Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 32-letnica kaj se mi dogaja

32-letnica kaj se mi dogaja

matjazko = miško

Dol bom padla:)))).

Hvala za protekcijo. 🙂 Čeprav se zaenkrat na tem forumu še ne počutim ogrožene. Ko bodo letele ognjene puščice, bo morda drugače. 🙂

MON-punce??????Okrajsava za mongoloide?Dajte mame,pejte drugam tezit:$

Ne miško, novodobni konformizem furaš ti, ne jaz. Happy familiy, pa to. Ampak ženska še vedno sanjari in tega nek terapevt, ki jo bo prepričeval, da ni potrebna, ne bo spremenil.[/quote]

A misliš, da je funkcija psihoterapevta prepričevanje žensk, da niso potrebne? haha 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A si mal zakompliciram lajf in se dokopljem do tvoje ip številke? Rajši ne. 🙂

V temi si napisala, da si želiš sprobati vse, tudi z žensko – namesto, da bi z Bikini_ (vsaj v fantaziji) opravila na kak domišljijski način, ji raje očitaš njeno pisanje 😛

Ne miško.[/quote]

A vidva kaj imata? No, fajn 😀

PA TI SI RES JEZNA!!!!!!UaaaaaVse bi ti razmetala kaj?Umir se zenska,dokoplji ali zakopli se mal v moza,ne pa da bluzis in grozis po forumih!

Ti si pa en pornič zavrti, pa bo prec bolje. 🙂

Bikini ni panike. Sej pravim da si tle babnce dost upajo se vidi da manjka ena mocna moska roka, da naredi malo reda v hisi oz. v njenem primeru, da jo orng posek….

Jaz nisem čisto ziher, da je to sploh ženska. 🙂

Imaš pravico do svojega mnenja, vtis je pa lahko tudi napačen.
Drugače pa povem samo kar mislim. Če se ti to zdi obsojanje, je to pač stvar tvoje percepcije.
Sama se sprašuješ, če se ti meša. Ni treba, da te obsojam, ampak čisto vsakdanje pa ravno ni, da žensko tvojih let tako mede. Zato pa vedno pravim, da se mora tudi ženska, ne samo moški, zdivjat in izživet določene stvari preden začne delat otroke ali pa pristane v zvezi z nekom,s katerim ni popolnoma svoboden. Seveda boš to ponovno zanikala in vse, kar sem napisala, označila za neumnost. In tukaj sploh ne gre za moje kriterije. Moji kriteriji so moji in veljajo samo zame in za moje življenje. Drugi lahko zaradi mene živijo kakor hočejo, ampak če s svojim “problemom” pridejo prej na forum kot k svojemu partnerju, jih očitno določeno tuje mnenje zanima. Seveda lahko pri tem narediš tudi selekcijo in si izbereš samo tista mnenja, ki ti ustrezajo. Po želji.[/quote]

To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Jaz nisem čisto ziher, da je to sploh ženska. :)[/quote]
sej ti Bikini_ tudi nisi zihr, če si to sploh ti … lahko si samo manjko sperme tvojega Moža, ki išče kam naj se vdene ☺
aja … če česa ni nima kam biti .. jejhata no ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Imaš pravico do svojega mnenja, vtis je pa lahko tudi napačen.
Drugače pa povem samo kar mislim. Če se ti to zdi obsojanje, je to pač stvar tvoje percepcije.
Sama se sprašuješ, če se ti meša. Ni treba, da te obsojam, ampak čisto vsakdanje pa ravno ni, da žensko tvojih let tako mede. Zato pa vedno pravim, da se mora tudi ženska, ne samo moški, zdivjat in izživet določene stvari preden začne delat otroke ali pa pristane v zvezi z nekom,s katerim ni popolnoma svoboden. Seveda boš to ponovno zanikala in vse, kar sem napisala, označila za neumnost. In tukaj sploh ne gre za moje kriterije. Moji kriteriji so moji in veljajo samo zame in za moje življenje. Drugi lahko zaradi mene živijo kakor hočejo, ampak če s svojim “problemom” pridejo prej na forum kot k svojemu partnerju, jih očitno določeno tuje mnenje zanima. Seveda lahko pri tem narediš tudi selekcijo in si izbereš samo tista mnenja, ki ti ustrezajo. Po želji.[/quote]

To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.[/quote]

Margot-, odlična izjava.

Jaz nisem čisto ziher, da je to sploh ženska. :)[/quote]
sej ti Bikini_ tudi nisi zihr, če si to sploh ti … lahko si samo manjko sperme tvojega Moža, ki išče kam naj se vdene ☺
aja … če česa ni nima kam biti .. jejhata no ☺[/quote]

A si ti gej? Mal obseden se mi zdiš z mojim možem odkar sem ga toliko hvalila. 🙂


sej ti Bikini_ tudi nisi zihr, če si to sploh ti … lahko si samo manjko sperme tvojega Moža, ki išče kam naj se vdene ☺
aja … če česa ni nima kam biti .. jejhata no ☺[/quote]

A si ti gej? Mal obseden se mi zdiš z mojim možem odkar sem ga toliko hvalila. :)[/quote]

Seveda, da je latenten pederko, to se prepozna po načinu komunikacije, kakšen “attitude” ima do ženskih in kakšen do moških piscev, pred časom je odprl temo, da ima raje “ženske” z nižjim glasom….halo Bikini_? Kaj še rabiš? Dokaz v živo?

Imaš pravico do svojega mnenja, vtis je pa lahko tudi napačen.
Drugače pa povem samo kar mislim. Če se ti to zdi obsojanje, je to pač stvar tvoje percepcije.
Sama se sprašuješ, če se ti meša. Ni treba, da te obsojam, ampak čisto vsakdanje pa ravno ni, da žensko tvojih let tako mede. Zato pa vedno pravim, da se mora tudi ženska, ne samo moški, zdivjat in izživet določene stvari preden začne delat otroke ali pa pristane v zvezi z nekom,s katerim ni popolnoma svoboden. Seveda boš to ponovno zanikala in vse, kar sem napisala, označila za neumnost. In tukaj sploh ne gre za moje kriterije. Moji kriteriji so moji in veljajo samo zame in za moje življenje. Drugi lahko zaradi mene živijo kakor hočejo, ampak če s svojim “problemom” pridejo prej na forum kot k svojemu partnerju, jih očitno določeno tuje mnenje zanima. Seveda lahko pri tem narediš tudi selekcijo in si izbereš samo tista mnenja, ki ti ustrezajo. Po želji.[/quote]

To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.[/quote]

A to je tebi normalno, da 24 ur na dan fantazira?? Potem me pa veseli, da sem nenormalna.
Me pa hkrati nečudi,da imajo pri takšnih ženskah CSDji toliko dela z zanemarjenimi in lačnimi otroci.

To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.[/quote]

A to je tebi normalno, da 24 ur na dan fantazira?? Potem me pa veseli, da sem nenormalna.
Me pa hkrati nečudi,da imajo pri takšnih ženskah CSDji toliko dela z zanemarjenimi in lačnimi otroci.[/quote]

Bikini_, zakaj je potrebno izjavo 24/h/dan vzeti dobesedno?

Groza,nekateri res vzamejo stvari prevec resno,se mi zdi da celo osebno,preidejo na zalitve in zapacajo cel forum.Ne upam povedati kdo, lahko ugotovi moj ip;(

To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.[/quote]

A to je tebi normalno, da 24 ur na dan fantazira?? Potem me pa veseli, da sem nenormalna.
Me pa hkrati nečudi,da imajo pri takšnih ženskah CSDji toliko dela z zanemarjenimi in lačnimi otroci.[/quote]

Bikini, poročena si, pa še nič ne fantaziraš. Ti boš šla gotovo v nebesa!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

A to je tebi normalno, da 24 ur na dan fantazira?? Potem me pa veseli, da sem nenormalna.
Me pa hkrati nečudi,da imajo pri takšnih ženskah CSDji toliko dela z zanemarjenimi in lačnimi otroci.[/quote]

Bikini, poročena si, pa še nič ne fantaziraš. Ti boš šla gotovo v nebesa![/quote]

Jaz sem že v nebesih. 🙂
Za vse pretekle grehe sem se pa pokesala pred poroko. Priznam pa, da z žensko nisem nikoli grešila niti me to nikoli mikalo. Najbrž nisem normalna. 🙂

In zaenkrat lahko tudi domišljijo veliko boljše izkoristim v praksi kot pa da jo nekaj brezveze kurim na suho. Tisto bom rajši na stara leta. Zakaj bi vegetirala, dokler še lahko živim.

Sem ga že ugotovila, brez skrbi. 🙂

Nisem vzela dobesedno. Sem pa razumela iz tega, kar je napisala, da je obsedena. Obsesivna stanja pa je včasih potrebno tudi zdravit.

In se oproščam za “žalitve”. Ne bo se ponovilo. 🙂 Lahko noč.

http://www.mayoclinic.com/health/compulsive-sexual-behavior/DS00144

Stalne prebivalke MON-a in ženske na splošno znajo povedati, da celodnevna obremenitev z gospodinjskimi deli in ukvarjanje z otroci zanesljivo zbija libido. Priporočam torej, da zavihaš rokave in obvaruješ zakon.

Zagotovo ni tako hudo, kakor je na predlagani strani zdramatizirano 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close