstajas ob 5h, telovadis ob 6!

se ucis novega jezika… pa tecna ratas sto na uro 😉

Ne glede na prepisovanje, si moramo priznati, da so bile njene oddaje Čez planke zelo prijetne in gledljive.

Ne morem verjeti, koliko nesramnosti veje iz nekaterih ljudi!

Nekateri vaši posti izžarevajo višek nesramnosti, nerazgledanosti. Takšne stvari ogromno povedo o avtorju, pa četudi je anonimen!

Kako lepo je iskati morenitne napakice ali močne točke posameznika spreminjati v negativne in se napak in pomsnjkljivosti celo izmišljevati o odrugih.  Sami smo očitno, dploh nekateri avtorji,  v piko popolni  uspešni, lepi, večno mladi, razturamo na vseh področjih življenja in v vsakem obdobju življenja brez izjeme in smo za vzgled tudi dobro izobraženim, empatićnim, samozavestnim, energičnim, uspešnim posameznikom!

 

Baba je 51. letna suha veja in bo menda kar v menopavzi.

Prepisovanja pa ne bi kar tako pozabila. Gnil karakter veje iz takih dejanj. Preden to objavijo ima človek kar nekaj casa premisliti se. Ona se ni, kar veliko pove. In taki ljudje pri meni poradirajo za vedno.

Meni osebno neprebavljiva, o njeni morali pa tudi ne gre izgubljati besed.

Vedno mi je bila všeč. Razgledana in vedno zanimiva. Z veseljem bi bila njena prijateljica.

Pri 51 ne more biti ravno v pred menopavzi.

Če ni preplonkala je bil pa celo oddajo Šentjorn, ne Šentjernej.☝️? Tiste igre brez meja se še zdaj spomnim. Od začetka do konca je bil vsaj stokrat Šentjorn. Brihtna že kot mlada bila.☝️?

Jaz sem si jo tudi najbolj zapomnila po kraji. Pa rebeko dremelj, pa vido žabot. Marsikaj toleriram, kraje pač ne.

Eni kraji rečejo napakica. Žalostno.

Zato pa smo tam kjer smo. Če bi vsi tako delali……

Enkrat so jo dobili… za ostalo pa ne vemo.

Odgovor na objavo uporabnika
Metoo, 27.10.2024 ob 14:20

Prepisovanja pa ne bi kar tako pozabila. Gnil karakter veje iz takih dejanj. Preden to objavijo ima človek kar nekaj casa premisliti se. Ona se ni, kar veliko pove. In taki ljudje pri meni poradirajo za vedno.

Tudi pri meni isto. Žal. In Vida Žabot.

Pa ni šlo za enkratno dejanje, da bi lahko rekel, da je zdrs, osamljena napaka. Je kar trajalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10474, 28.10.2024 ob 11:38

Tudi pri meni isto. Žal. In Vida Žabot.

Pa ni šlo za enkratno dejanje, da bi lahko rekel, da je zdrs, osamljena napaka. Je kar trajalo.

Ja, se strinjam. Obe tatici in Dremeljca, ki je prijateljici najprej ukradla PIN, nato pa denar iz bankomata.

Se pa spomnim, da je pred leti krožil en kratek video, ko je ena gledalka MM rekla, naj ne bo tako osladna.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close