Najdi forum

2005

Ker se bližajo prazniki in pošiljanje čestitk sem zaskrbljena saj ne najsem nobenega dobrega verza za ta praznik , a mi lahko kdo kaj napiše in pomaga??? Hvala !!!

pojdi na skrinjico idej ,tam jih imaš cel kup,mal pobrskaj nazaj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close