Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 10 stvari ki jih ljubim in 10 ki jih ne maram

10 stvari ki jih ljubim in 10 ki jih ne maram

Sem hotela začet z “10 stvari ki jih sovražim” pa mi je tole sovraštvo ena taka mim beseda :/

Napišite, če se vam da…jaz že dolgo nisem 🙂

10 stvari ki jih ljubim oz. “maram” oz. so mi všeč:
– mojo miceno hčerko (še nisem čisto dojela da sem mami 🙂
– živalce, sploh našo debelo kužo
– sonce
– poletje in morje
– kavo
– ljudi z dobrim smislom za humor
– Sparov tiramisu
– kozmetiko in make up
– masaže
– mojo novo prijateljico 🙂
– ….in še in še…no, partnerja ne smem pozabit 😉

10 stvari ki jih ne maram:
– zime in snega
– agresivnih in arogantnih ljudi
– lastne počasnosti (k polž sem)
– da sem še vedno takooo nesamozavestna in nesigurna v svoje sposobnosti
– podiranja kupčkov
– taščinega kujanja
– partnerjeve pasivnosti in “sej bo že” odnosa
– naše stare bajte
– naselja, kjer sem odraščala
– kopalnice, ki je tako majhna da se tud obrnit ne moreš not 🙁
– ….še bi se našlo 😉

Lahko ti povem:
Obozujem:
– svojo druzino,
– morje, vonj poletja
– druzbo ljudi
– dobro hrano in pijaco
– noc
– cokolado
– iskrenost
– crnolasce

Ne maram
– mrzlega vetra
– belega vina(so izjeme)
– umazane plaze
– egoisticnost
– narcisoidnost
– turbo folka
– vonja po vlagi ali plesni

To mi je zdej iz glave prislo :)))

imam rada:
mojo družino
službo
dolge sprehode
smučanje kolesarstvo
potepanje po svetu
potepanje z motorjem
vse letne čase
dobro hrano
občasno druženje s prijatelji
življenje kot tako

ne maram:
ljudi ki blefirajo in se duvajo kaj imajo, pa so totalni reveži (predvsem v glavo)
pa po mojem je to to

…mogoče mi bo pa tvoja tema pomagala, da se razvedrim…

rada imam:
1. otroka
2. službo
3. naš domek
4. našo muco
5.tudi jaz 1.,2. in 3. prijateljico
6. to, da mi avto dela
7. počitnice
8. sonce
9.svež zrak
10. šport, kadar sem fit

ne maram:
1. svojih žalostnih obdobij
2. agresivnih ljudi
3. bolečin
4. megle
5. biti brez denarja
6. biti brez upanja
7. neupravičeno slabo vest
8. pijancev
9. razmetanega stanovanja
10.prahu

Zelo sem bila pozorna na to, da je vsakih samo 10.

Jz bom skrajšala na 5 ker je bolj smiselno..

naj naj..:
-bebe čaj (enostavno the best)
-ko lahko rišem in slikam slike
-če se kdo spomni in mi vošči rojstni dan (nepopisno vesela)
-jesen
-Finska

ne maram:
-ribe
-rumene barve
-primitivnih ljudi (tak način razmišljanja)
-Tanja Žagar (neizmerno mi gre na živce)
-da si grizem nohte.. (force of habbit :)))

Če sem čisto iskrena, mi je kar težko spraviti v deseterico, pa vendar:

+

1. Svojo malenkost; sem samo ena ino kdo me bo pa imel najprej rad, če ne sama sebe
2. Otroke
3. Živerinice vseh vrst, še najbolj pa našo malo mačkonko
4. Svobodo
5. Osebe svobodomiselnega duha
6. Iskrenost, tudi kritiko, sploh, če je dobro namerna
7. Naravo, gozd, cel gozdni ekosistem
8. Optimizem, čeprav zadnje dneve ugotavljam, da je to včasih le iluzorno stanje duha
9. Moške z globokim glasom, a z nežno dušo
10. Spoštovanje, prava humanost.
11. Všeč so mi ljudje s ciljem.
12. Empatija

1. Negativni osebki, ki ne cenijo nič in niso z ničemer zadovoljni
2. Pesimiste, ki kradejo energijo in venomer samo nergajo, obenem pa nič ne naredijo, da bi situacijo izboljšali
3. Neiskrenosti, zahrbtnost: če ti kaj ni prav, mi povej v obraz, če ne spokaj.
4. Ponižnost in izostanek egoizma; nekaj kar mi gre na živce pri sebi, namreč, veliko raje in boljše delam za druge kot pa za sebe.
5. Da vsem ugajaš ali nezmožnost rečti NE

10. Pesimiste in trole

obožujem:
1. poletje, sonce, vročino
2. morje in palme ter sončenje
3. živali
4. orožje
5. orodje (vse od motork do gidor in bor mašin)
6. odkrite in pozitivne ljudi
7. hard rock musko
8. vožnjo z avtomobilom
9. jutranjo kavico in cigarete
10. sladkarije in tropsko sadje

sovražim oz. ne maram:
1. hinavcev, izdajalcev in zahrbtnežev
2. alkohola in pijancev
3. pedofilije in nasilja nad otroki
4. nasilja nad živalmi
5. zime in mraza ter oblačnega vremena
6. nestrpnih in omejenih ljudi
7. pezdetov ki se junačijo za računalnikom
8. glavobola in zobobola
9. ponižne in pokorne priliznjenosti
10. kreditnih kartic in plastičnega denarja

Ljubim:
– sonce
– morje
– svojo družino
– denar
– morsko hrano
– dobro glasbo
– češnje, lubenico
– živali
– plavanje
– obleke in kozmetiko

Ne maram:
– nasilja
– butastih, zahrbtnih ljudi
– bolezni
– strahu, panike
– kriminalcev, pedofilov
– naravnih nesreč, prometnih nesreč
– mraza
– mastnega mesa
– umazanih WC-jev
– smradu

Imam rada
-zivali, najbolj pa pse in mojega starega mackona
-jabolka
-vrtnice, roze, lepe vrtove, gozdove
-toplo pomladno sonce, svetlobo
-prijazne , vljudne in postene in pozitivne ljudi
-knjige
-revije o kuhinjah in kopalnicah
-dolge sprehode
-intenzivne barve
-klasicno glasbo
Ne maram
– Nasilnezev,sarkasticnih in privoscljivih ljudi in negatvcev
– crnolascev
– alkohola
– paradiznikov
– kave
– cigaret, cigaretnega dima
– mrzle zime
– mojega starega pohistva
– teme
– orozja


zakaj te pa črnolasci motijo? črnolasci smo pa ja najbolj zaželena vrsta med ženskami mar ne? vsaj do zdej je blo tko
svašta ej:))


zakaj te pa črnolasci motijo? črnolasci smo pa ja najbolj zaželena vrsta med ženskami mar ne? vsaj do zdej je blo tko
svašta ej:))[/quote]

Živi in pusti živeti 🙂 Smo pač različni, različne stvari so nam všeč in prav je tako 🙂

Jaz sem pozabila napisat da ne maram ljudi, ki parkirajo čez dva ali celo čez tri (!!!) parkirne prostore 🙁
Črnolasci so pa tudi meni kar všeč 😉

Jaz sem pa pozabila na tajkune in politično gamad. Uf, kako jih ne maram!

Po eni strani sem pa vesela – niso se mi še zažrli v vse pore….še sem uredu človekinja! Nisem še zmešana,

ja to pa res.. politiko pa tud jst sovražm..
ampak čist po svoji krivdi..premalo spremljam in pol nimam izoblikovanega mnenja in pol sm jezna ker narobe volim..

in zdaj sem se odločila da ne grem več volit..

pa vedno se najde miljone tem ki segajo v Yugoslavijo,takrat pa sem se komaj rodila in nimam pojma o pojmu in pol rata vse pretežko za razumet..

ehehhe mam svoje hibe :)))

[center][ + ] [/center]
[center]
[*] narava
[*] prijatelji/-ice
[*] dolgi potepi
[*] kurjenje ognja
[*] nagajivost
[*] zeleni čaj
[*] zgodovina
[*] računalništvo
[*] živali
[*] aktivnost, šport

[/center]
[center]______________________________[/center]
[center][ – ][/center]
[center]
[*] lenoba
[*] politiki
[*] dolgočasni ljudje
[*] onesnaževanje narave
[*] lovci
[/center]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

FriLLox – pa ti si naj naj najbolj očarljiv moški tukaj.
Čisto resno mislim od zdaj naprej, ko si povedal, kaj imaš rad…..

FriLLox super, da bi le bilo več takih ljudi kot si ti. V moji okolici je takih malo.

Ta trenutek mi pride na misel:

Ljubim:
– svobodo,
– svojo hči,
– poslušanje glasbe,
– branje,
– tek,
– smeh,
– sproščenost,
– čistočo,
– lepe avtomobile in
– sebe…

Ne maram pa:
– mraza,
– vonja po cvetači,
– počasnežev,
– svoje občasne nevroze,
– lažnjivcev,
– kolon na cesti,
– hišnih opravil s kuhanjem vred,
– pravega čaja,
– ponedeljkovih juter in
– temnih dni.

imam rad: VSE KAR JE POVEZANO Z NARAVO

nimam rad: LJUDI, KI IZRAŽAJO SVOJE MNENJE,KLJUB TEMU, DA SO V ZMOTI

Moje prijateljice (da imam rada svoje otroke in partnerja, je jasno)
Morje in naravo v Istri
Coca colo
Dober kapucino
Madzarsko salamo s hrustljavim kruhom
Indijsko hrano
Drage kremce in make up
Macke

Ne bom o -.

Obožujem:

*Svojega moža in najine otroke
*igranje klavirja
*vonj vetra na koži, ko prideš s sprehoda
*glasno petje v kakšnem velikem hodniku, ko noben ne sliši
*ležanje v nepokošeni travi
*neskončne ravnine brez hribov
*knjige
*smisel za humor
*inteligenco
*mir

Ne maram:

*če česa ne razumem
*če česa ne moreš popraviti
*neiskrenosti
*orožja
*šmink, maskar in podobne packarije:)))
*krivice

Imam rada:
1. moja dva otroka.
2. mojega moža
3. zdravje vseh nas
3. češnje
4. sneženje
5. nevihte
6. naše društvo
7. prijazne in prijetne ljudi
8. naš vikend na morju
9. vsa ročna dela
10. dobre filme

Ne maram:
1. JJ
2. bolnic in bolezni
3. agresivnih in nesramnih ljudi
4. stanja duha v Sloveniji
5. vročine
6. občutka krivde kar tako
7. biti prešvican
8. pa še kaj, pa se ne spomnim

ljubim-

moža
otroke
živali,
rastline .
nočno zvezdasto nebo
naravo
knjige
češnje
mojega psa
dobro hrano
romantičen film

ne maram pa:

hinavčine,
obrekljivosti
zahrpnosti,
poledice
mraza
nevošljivih sorodnikov
bolezni
bolečine.

Rada imam:
svojo družino
glasbo
naravo
knjige
sadje
poletje
vikend na morju
jedi iz morskih sadežev
savno
ptičje žvrgolenje

Ne maram:
zahrbtnih ljudi
hrupa
megle
smoga
vonja ribjih konserv
plundre
glavobola
hinavščine
opravljanja
kratkih dni – dolgih noči ( v novembru)

Rad imam:-hmmm…ženske na 10 načinov…:))hehe
-iskreno ljubezen do ženske
pa še:-uživam v vožnji z motorjem
-hribe
-šport (tek, kolesarjenje)
-sprehode
-morje
-sneg (smučanje)
-urejeno življenje
-natančnost in ustvarjalnost v službi
-domačo primorsko salamo in še toplo lepinjo, pa dober pršut
-iskrene prijatelje in dobre ljudi ki me obkrožajo
-vsak letni čas po svoje, naravo v celoti
-……..

Ne maram:-hinavščine in egoizma
-lopovskih elit
-kokoši….ženskih
-mrzle pohane ribe

Rada imam:

poljubljanje
seks
svobodo
morje
prosti čas
svojo družino
branje dobre knjige v postelji ves dan
občutek, da sem nekaj naredila
midnight snack
počitnice v tropskih državah, kjer se nikoli nikomur nikamor ne mudi

Ne maram:

se ukvarjat z ljudmi v službi
birokracije
toge, nekompetentne in pravičniške posameznike
ultimatov in omejevanja
preveč kg
davkov
biti prešvicana
seksa v poletni vročini (razen v vodi)
kolon na cesti (to sem pobrala od zgoraj, hvala avtorju :))
vonja po cigaretah, alkoholu ali prejšnjem obroku (ja, imam ultra občutljiv nos…)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close