Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je bila ženinova mama tudi na poroki? Kaj pa otroci?

A je bila ženinova mama tudi na poroki? Kaj pa otroci?

A kdo ve, je bila Mama Golobica tudi na ohceti vrlega sina? Pa njegovi otroci? Vsi trije?

Po mojem mora bit ta mati res ponosna na svojo novo snaho, bosta zihr kakšno joto skupaj kuhali :):):)

Otroci morajo pa tudi z užitkom hodit v šolo, ko  vsi vedo, katero cipo so dobili za mačeho:):)

Kreten golobji , res.

Saj se takimi izjavami poveste vse o sebi…

Odgovor na objavo uporabnika
Kritičen do neumnosti, 08.09.2025 ob 10:09

A kdo ve, je bila Mama Golobica tudi na ohceti vrlega sina? Pa njegovi otroci? Vsi trije?

Po mojem mora bit ta mati res ponosna na svojo novo snaho, bosta zihr kakšno joto skupaj kuhali :):):)

Otroci morajo pa tudi z užitkom hodit v šolo, ko  vsi vedo, katero cipo so dobili za mačeho:):)

Kreten golobji , res.

Ti buzarant, a je tvoja mama bila zraven, ko so ti ga SDSS-ovci v rit tlačili?

A je fino pod krinko anonimnosti doživljati naslado ob pisanju primitivnih postov?

V živo bi se podelal/a, če bi moral/a izreči napisane besede, reva!

Avtor, srčno upam, da nisi starš. Tvoj primitivizem in nezmožnost preseči svojo zaplonkanost s starševstvo ne gresta skupaj. Razen če seveda hočeš vzgojiti se kakšnega novega zaplonkanega primitivca, ki jih je žal na svetu že tako preveč.

 

To tudi mene zanima.

Torej so bili na poroki njegovi starši in otroci?

Kaj pa njeni starši?

Nehajte vpletati otroke!!!

Res pa je, da je s poroko res konec 2. mandata.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8553, 08.09.2025 ob 12:57

Nehajte vpletati otroke!!!

Res pa je, da je s poroko res konec 2. mandata.

 

Najbrž ne bo 2. mandata.

 

Kaj se razburjate, a resnice res ne prenesete? Oh, plesalci bedasti:):):). Vaš svobodni stil je nekako upešan….

Avtor, srčno upam, da nisi starš. Tvoj primitivizem in nezmožnost preseči svojo zaplonkanost s starševstvo ne gresta skupaj. Razen če seveda hočeš vzgojiti se kakšnega novega zaplonkanega primitivca, ki jih je žal na svetu že tako preveč.

Smo ze pozabili, kako ste pred leti neumorno pisarili, da ima Janezov sin downov sindrom?

Zdaj pa mi, bedaki hinavski ,prosim,razložite, kaj je spornega pri mojih vprašanjih?

1. Je bila mama Goloba na ohceti?

2. So bili njegovi otroci na ohceti?

Oboje bi bilo POPOLNOMA normalno , a vam to očitno ni. Zakaj?

Ker VI  vidite to ohcet kot NENORMALNO.

Zakaj le?

Je po vaše res grozno nemoralno vprašanje, če so otroci na poroki očeta? Običajno so. Pri normalnih ljudeh. Pa so na tej ohceti bili?

No, vreščavke  ,bestice od Prve Kurbe Slovenije, odgovorite. Točno, seveda, ne spet nekaj mešat zraka.

Res je nekaj na tem, ce se vsi zazenejo v vprasanje, ce so bili otroci na poroki. Kolikokrat smo tu brali kregarije ali naj bodo otroci na poroki prisotni ali ne, zdaj je pa to kar naenkrat tabu tema. In si primitivec, ce to vprasas. Res zanimivo. Kje je Maticek, da bo podal strokovno psiholosko oceno tega sindroma?

Vendar ima kritični nekako prav. Zakaj tiste,ki vse veste,ne poveste,če so bili starši in otroci tudi na poroki? Kaj je tu nenavadnega,če se vpraša ?Od kdaj je to vprašanje tako neprimerno?

Pri nas so otroci vedno tudi na drugi poroki, če se v družini pač tako zgodi. Pri nas mislim, v krogu poznanih in ,saj veste,poznanih od znanih. In to je lepo.

Ampak pri tej poroki stoletja je pa to tabu. Le zakaj?

Pustite pri miru. Se je poročil in to je lepo. Jaz ga tudi ne podpiram politično, ampak poroka s tem nima nič. Čas bo pokazal kako bo.

Zakaj pustiti pri miru? To je bila javna poroka, saj so vsi mediji govorili o njej, on pa je novinarje celo pogostil. Ce ne bi odobraval, da se o njegovi poroki razbobna po sirni dezeli, tega ne bi storil. Pa se direkt sredi slavja, takoj po “da” jih je prisel pogostit.

V glavnem …kot rečeno , so tarča za prihodnje volitve …najštevilčnejša baza- upokojenci – …na to se računa, na to se pripravlja, …-  rožice iz poroke so kako cortkano in oh in sploh pazi -podarili– v domove upokojencev …-kako predvidljivo kajne…mi že vemo, saj nismo od včeraj…in eni ta stari nismo -podkupljivi na take cmihaste štorije od porok pa to…In kar pripravite se …prihaja obdobje ,ko bosta skakala iz vsake paštete ven…–predvidljivo in vse za volilne glasove…Pa saj ste Pahija videli kaj vse je počel anede…

Ne vemo ali je Robi uničil srečno družino ali Tina.

In katere družine se zdaj ne sme omenjati ?  Pred volitvami je krulil, da je njegova družina sveta…..my ass.

Zdaj mislim, da otrok  ni bilo na ohceti, stare mame tudi ne. Ta poroka je bila ena farsa, sploh najbrž ni veljavna v pravnem smislu. Lopov   Zorangutan  Opanković  itak nima problema , če je treba kaj poneveriti, zgoljufati.

Ampak, res, na tej ohceti je bila vsa gnila srenja Slovenije. Škoda ,da je priložnost zamujena.

En dron z bombo bi naredil red, Slovencem bi bilo malo lažje, ker bi se ves drek spravil pod zemljo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close