Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 30+, 40+….

30+, 40+….

kako je mogoče, da so 8 ste) tukaj eni tako obremenjeni z leti
kar naprej se razvrščate v kategorije-30+, 40+…. sam sem krepko 40+ pa sploh nimam težav s tem, počutim se kot pri tridesetih, otroci me ne rabijo več 24 ur na dan, imam več čas zase , skratka-v čem je štos
a je to mogoče bolj problem samskih, pa zato sama drugače gledam na to
sva se z možen nekaj menila o tem ,ampak on je pa itak človek, ki je na splošno zadovoljen s seboj , z družino, očitno tudi z ženo-vsaj pritožuje se ne..

ne vem mogoče me bo še ful zgrabilo tole obremenjevanje z leti tam 50+…
pa še to , a je skrb zaradi videza, zdravja …minjivosti nasploh

ker do 30 / 40 (brez +) niso dosegli več kot nekaj ročnih samozadovoljitev ☺
velik doseg pa je že, če se vsak dan zbudijo po 10 urah spanja. Precej dni namreč prespijo.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ejga, sm hotu neki povedat , pa sm puzabu .


ejga … nis hotu, ker pol b’ — tko da tud pozab’t nis’ mogu, ejga

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close