Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 20 let po Certifikatih (lastninjenju)

20 let po Certifikatih (lastninjenju)

izhodišče: http://zakonodaja.gov.si/rpsi/r09/predpis_URED1009.html

ste profitirali, izgubili (kar itak nihče ni imel), +/- 0,00

nominalno sem nekaj profitiral (1/4)
smo se pa vsaj znebili “snažilk” v delavskih svetih, ki so “odločale” o strategiji firm.

ampak duh “samoupravljanja” pa še vedno straši po Deželici

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

pff…kaj naj rečem..pop…na celi črti:) Mlečna sem še bila da bi znala pametno nekam vložit..nič od nič torej:)

Jst sem jih prodal, ko so bili še tolarji, samo se ne spomnim koliko sem dobil, mislim pa da ene 4000€ oz miljon sit.

Dobro naloženo, je vrglo precej denarja. Nekaj sem tudi dokupil in kasneje prodal in poklonil (v dogovoru s takratno ženo ) enemu od otrok, ki je rabil denar za rešitev stanovanjskega problema. Ob ločitvi sem dobil pod nos, da sem zapravil NAŠ denar!
Imam za pivo in burek vsak dan če si zaželim!!


bravo … si dokaz, da so ženske sposobne iz moškega narediti milionarja
.
.
.
.
če je preje miliarder ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close