20 let po Certifikatih (lastninjenju)
izhodišče: http://zakonodaja.gov.si/rpsi/r09/predpis_URED1009.html
ste profitirali, izgubili (kar itak nihče ni imel), +/- 0,00
nominalno sem nekaj profitiral (1/4)
smo se pa vsaj znebili “snažilk” v delavskih svetih, ki so “odločale” o strategiji firm.
ampak duh “samoupravljanja” pa še vedno straši po Deželici
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.