Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek A bi šlo – sam prašam

A bi šlo – sam prašam

da bi v temah tipkali samo, kar je naslov in utemeljitev teme

razna blodenja o forumaših pa se tipka v forumašem namenjenih temah ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ocitno ne. Tebi bi morali prepovedat odpiranje tem ker si navadna attention whore.


vsak cgn se s svojimi hvali ☺
btw: o NM-3w je že temica ☺ … zganjaš foušijo, ker je o sebi nimaš jajčnokov odpreti ali me žicaš, da ti jo jaz odprem ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Probaj, če je možno. Seveda najprej pri sebi. 🙂


Probaj, če je možno. Seveda najprej pri sebi. :)[/quote]

Tako je. Ko bo NM-3w zgled drugim, se priključim tudi sama:). Do takrat blodim po temah:)).


Probaj, če je možno. Seveda najprej pri sebi. :)[/quote]
kaj že ti rad oponeseš .. da so vedno drugi krivi za lastno nesreču ☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Probaj, če je možno. Seveda najprej pri sebi. :)[/quote]
kaj že ti rad oponeseš .. da so vedno drugi krivi za lastno nesreču ☺☺[/quote]
Seveda ne. Saj niti trdim, da sem nesrečen, če se ne držimo teme. 🙂


Probaj, če je možno. Seveda najprej pri sebi. :)[/quote]
kaj že ti rad oponeseš .. da so vedno drugi krivi za lastno nesreču ☺☺[/quote]
bizgo, drž se teme, bo šlo? vraga bo šlo


kaj že ti rad oponeseš .. da so vedno drugi krivi za lastno nesreču ☺☺[/quote]
bizgo, drž se teme, bo šlo? vraga bo šlo[/quote]
špilfrderbar … user se u gate, pa boš umirjen ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


bizgo, drž se teme, bo šlo? vraga bo šlo[/quote]
špilfrderbar … user se u gate, pa boš umirjen ☺[/quote]
a tok si ti greješ ritne mišice? da se v gate userješ?….zdaj a si star al pa neumen…boje hkrati je skoraj nemogoče

Nč ne kapiram, ampak zihr je qul!! ☺☺☺

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

maa ti samo kimaj in ti bo še naprej kuul

maa ti samo kimaj in ti bo še naprej kuul[/quote]
Kim, kim, kim………………

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close