Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 35 letni samec brezposeln

35 letni samec brezposeln


pušnila si totalno ☺ … pa ne v sreči ampak v “vseh” — večina jih je frajtonarc ☺ .. cca 6/7 jjih je samskih, ki iščejo natikače

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


pušnila si totalno ☺ … pa ne v sreči ampak v “vseh” — večina jih je frajtonarc ☺ .. cca 6/7 jjih je samskih, ki iščejo natikače[/quote]

Torej meka zate stari :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


pušnila si totalno ☺ … pa ne v sreči ampak v “vseh” — večina jih je frajtonarc ☺ .. cca 6/7 jjih je samskih, ki iščejo natikače[/quote]

Torej meka zate stari :)))[/quote]
izažaj mnenja za sebe … boš imela zadosti tipkanja

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Si že spremenila mnenje. :)[/quote]

Sori, nobenega mnenja nisem spremenila, pa tudi skritih namenov ne vidim- (če že, pa beri celoto, ne posameznih besed!)- tip pač povprašuje, kako drugi ljudje gledamo na situacijo, kakršno ima in glede na način, kakor živi.

Ta pravi moški dobijo ženske, luzerji si jih morate pa kupit. Postani dedec pa ti ne bo treba plačevati, da bi bila katera s tabo.

Ja tebi ne bom nic placeval hehe : ))

Skratka, nobena normalna ženska, pri zdravi pameti si ne bo niti pod razno, omislila brezposelnega tipa, ki živi pri starših in je po cele mesece na potovanju!

Ne vem mnenja so različna 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


emmm … če ti to iz svojih predsodkov … potem si oporabila napačne pridevnike

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Veliko žensk bi si ga. Vprašanje pa če pri njegovih 35 letih.


tis navadna pra.si.ca — ker mu nebi spraznila jajc Ja?
marš v klošter klečat

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


tis navadna pra.si.ca — ker mu nebi spraznila jajc Ja?
marš v klošter klečat[/quote]

V trenutnih razmerah res ne. Če bi pa imela na izbiro samo tebe in njega, bi pa definitivno izbrala njega. Včasih so naše odločitve tudi stvar izbire.

Meni se zdi sicer čisto ok, je pa vprašanje kako dolgo znese vse skupaj. Mam pa znanca, ki skoz potuje. V bistvu po delih cela familija, pa jih je 5. Gospa ima sicer službo, otorci šolo, pa so se nekako zmeraj znašli da so bili tudi skupaj. Pa seveda se znajdejo pri unovčevanju vtisov iz poti pa vsega povezanega s tem. Zajti se moraš kljub vsemu, da imaš dovolj sredstev.
Jaz ne bi imela predsodkov glede tega, je pa fino, če človek razmišlja še malček v prihodnost in morda starejša leta da imaš sredstva za preživetje nekako urejana. Renta pa te reči. Ker saj služba pač ni vse. Sicer pa, naši starši so res pogosto delali in delali za imetje, ki ga bomo otroci prodali , oddali ipd.


tis navadna pra.si.ca — ker mu nebi spraznila jajc Ja?
marš v klošter klečat[/quote]

V trenutnih razmerah res ne. Če bi pa imela na izbiro samo tebe in njega, bi pa definitivno izbrala njega. Včasih so naše odločitve tudi stvar izbire.[/quote]
ob toliko igovorih bo tvoj čez eno leto menih ☺
itak si pa kru.la … od “njega” tudi zraka nebi fasala

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

V trenutnih razmerah res ne. Če bi pa imela na izbiro samo tebe in njega, bi pa definitivno izbrala njega. Včasih so naše odločitve tudi stvar izbire.[/quote]
ob toliko igovorih bo tvoj čez eno leto menih ☺
itak si pa kru.la … od “njega” tudi zraka nebi fasala[/quote]

Lepo, da te tako skrbi za mojega. Ti pošilja pozdrave. 🙂

Glede ostalega pa mislim, da ne bi bila dosti na škodi. 🙂


ob toliko igovorih bo tvoj čez eno leto menih ☺
itak si pa kru.la … od “njega” tudi zraka nebi fasala[/quote]

Lepo, da te tako skrbi za mojega. Ti pošilja pozdrave. 🙂

Glede ostalega pa mislim, da ne bi bila dosti na škodi. :)[/quote]

pozdrave hvaležno menjam za njegove samomore ☺

itak … ker granitemu obcestnemu kamnu pod laterno se ne pozbna,koliko se vas goni po njem ♥
aja … marelo prinesi s sabo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Lepo, da te tako skrbi za mojega. Ti pošilja pozdrave. 🙂

Glede ostalega pa mislim, da ne bi bila dosti na škodi. :)[/quote]

pozdrave hvaležno menjam za njegove samomore ☺

itak … ker granitemu obcestnemu kamnu pod laterno se ne pozbna,koliko se vas goni po njem ♥
aja … marelo prinesi s sabo[/quote]

Pravi, da so samomori za legende brez vizije za prihodnost. 🙂

pozdrave hvaležno menjam za njegove samomore ☺

itak … ker granitemu obcestnemu kamnu pod laterno se ne pozbna,koliko se vas goni po njem ♥
aja … marelo prinesi s sabo[/quote]

Pravi, da so samomori za legende brez vizije za prihodnost. :)[/quote]
spet si zablodila … nisem spraševal za mnenje, ampak sem dal nasvet .. dej vsaj C_P_aj pravilno

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close