Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 32-letnica kaj se mi dogaja

32-letnica kaj se mi dogaja

Calypso hvala :))

ti pa prenehaj fantazirati o meni :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

@On Po svoje imaš prav,vendar v meni ni jeze,samo hrepenenje;)))))))Žen-36(oprosti ce sem napisala narobe)-z veseljem!:)))

Margot-oprosti,zapalila si me ženska:))))))))


Posegel sem samo po “Nemčijevih” komentarjih, saj jih je 95 % prostaških in takšnih, da te mine apetit.

Kakšen zapis pa ?
Že na samem začetku sem občutil, da ima avtorica veliko globlje težave, kot jih želi prikazati in skriti za lastno “popolnostjo” in prevzetnostjo, saj ji zelo dobro gre od rok obsojanje in iskanje črne ovce.
Kot je že “On_” napisal, se je avtorica zdaj “nalezla” jeze, ki jo je prisodila Bikini. Čeprav vsi dobro vemo, da se ne gre za nalezljivost, ampak le za iskanje priložnosti in ustvarjanje okoliščin, da lahko izrazimo lastno jezo in nezadovoljstvo.

Debata se je zato razvila v dvoboj, kjer so na eni strani tisti, ki zagovarjajo takšne fantazije in na drugi strani tisti, ki jih ne zagovarjajo. In to je glavni namen, ne pa iskanje rešitev, saj avtorici zelo ugajajo podporniki takšnih fantazij.


Posegel sem samo po “Nemčijevih” komentarjih, saj jih je 95 % prostaških in takšnih, da te mine apetit.

[/quote]
par temic v štartu prijaznih je pa zbrisal na mojo željo / prošnjo, ker jih je tukajšnje občestvo zasvinjalo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NO PA POGLEJMO MOJE ŽALJIVOSTI:

Kaj se ti dogaja? Glede na to, da nekaj podobnega opažam pri večini 30+letnicah, ki so imele otroke pred tridesetim letom, verjetno nič posebnega.
Nekatere to sčasoma mine in se umirijo, druge postanejo avanturistke, ki hočejo svoje življenje kar naenkrat napolnit s ful adrenalina – če ne morejo recimosvingat, začnejo pa s padalom skakat ali kaj podobnega, tretje se pa preprosto ločijo. Posebna podkategorija tovrstnih ločenk si potem omisli celo dosti mlajšega moškega. In ponovno, ponavadi okorg 35. leta, izpije eliksir mladosti.
Kot so že nekateri drugi napisali, mudilo se ti je živet. Živet po svojih načrtih ne po svojih željah. Zdaj pa se počutiš staro in, čeprav si določene življenjske stvari že odkljukala, si notranje neizpolnjena in očitno tudi spolno nepotešena, brez kakšnih novih jasnih življenjskih ciljev na obzorju in brez kakšne prave radosti in veselja do rutine jutrišnjega dne. Mimogrede, a prvi pornič si videla šele pri 30ih?

Kaj je tukaj žaljivega? Da sem napisala, da je spolno nepotešena? Če nekdo cele dnee fantazira o seksu z durgimi, je očitno s tistim, s akterim je, spolno nepotešen. Če bi bilo obratno, bi verjetno malo fantazije vključila tudi v vsakodnevni seks.

Je žaljivo to, da sem jo vprašala, če je privi pornič videla šele pri 30? Zanimalo me je, ker tisti stavek “Naj razložim;čutim močno željo po drugih moških.Naenkrat zelim probati vse,moski,zenske,v dvoje,troje,svinganje…vse.24ur na dan sem sposobna fantazirati o teh stvareh.” zvenel nekako tako kot če bi najstnik, ki so mu starši prepovedovali vsak stik z vsemi mediji nekega dne odkril, da obstaja tudi nekaj takšnega kot različne spolne prakse ali pa seks na splošno. Zanimalo me je zakaj te fantazije ravno sedaj v teh letih. Običajno si ženske želijo še kaj sprobat v spolnosti kar kmalu potem ko izgubijo nedolžnost. Res pa je, da tudi takrat, ko postane seks z enim in stim partnerjem rutina in dolgčas.

POTEM JE SLEDILO TO:

Ti si kar daj duška, bo boljše, verjemi. 🙂

O neumnostih pa rajši ne bom razpravljala. Sem tvojih let, ne počtim se staro in ne fantaziram cel dan o drugih moških, pa niti otroka nimam, tako da ni bojazni, da bi ga zanemarjala ob mojem fantaziranju. :)[/quote]

Imaš pravico do svojega mnenja, vtis je pa lahko tudi napačen.
Drugače pa povem samo kar mislim. Če se ti to zdi obsojanje, je to pač stvar tvoje percepcije.
Sama se sprašuješ, če se ti meša. Ni treba, da te obsojam, ampak čisto vsakdanje pa ravno ni, da žensko tvojih let tako mede. Zato pa vedno pravim, da se mora tudi ženska, ne samo moški, zdivjat in izživet določene stvari preden začne delat otroke ali pa pristane v zvezi z nekom,s katerim ni popolnoma svoboden. Seveda boš to ponovno zanikala in vse, kar sem napisala, označila za neumnost. In tukaj sploh ne gre za moje kriterije. Moji kriteriji so moji in veljajo samo zame in za moje življenje. Drugi lahko zaradi mene živijo kakor hočejo, ampak če s svojim “problemom” pridejo prej na forum kot k svojemu partnerju, jih očitno določeno tuje mnenje zanima. Seveda lahko pri tem narediš tudi selekcijo in si izbereš samo tista mnenja, ki ti ustrezajo. Po želji.[/quote]

In jaz tukaj ne vidim ničesar posebej žaljivega. Žal.

POTEM SEM NAPISALA ŠE TO:

Jaz nisem čisto ziher, da je to sploh ženska. :)[/quote]

Lahko da je to razumela kot žaljivo, ampak s tem sem mislila bolj na to, da dvomim, da je tisto sploh zapisala ženska. Sploh tisti stavek kako fantazira o vsem in ne dejstvo da fantazira o vsem, ampak način kako je to napisala, mi je dal slutiti, da gre za namišljeno provokacijo, katere avtor mogoče sploh ni ženska.

Dalje pa se mi niti ne da več copy-pastat, ker nima smisla.

Če bi bila pa malenkostna in občutljiva kot en komajda izvaljeni piščanček, bi se pa tudi jaz ob zapisih frajrke Margot in njenih PREDSODKIH do vsega, kar ni podobno NJENEMU ŽIVLJENJU, čutila užaljeno. Pa tiste maše itd. Ampak ker takšne ljudi večkrat srečam, me to niti ne gane in tovrstne reakcije lahko tudi vnaprej predvidim.

Čeprav sem to že zapisala, lahko napišem še enkrat, da se opravičujem, če sem s svojim pisanjem koga užalila. To nikakor ni bil moj namen. Bilo je samo moje mnenje, ki pa ga ravno tisti, ki se toliko sklicujete na spoštovanje različnosti, ne morete sprejet.
Vse bolj ap se mi dozdeva, da je bil anmen te teme vzpodbudit neko debato na nož o tem kako nekateri, po možnosti ljudje, ki hodijo v nedeljo k maši, obsojajo tiste, ki imajo malo drugačne spolne fantazije, ki vključujejo nekonvencionalne spolne prakse. No, jaz predsodkov do tega nimam in brezveze, da mi polagate besede v usta in pripisujete nekaj, kar nikoli nisem nikjer zapisala. Imam pa pomisleke glede tega ali je to še normalno, če nekdo cele dneve fantazira o tem. Še posebej če SAMO fantazira. Za moje pojme bi ženska v teh letih, ko je praktično na svojem spolnem vrhuncu, lahko imela bolj zadovoljujoče spolno življenje kot pa da zgolj fantazirati O VSEM.
Pa ubijte me zdaj za to mnenje.

SRALEC

Sralec, ti pa si en poseben primerek. Ja, priznam, v življenju mi primanjkuje “sralcev”, zato pridem na forum, da si tukaj lahko obrusim jezik.
Glede ostalega… Ne vem kdo je En tip. Jaz sem Bikini_ in ex Bikini. Če boš prebral kaj mojega za nazaj, boš morda lahko tudi večkrat prebral, da sem napisala, da moje življenje ni idealno. V mojem življenju je bilo tudi ogromno žalosti in solza. Stvari in dogodki, ki te naredijo vse prej kot pa srečnega. Dobiš pa ob tem tudi trdo kožo in se naučiš cenit drugačne stvari v življenju. Tako da trenutno sem tudi tukaj na forumu srečna. Bolj srečna kot sem bila kdajkoli prej v življenju. Skrivnost je v malih pozornostih in v malih radostih in tudi v tem, da ne jemlješ ljudi, ki so del tvojega življenja in ki so ti blizu, za samoumevne. In če se človek zna na podoben način soočit tudi z neuspehi v življenju, slej kot prej pridejo tudi uspehi.


lepo, lahko, da tudi resnično ☺♥
je pa brezveze. Itak gre za to, da vsak flikne kar se mu zdi (niti ne kar komentira)
pa, da se druge tunka v gnojnico, čeprav šprica tudi po tunkaču/ci

aja .. pa več kot 3 – 5 vrstic ne beremo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Se strinjam z bikini nikogar ni žalila pikapoka ma problem in to je to. Sploh pa je bikini ena moja MON simpatija 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Pa to ni res,bikini alias gate ti moreš imeti vedno zadnjo.Bogi tvoj papučar doma,zagrenjena si!

GATE??
Pa od kod si se ti sploh vzel? Mislim, da si malo zašel, z mislimi in dejanji. Veš, nimamo vsi potrebe pisat pod žnj nicki. Če te kaj muči, pa lahko svoje domneve preveriš tudi pri moderatorjih.

Haha, na kaj vse človek tukaj ne naleti! 🙂

Simpatija, ja, brez enega samega ZS. 🙂

Previdno s takšnim prilivanjem olja na ogenj. Me bo še kdo tukaj skuril na grmadi. 🙂
Itak pa se mi s takšnimi gonjami kot se dogajajo tukaj ne da ukvarjat. Je smešno in otročje.V takšnih primerih je boljše prepustit oder drugim. 🙂

GATE??
Pa od kod si se ti sploh vzel? Mislim, da si malo zašel, z mislimi in dejanji. Veš, nimamo vsi potrebe pisat pod žnj nicki. Če te kaj muči, pa lahko svoje domneve preveriš tudi pri moderatorjih.

Haha, na kaj vse človek tukaj ne naleti! :)[/quote]

emmm .. tole pa nisi glih relevantno naklofala ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

GATE??
Pa od kod si se ti sploh vzel? Mislim, da si malo zašel, z mislimi in dejanji. Veš, nimamo vsi potrebe pisat pod žnj nicki. Če te kaj muči, pa lahko svoje domneve preveriš tudi pri moderatorjih.

Haha, na kaj vse človek tukaj ne naleti! :)[/quote]

emmm .. tole pa nisi glih relevantno naklofala ☺[/quote]

Pa daj se ti malo umiri. Saj vem kdo tako vehementno uporablja besedo SRALEC. 🙂
Tudi v RL. 🙂

Registrirala se pa ne bom več. In to točno SAMO ZARADI TEBE ne. Če kdo dvomi, da sem samo Bikini_ bo pa sam moral opravit s svojimi preganjavicami.

Bikini, čist v redu si zapisala. Jaz ne vidim nič spornega. Pišeš v svojem slogu, kot vsak drug. Kdor ni EKSTREMNO previden pri izboru besed, bo vedno naletel na nekoga, ki se mu bo neko pisanje zdelo žaljivo. Ljudje pogosto narobe razumejo napisano, včasih jim pa tudi ni všeč, če nekdo njihovo resnico napiše na svoj malo drugačen način in potem pride do konflikta.

Kar avtorica opisuje v začetnem sporočilu, se meni osebno zdi zelo zaskrbljujoče, v nadaljevanju pa piše, kot da je v njenem življenju vse kul. Kar pa nekako ne znam sestavit skupaj. Razumem pa, da je človek, ki je v svojem življenju oziroma svoji koži nezadovoljen, še dodatno občutljiv na opazke, kritike ali drugačna mnenja drugih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

emmm .. tole pa nisi glih relevantno naklofala ☺[/quote]

Pa daj se ti malo umiri. Saj vem kdo tako vehementno uporablja besedo SRALEC. 🙂
Tudi v RL. 🙂

Registrirala se pa ne bom več. In to točno SAMO ZARADI TEBE ne. Če kdo dvomi, da sem samo Bikini_ bo pa sam moral opravit s svojimi preganjavicami.[/quote]
naslednja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

spoštovani in spoštovane
zaradi razočaranosti nad svojim forumskim bitjem se grem gonit z mojim možem v koprive.
Prav prijetno mi je pri srcu ob ugotovitvi, da ste mi pomagali priti do spoznanja kaj je za mene primerno

@Bikini
Nimam ti kaj očitati pri postih, ki jih navajaš. Ampak mislim, da si enega vendarle izpustila.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Ko sem kot otrok prijokala domov, ker sem padla v koprive, so mi rekli, da vsaj revme ne bom imela, tako da tvoj plan sploh ni slab. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ko sem kot otrok prijokala domov, ker sem padla v koprive, so mi rekli, da vsaj revme ne bom imela, tako da tvoj plan sploh ni slab. :)[/quote]
ojej … in ti verjameš, da je Bikini_ to natipkala ☺☺ dej sledi dogajanjem ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Simpatija, ja, brez enega samega ZS. 🙂

Previdno s takšnim prilivanjem olja na ogenj. Me bo še kdo tukaj skuril na grmadi. 🙂
Itak pa se mi s takšnimi gonjami kot se dogajajo tukaj ne da ukvarjat. Je smešno in otročje.V takšnih primerih je boljše prepustit oder drugim. :)[/quote]

Bikini točno ja brez enega samega ZS morda pa tudi ta kdaj pade : ))

Jebemti tud da greš na kviz pa dobiš vprašanje koliko želodcev ima krava haha kot una dva fanta na planet TV je pa tud smola : /

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


ne ti zdej men v rit lest ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ko sem kot otrok prijokala domov, ker sem padla v koprive, so mi rekli, da vsaj revme ne bom imela, tako da tvoj plan sploh ni slab. :)[/quote]
ojej … in ti verjameš, da je Bikini_ to natipkala ☺☺ dej sledi dogajanjem ☺[/quote]
Hej, blagodejni učinki seksa in kopriv so pomembnejši od tega, kdo stoji za napisanim!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

No, to je pa že preveč. Očitno so tukaj res pacienti brez primere.
Razumem, da z neregistriranim nickom lahko vsakdo piše. Ampak, da to narediš, čeprav veš da nekdo drug piše z njim, moraš bit pa res malo bolan. Ali ap orng.

Krivica vseh krivic, res.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nič, kar bi mi kratilo spanec.
Pove pa marsikaj o kom tukaj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close