Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › 2005 2005 maribel 26.11.2004 ob 10:36 zadnji odgovor 26.11.2004 ob 19:00 Ker se bližajo prazniki in pošiljanje čestitk sem zaskrbljena saj ne najsem nobenega dobrega verza za ta praznik , a mi lahko kdo kaj napiše in pomaga??? Hvala !!! Prijavi geri 26.11.2004 ob 19:00 zadnji odgovor 26.11.2004 ob 19:00 pojdi na skrinjico idej ,tam jih imaš cel kup,mal pobrskaj nazaj Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.