75% Slovencev predebelih
27 letnik te je pošolal. Sramota :>[/quote]
Jaz nisem 27 😛 sem manj 😀 (več kot 1 leto manj :P)
sem pa tu nekje ja :D[/quote]
vidva DoSadni in Matkić sta kot gojenca v vrtcu za otroke s posebnimi potrebami
WYWH je pa namestnik ravnatelja
Goldi, pri malih številkah je vsaka minimalna razlika lahko ogromen gap. :)[/quote]
Tak kot med tvojo 75 A košarico in 75 B ;))))))))))))
OGROMNA RAZLIKA indeed 😉
Goldi, pri malih številkah je vsaka minimalna razlika lahko ogromen gap. :)[/quote]
Tak kot med tvojo 75 A košarico in 75 B ;))))))))))))
OGROMNA RAZLIKA indeed ;)[/quote]
Hahahah, se mi je zdelo ja, da še nisi imel kakšne podobne košarice v rokah. :)))))
Jaz nisem 27 😛 sem manj 😀 (več kot 1 leto manj :P)
sem pa tu nekje ja :D[/quote]
vidva DoSadni in Matkić sta kot gojenca v vrtcu za otroke s posebnimi potrebami
WYWH je pa namestnik ravnatelja[/quote]
Ti si pa tam zaposlen, kot hišnik, ki zlorablja 5 letne fantke ?
A še nisi odišo ?
A te spet iritiravam idva mladeniča… saj jeba je ko mava midva skup manj let kot ti verjetno 😉
Mišic pa 6x več 😀
v glavi pa 10x več…
tak to je ko ostaneš za časom v 80tih (ki imajo super muziko btw)
Papa… pojdi že 😀
vidva DoSadni in Matkić sta kot gojenca v vrtcu za otroke s posebnimi potrebami
WYWH je pa namestnik ravnatelja[/quote]
Ti si pa tam zaposlen, kot hišnik, ki zlorablja 5 letne fantke ?[/quote]
nope … sem lastnik ☺
Kaj piješ? :)))[/quote]
se pridružujem plačilu pijače, ploskam, twelve pointz … ☺☺[/quote]
Dej no, bomo raje dvakrat pili. Nisem škrte sorte. 🙂
Še vedno se greje tisto pivo od tekme med Bayernom in Borussio Dortmund …[/quote]
A sva potem even? Eh, jaz sem pa mislila, da bo pijača. 🙂
Dej no, bomo raje dvakrat pili. Nisem škrte sorte. :)[/quote][/quote]
zgleda (zgoraj) , da boš morala mene prosit, da prideš do drinka ☺☺
vidva sta kompenzirala ☺
Ja, jaz pa da bosta najmanj dve, da o NM-3w pivskem podaljšku sploh ne govorim …[/quote]
Tako se govori! :)[/quote]
kje in kdaj se je pa Japkica ušunjala k mojemu plačevanju???
Tale je pa vredna pijače :)[/quote]
Res je… še bolj pa je vredna tista da ga nisva ziritirala… ker samo nekdo ziritiran bi šel to pisat za nekoga… meni se nebi dalo 😉
Starček pa itak nima kaj za delat več pa piše neke fore 😉
No vsaj nekaj zna če mišic nima 😉
Tale je pa vredna pijače :)[/quote]
Res je… še bolj pa je vredna tista da ga nisva ziritirala… ker samo nekdo ziritiran bi šel to pisat za nekoga… meni se nebi dalo 😉
Starček pa itak nima kaj za delat več pa piše neke fore 😉
No vsaj nekaj zna če mišic nima ;)[/quote]
Ni vse v mišicah 🙂
Najbrž si že slišal da je pero močnejše od meča…
Me prav zanima kakšen vzorec so vzeli pri tej raziskavi. Večkrat, pri teh vzorcih (75% predebelih, to mi ni logično) imam na sumu, da zajamejo preveč starejših npr. nad 65 let. Pa glede tega koliko je samskih žensk in koliko moških, imam občutek, da prav tako. Sicer so starejši nad 65 let številčno močnejši..
ojej … fanta … a se zavedata, da sta vsako sekundo bližje smrti brez zagotovila, da bosta živa še dve sekundi ☺
pa, da vaju lahko doleti, da umreta nedolžna ☺
Forum je zaprt za komentiranje.