Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 27 letni žurerki

27 letni žurerki

Živjo!

Jutri greva s kolegico žurat. Ali katera ve, kje je kakšen klub, kjer ne žurajo samo mladostniki do 22 let, pač pa tudi nama primernih let. Ljubljana………..
Kakšna ideja??

sanja, poglej tukaj:

Če hočeš rock n’roll in siddharto v živo, potem Orto bar
Če hočeš pit in pustit da ti tipi lezejo v rit, potem Maček
Če si ovčica, potem bakus ali global (ampak tam so spet mladci)
Če te ne moti polna hiša pijanih in politih študentov, potem KMŠ
Priporočam varianto Tour de Bar, kjer obredeš več kafičev po Ljubljani (stari), glede na to, da sta s prijateljico, vama bo to še najbolj pasalo. Potem pa itak isti tiči na kup letijo, se pravi, sigurno vama ne bodo težil mladci, kakšen postaven povzpetnež, ki vama bo plačal kokteljček se bo pa že našel. In mogoče da on potem kakšno idejo.
Vse mišljeno dobronamerno, srečno!
N.

Hvala vama H in Nesta. Obožujeva dance, rnb, rade pleševa, sva samski.
Nameravali sva it v Orto bar, samo a se res rock bolj vrti, ker to pa ni vse skup nič. Sidharta pa res ni za žurat in znoret se..
Kakšen je pa tisti novi klub v BTC-j. GA kdo pozna? Kakšna je muska in folk?

Fun factory je idealen za vaju!

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, sem hdila eno leto nazaj tja, non stop, pa sploh nisem opazila da so tam mladiči od 12 do 18 let. Katastrofa…. Matineja… Ni to zame, rabim en resen lokal, klub,..

Za plesat, je zame še najboljš Global-res so snobi, sam če jih gledaš pač kot maso, ki pač tudi sama mora svojo navznotr trhlo osebnost nekam dat ob koncu tedna, je pač lažje. Meni osebno je najbolj ob sobotah, ker so 80ta in 90ta, super za plesat. Potem As-je pa spet podoben folk not zadnje čase, pa full gužva…Emonska, maš že mlajše modele, pa bolj preproste…Hombre-fino amapak plac 3X3m, rabiš šnorhl za dihat, al pa škrge…Za kakšen coctail-Joe Penjas, Bachus,Salon-tam bolj Yu-mularija, razen če je kakšen privat žur…Če si za kmečki žur-Franci na beljanci. Pol Elektro-karting u BTC-ju,tja jest svoj frendice že neki časa vabim, pa jih še nism uspela spravit… Če hočta bowlat-hiša 2000.Tko,da je kar neki placov za žur. JEst sm včasih kar nekaj hodila okol, pol sem se zaljubila, pa mal nehala, zdej k sm pa spet brez džeksona, so pa prjatlce zaljubljene, :-(. Tko da mal manj ven hodim…
Pa velik zabave!!!

Ma zajebavam te, no.

Global po moje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ORTO DEFINITIVNO. SEM VAJINIH LET. ZGORAJ NA PLESIŠČU.

v Joe penasu ni mularije, sam kej dost žurat pa tam tud ne moreš
pol greš mal v globala (sam pazi, tam baje tepejo vse po vrsti)

ko tko glih omenjate snobe- kaj pa je snob, mislim kako ga prepoznaš na prvi pogled? ker jaz jih ne vidim glih tko množično. al je snob vsak, ki je mal zrihtan?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close