A 18-letnica res potrebuje lastno stanovanje?
Hčerka hodi v gimnazijo in ima par bogatih sošolcev, ena sošolka res izstopa. Sicer ni kakšnih Gucci in Hugo Boss oblek, a vidiš po lajfstajlu koliko je ura. Npr. ko jo vpraša hči, kje je kupila xy oblačilo, reče da je po meri narejeno in podobni štosi. Ta ista punca je pred kratkim praznovala rojstni dan in očka ji je kupil lastno stanovanje v centu Lj. A ne more bit v domu kot normalni otroci? Če prav noče biti doma. Je rekla v razredu, da sicer ima že nekaj (seveda podarjenih od očka) stanovanj v Lj, ampak so v najemu in niso po njenem okusu. Seveda se ima smrklja za neko poslovno žensko, ker pri 18 že oddaja stanovanja, po možnosti teži najemnikom. Hči pravi, da zdaj pa na glas v razredu s svojimi goskami debatira o prenovi stanovanja. Emperador (?) marmor, Carrara marmor, stenske obloge… Zdaj pa je na vrsti oprema. Poleg jedilne mize za 8 tisoč, je zdaj punca naročila kavč iz Italije. Cena enega bogega kavča je tam 12/14 tisoč evrov. Sprašujem se, v čem je drugačen v primerjavi z kavčem iz Jiska / Harvey Normana ali pa Lesnine, ki je zelo kvalitetno. Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni. Sprašujem se tudi zakaj samska mlada punca potrebuje 200 kvadratov v centru Ljubljane. Vzgoja starši, vzgoja. Priučimo jim skromnosti, ne pa obilja.
Ti bom jaz povedala, kako je drugače.
Eni ljudje ne marajo delati enega in istega dela. A veš, ko delaš na primer v trgovini. Pa na dan sprejmeš veliko strank. In te stranke se vedno obnašajo enako. Seveda ne vse enako, ampak jih imaš po skupinicah. Ampak to je skos eno in isto. Obnašajo se enako, govorijo vedno enake stavke. In veš, ko ti je enkrat dovolj, ker nisi človek, ki bi skos delal eno in isto in skos posluśal ene in iste stavke, zamenjaš službo.
Zamenjaš službo za tako, kjer bo vsak dan nekaj novega, drugačnega. Kjer bo vsak dan razgiban. Ko ti bodo ljudje vsak dan povedali kaj drugega. Ko boš vsak dan delal nekaj drugega. Vsaj za odtenek drugače.
Če grejo vsi po istem kopitu, prav. Večini je to dovolj. Večina gre v dom, kupi kavč v jysku in obleko v kiku. Meni misel na to, da ima še 200 drugih žensk v mestu isto majico iz kika kot jaz, mi gre na bruhanje, zato je ne kupim.
Eni ljudje že pri malih letih preberejo knjige, ki so primerne za 10-letnike. A jim boš prepovedala, ker radi berejo? Jim boš rekla, saj tiste slikanice so čisto dovolj zate. Jih boš zatrla? Vodila vse, da bodo po istem kopitu?
Potem ni napredka. Ni napredka, če ne izstopaš. In danes je zelo pomembno, da nekaj veš, da izstopaš. Ona pri svojih letih zna, kako se naroči in dostavi kavč iz Italije. Tvoja hči to zna? Verjetno ne bo znala nikoli.
Italia, 14.09.2025 ob 09:33
Ti bom jaz povedala, kako je drugače.
Eni ljudje ne marajo delati enega in istega dela. A veš, ko delaš na primer v trgovini. Pa na dan sprejmeš veliko strank. In te stranke se vedno obnašajo enako. Seveda ne vse enako, ampak jih imaš po skupinicah. Ampak to je skos eno in isto. Obnašajo se enako, govorijo vedno enake stavke. In veš, ko ti je enkrat dovolj, ker nisi človek, ki bi skos delal eno in isto in skos posluśal ene in iste stavke, zamenjaš službo.
Zamenjaš službo za tako, kjer bo vsak dan nekaj novega, drugačnega. Kjer bo vsak dan razgiban. Ko ti bodo ljudje vsak dan povedali kaj drugega. Ko boš vsak dan delal nekaj drugega. Vsaj za odtenek drugače.
Če grejo vsi po istem kopitu, prav. Večini je to dovolj. Večina gre v dom, kupi kavč v jysku in obleko v kiku. Meni misel na to, da ima še 200 drugih žensk v mestu isto majico iz kika kot jaz, mi gre na bruhanje, zato je ne kupim.
Eni ljudje že pri malih letih preberejo knjige, ki so primerne za 10-letnike. A jim boš prepovedala, ker radi berejo? Jim boš rekla, saj tiste slikanice so čisto dovolj zate. Jih boš zatrla? Vodila vse, da bodo po istem kopitu?
Potem ni napredka. Ni napredka, če ne izstopaš. In danes je zelo pomembno, da nekaj veš, da izstopaš. Ona pri svojih letih zna, kako se naroči in dostavi kavč iz Italije. Tvoja hči to zna? Verjetno ne bo znala nikoli.
hahahah res misliš da ona vse to naroča al kaj?to ji očka vse pove, kaj bo naročil za njeno novo stanovanje.
pa to je itak bedarija, provokacija za klike.
Ja kar težko je razumeti iz tvojega pisanja kaj bluziš??
Vsekakor pa je tako, vsega kolikor lahko oz. kolikor si misliš da je za tebe v redu!
Najboljse je da si sama ustvariš mnenje in vse prilagodiš tebi!
Praviš da:
Sprašujem se tudi zakaj samska mlada punca potrebuje 200 kvadratov v centru Ljubljane. Vzgoja starši, vzgoja. Priučimo jim skromnosti, ne pa obilja.
Zato ker lahko in zato ker je vzgoja njenih staršev taka!
Tvoja hčerka pa si bo pomagala sama in bo na koncu lahko malo bolj srečna v življenu kot pa sošolka z ne vem kolikimi stanovanji!
A je sošolka od Golobove hčerke, ki je bila tudi lastnica Starsolarja? Zgodba je čisto možno resnična. Ker ti ateji, ki morajo skrivati premoženje, dobljeno na nezakonit ali vsaj sumljiv način, hitro kaj prepišejo na svoje komaj polnoletne otroke in tako zaščitijo premoženje. Upravljajo pa sami s tem bogastvom, ne njihovi otroci.
A je, 14.09.2025 ob 10:23
A je sošolka od Golobove hčerke, ki je bila tudi lastnica Starsolarja? Zgodba je čisto možno resnična. Ker ti ateji, ki morajo skrivati premoženje, dobljeno na nezakonit ali vsaj sumljiv način, hitro kaj prepišejo na svoje komaj polnoletne otroke in tako zaščitijo premoženje. Upravljajo pa sami s tem bogastvom, ne njihovi otroci.
saj golob je tudi vse na bivšo ženo prepisal sicer z opombo, da ne sme nič prodajat na svojo roko, pa pol na hčerko, revež je pa sam reven kot cerkvena miš. No, o milijonih v davčnih oazah ne bi. Bogve kaj bo prepisal na Tinco.
Če boste pol toliko energije, kot je vlagate v to, kaj je en bogataš kupil svoji hčeri, vložili v to, da boste svojo učili pravih vrednot, iznajdljivosti, kreativnosti, prave mere “egoizma”, da bo znala presodit, kdaj biti “team player” in kdaj je bolje, da “poskrbi za svojo rit”, brez, da bi metala komu polena pod noge, bo vaša hči v življenju uspešna in zadovoljna. Verjetno je to vaš cilj?
Zaletite se nekam
v tvojem zapisu jaz zčutim predvsem faušijo, frustracijo jezo in pač slabo voljo. če midva rečeva tko. da si ti ta mamica te hčerkice, ki ima tega ateka sposobnega z toliko keša, bi ti bila še večja prasica?! ni rečeno je pa zelo verjetno. najverjetnja bi bila še večja prasica. bodi iskrena. glej iskreno je tko. čist iskreno. pač imajo denar. kakorkoli že, imajo ga. in vedno ga bodo imeli. ti ga pač nimaš. zakaj gan imaš? verjetno ker is imela mamico levičarko, kite ni naučila biti podjetna. to nisi ti. ti si nekan ičvredna družboslovka. iz rok v usta. poglej. bodiva odkrita. jezna si ker bi ti rada svoji hčerki to momogčila da se nauči biti pojetnica. pa ji ne moreš. ne ti nje tvoj mož. ker sta luzerja. pač. realno gledano evo. 18 ni tak malo več. kot je tebi bilo predstavljeno. to je to kaj ajz vam tuk iskoz govorim. levičarke smake mamicve, druzboslovke so vam uničile življenje. pravlce so vam prodajale. in ti t osedj lepo vidiš. ti nisi jezna na to punco in jjene starše. ti bodi raje jezna na tvojo mamico kitej e zafurala. in ateka ki je tej kuzli dovolil, da te je zafurala. 18 ni malo. to bi se midva lahko pogovarjala do nezavesti. ampak alo ti tudi nisi zrela sedaj za ta pogovr. a razumeš!! misliš, da je bila tvoja vzgoja, kako si ti vzgojena ful dobra? se ti zdi? mogoče pa so te punce trenirale kaj od malega. imajo nek fondament. a razumeš? imajo neko znanje. sposobnosti. ne tak vse povprek ocenejvat, če ne poznaš.
bolje bi bilo zate, da bi svojo hčerko vpisala v judo in plavanje. in bi ji iskreno poedala. jaz ti ne morem nič ka jveli pomaga. ker sme ničvredna druzbslovka. tvoj plafon bo verjetno neka učiteljica. pač bodi iskrena. raje. če bi ti znala imela te resurse sposobnosti, bi bila še huj prasica.
po moje si t itista, ki ej zajebala zgovoje hčerke. ker mala ni trenirala judo od malega i nima samozvesti. ni svoja oseba, ni na svoji poti. ampak gleda druge. in se slini in proba tekmovat. namesto, da di bilasvoja osebnost. pogumna, samozavestna, dobro telo sexy bi se zavedala iz kake duzine je, da to ni high sesaity. da bo zaposlena delavka. da pač to ni v kartah za njo. da se bo morala trudit. ampak ti si prepozna za to. ona je 18. prepozna si mamica.
zajebala si zivljenje hčerki. gelj ti si taka mala socijalistka komunistka levičarka. ki bi sedaj rada, da fsi drugi obsojamo ono bogatunsko familijo, jifse vzamemo, da se boš ti luzerka bolje počutila. da bo kao pravica. da bo ttvoja vzgoja dobila smisel. ki ga nima. ti nisi uredu naredila. ti nisi pripravila hčerke na življenje. to je resnica. ti si ta svinja. ja?? povem ti po resnici.
kaj si ti misnla, da hčerka ne bo nikoli nobenga uspešnega spoznala? nekoga boljšega? kaj si minsla da ji boš tvojo levičarsko propagando mazala glavico do smrti? resnico hočeš??
ti si ta levičarska prasica, ničvredna. to je resnica. ja?! nimaš ti nič z njimi. nimaš ti kaj odločat o drugih. nimaš kaj. nimaš pravoglasanja.
jezi te ker si fauš in ker veš da tvoja hčerkao drašča in da vidi resnico.
in najhuj, ne boš ji dala mojega postaza prebrat. nikoli. nikoli ne boš dala, tega posta, ki ti ga pišem tvoji hčerki za prebrat.
vidiš taka prasica si. pa ji daj za prebrat moj post. daj ji če upaš! če imaš muda. j ja vidiš mamica ti leva fašsitka ničvredna.
drek si od babe. to je resnica,
Glej, lahko je stara 18 let, njen oče je star 68 let in predaja znanje na hčerko. Ne vem, kaj je tu spornega.
Tako kot je napisal 3469, fovšija daje avtorico.
Če pa se stanovanja oddajajo za prostitutke, se oddajajo za prostitutke. Star dec je napisal, da študentke tako služijo denar, sicer nikoli ne prideš do svoje nepremičnine.
Kaj bo ena influenserka zaslužila z drugim kot s prostitucijo?
Ne razumem pa kaj vas briga kaj imajo drugi. Za enkrat se lahko še sami odločamo kje bomo živeli, kakšno opremo bono imeli. In nismo vsi enaki, niso vsem všeč enake stvari.
Se strinjam z eno zgoraj ki ti je dala nasvet da energijo raje vlagaj v svoje življenje, želje pa boš tudi ti bolj srečna. Tale fovšija ti res ne pristaja. Najbolj smešna pa je tvoja izjava da moramo imeti vsi enake kavče. No, mi smo si tudi privoščili boljši kavč iz Italije. Zdaj se pa požri od fovšije.
Avtorica, ne moreš se primerjat s starši od te sošolke ali pa tvoja hčera s sošolko. To so ljudje navajeni drugačnega življenja, ponavadi podjetniki z dobrimi firmami, živijo čisto drugače kot ti. In oni morajo investirat naprej v nepremičnine, v jahte, podjetja. To je čisto drug krog ljudi kot si ga ti navajena. In punca ni pri 18ih razvajena, ampak je podjetna, razmišlja in vlaga za naprej. To so drugačni ljudje in živijo, razmišljajo čisto drugače kot ti.
Če si pamerna in če imaš mogoče še sina, probaj zrihtat, da se ta sošolka in tvoj sin poparčkata….potem tudi tebi ne bo treba več nikoli delati in bos lahkonakupovala iz kavča.
Forum je zaprt za komentiranje.