Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 25. maj

25. maj

vsem (nekdanji) pionirkam/čkom, mladinkam/cem čestitam dan mladosti.

JBT ma vas rad ☺

Hvala.

Mene zanima kaj je bil NM ko sem bila jaz mala pionirka? :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

študent v semenišču ☺

Aha, se pravi je zdaj star kot Metuzalem. Škoda, res. 🙁

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


še vedno predober za tebe :))


še vedno predober za tebe :))[/quote]

Vezano na komentar, ki so ti ga izbrisali: Ne bom tajila – pričakovala sem avanturo, ampak ne takšne, kot si jo imel ti v mislih. Na žalost, ti še vedno ostajaš pri svojih “ekonom loncih” in podobnih ponavljajočih se zadevah, ki so že zdavnaj zasitila moja ušesa. Zato ne morem drugače, kot da ti odgovorim v tvojem jamieoliverskem stilu: če bi hotela ljubimca, bi si omislila eno “pogrej in pojej” varianto. Tebe bi bilo treba (pri tvojih častitljivih letih) predolgo tenstati.

Z ljubeznijo, Marg

p.s.: Ne vem zakaj pišeš takšne stvari še preden si izzvan, da ti potem brišejo komentarje. Tvegaš, da boš samega sebe izbrisal. Dovoli prosim meni, da te jaz pripravim do tega :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


še vedno predober za tebe :))[/quote]

Vezano na komentar, ki so ti ga izbrisali: Ne bom tajila – pričakovala sem avanturo, ampak ne takšne, kot si jo imel ti v mislih. Na žalost, ti še vedno ostajaš pri svojih “ekonom loncih” in podobnih ponavljajočih se zadevah, ki so že zdavnaj zasitila moja ušesa. Zato ne morem drugače, kot da ti odgovorim v tvojem jamieoliverskem stilu: če bi hotela ljubimca, bi si omislila eno “pogrej in pojej” varianto. Tebe bi bilo treba (pri tvojih častitljivih letih) predolgo tenstati.

Z ljubeznijo, Marg

p.s.: Ne vem zakaj pišeš takšne stvari še preden si izzvan, da ti potem brišejo komentarje. Tvegaš, da boš samega sebe izbrisal. Dovoli prosim meni, da te jaz pripravim do tega :)))[/quote]

pol pa svizec čokolado že kar pakirano pomolze

s ponavljanjem sva si pa tukaj – tukaj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close