10 stvari ki jih ljubim in 10 ki jih ne maram
Sem hotela začet z “10 stvari ki jih sovražim” pa mi je tole sovraštvo ena taka mim beseda :/
Napišite, če se vam da…jaz že dolgo nisem 🙂
10 stvari ki jih ljubim oz. “maram” oz. so mi všeč:
– mojo miceno hčerko (še nisem čisto dojela da sem mami 🙂
– živalce, sploh našo debelo kužo
– sonce
– poletje in morje
– kavo
– ljudi z dobrim smislom za humor
– Sparov tiramisu
– kozmetiko in make up
– masaže
– mojo novo prijateljico 🙂
– ….in še in še…no, partnerja ne smem pozabit 😉
10 stvari ki jih ne maram:
– zime in snega
– agresivnih in arogantnih ljudi
– lastne počasnosti (k polž sem)
– da sem še vedno takooo nesamozavestna in nesigurna v svoje sposobnosti
– podiranja kupčkov
– taščinega kujanja
– partnerjeve pasivnosti in “sej bo že” odnosa
– naše stare bajte
– naselja, kjer sem odraščala
– kopalnice, ki je tako majhna da se tud obrnit ne moreš not 🙁
– ….še bi se našlo 😉
Lahko ti povem:
Obozujem:
– svojo druzino,
– morje, vonj poletja
– druzbo ljudi
– dobro hrano in pijaco
– noc
– cokolado
– iskrenost
– crnolasce
Ne maram
– mrzlega vetra
– belega vina(so izjeme)
– umazane plaze
– egoisticnost
– narcisoidnost
– turbo folka
– vonja po vlagi ali plesni
To mi je zdej iz glave prislo :)))
…mogoče mi bo pa tvoja tema pomagala, da se razvedrim…
rada imam:
1. otroka
2. službo
3. naš domek
4. našo muco
5.tudi jaz 1.,2. in 3. prijateljico
6. to, da mi avto dela
7. počitnice
8. sonce
9.svež zrak
10. šport, kadar sem fit
ne maram:
1. svojih žalostnih obdobij
2. agresivnih ljudi
3. bolečin
4. megle
5. biti brez denarja
6. biti brez upanja
7. neupravičeno slabo vest
8. pijancev
9. razmetanega stanovanja
10.prahu
Zelo sem bila pozorna na to, da je vsakih samo 10.
Jz bom skrajšala na 5 ker je bolj smiselno..
naj naj..:
-bebe čaj (enostavno the best)
-ko lahko rišem in slikam slike
-če se kdo spomni in mi vošči rojstni dan (nepopisno vesela)
-jesen
-Finska
ne maram:
-ribe
-rumene barve
-primitivnih ljudi (tak način razmišljanja)
-Tanja Žagar (neizmerno mi gre na živce)
-da si grizem nohte.. (force of habbit :)))
Če sem čisto iskrena, mi je kar težko spraviti v deseterico, pa vendar:
+
1. Svojo malenkost; sem samo ena ino kdo me bo pa imel najprej rad, če ne sama sebe
2. Otroke
3. Živerinice vseh vrst, še najbolj pa našo malo mačkonko
4. Svobodo
5. Osebe svobodomiselnega duha
6. Iskrenost, tudi kritiko, sploh, če je dobro namerna
7. Naravo, gozd, cel gozdni ekosistem
8. Optimizem, čeprav zadnje dneve ugotavljam, da je to včasih le iluzorno stanje duha
9. Moške z globokim glasom, a z nežno dušo
10. Spoštovanje, prava humanost.
11. Všeč so mi ljudje s ciljem.
12. Empatija
–
1. Negativni osebki, ki ne cenijo nič in niso z ničemer zadovoljni
2. Pesimiste, ki kradejo energijo in venomer samo nergajo, obenem pa nič ne naredijo, da bi situacijo izboljšali
3. Neiskrenosti, zahrbtnost: če ti kaj ni prav, mi povej v obraz, če ne spokaj.
4. Ponižnost in izostanek egoizma; nekaj kar mi gre na živce pri sebi, namreč, veliko raje in boljše delam za druge kot pa za sebe.
5. Da vsem ugajaš ali nezmožnost rečti NE
10. Pesimiste in trole
obožujem:
1. poletje, sonce, vročino
2. morje in palme ter sončenje
3. živali
4. orožje
5. orodje (vse od motork do gidor in bor mašin)
6. odkrite in pozitivne ljudi
7. hard rock musko
8. vožnjo z avtomobilom
9. jutranjo kavico in cigarete
10. sladkarije in tropsko sadje
sovražim oz. ne maram:
1. hinavcev, izdajalcev in zahrbtnežev
2. alkohola in pijancev
3. pedofilije in nasilja nad otroki
4. nasilja nad živalmi
5. zime in mraza ter oblačnega vremena
6. nestrpnih in omejenih ljudi
7. pezdetov ki se junačijo za računalnikom
8. glavobola in zobobola
9. ponižne in pokorne priliznjenosti
10. kreditnih kartic in plastičnega denarja
Ljubim:
– sonce
– morje
– svojo družino
– denar
– morsko hrano
– dobro glasbo
– češnje, lubenico
– živali
– plavanje
– obleke in kozmetiko
Ne maram:
– nasilja
– butastih, zahrbtnih ljudi
– bolezni
– strahu, panike
– kriminalcev, pedofilov
– naravnih nesreč, prometnih nesreč
– mraza
– mastnega mesa
– umazanih WC-jev
– smradu
Imam rada
-zivali, najbolj pa pse in mojega starega mackona
-jabolka
-vrtnice, roze, lepe vrtove, gozdove
-toplo pomladno sonce, svetlobo
-prijazne , vljudne in postene in pozitivne ljudi
-knjige
-revije o kuhinjah in kopalnicah
-dolge sprehode
-intenzivne barve
-klasicno glasbo
Ne maram
– Nasilnezev,sarkasticnih in privoscljivih ljudi in negatvcev
– crnolascev
– alkohola
– paradiznikov
– kave
– cigaret, cigaretnega dima
– mrzle zime
– mojega starega pohistva
– teme
– orozja
zakaj te pa črnolasci motijo? črnolasci smo pa ja najbolj zaželena vrsta med ženskami mar ne? vsaj do zdej je blo tko
svašta ej:))[/quote]
Živi in pusti živeti 🙂 Smo pač različni, različne stvari so nam všeč in prav je tako 🙂
Jaz sem pozabila napisat da ne maram ljudi, ki parkirajo čez dva ali celo čez tri (!!!) parkirne prostore 🙁
Črnolasci so pa tudi meni kar všeč 😉
ja to pa res.. politiko pa tud jst sovražm..
ampak čist po svoji krivdi..premalo spremljam in pol nimam izoblikovanega mnenja in pol sm jezna ker narobe volim..
in zdaj sem se odločila da ne grem več volit..
pa vedno se najde miljone tem ki segajo v Yugoslavijo,takrat pa sem se komaj rodila in nimam pojma o pojmu in pol rata vse pretežko za razumet..
ehehhe mam svoje hibe :)))
[center][ + ] [/center]
[center]
[*] narava
[*] prijatelji/-ice
[*] dolgi potepi
[*] kurjenje ognja
[*] nagajivost
[*] zeleni čaj
[*] zgodovina
[*] računalništvo
[*] živali
[*] aktivnost, šport
[/center]
[center]______________________________[/center]
[center][ – ][/center]
[center]
[*] lenoba
[*] politiki
[*] dolgočasni ljudje
[*] onesnaževanje narave
[*] lovci
[/center]
Ta trenutek mi pride na misel:
Ljubim:
– svobodo,
– svojo hči,
– poslušanje glasbe,
– branje,
– tek,
– smeh,
– sproščenost,
– čistočo,
– lepe avtomobile in
– sebe…
Ne maram pa:
– mraza,
– vonja po cvetači,
– počasnežev,
– svoje občasne nevroze,
– lažnjivcev,
– kolon na cesti,
– hišnih opravil s kuhanjem vred,
– pravega čaja,
– ponedeljkovih juter in
– temnih dni.
Obožujem:
*Svojega moža in najine otroke
*igranje klavirja
*vonj vetra na koži, ko prideš s sprehoda
*glasno petje v kakšnem velikem hodniku, ko noben ne sliši
*ležanje v nepokošeni travi
*neskončne ravnine brez hribov
*knjige
*smisel za humor
*inteligenco
*mir
Ne maram:
*če česa ne razumem
*če česa ne moreš popraviti
*neiskrenosti
*orožja
*šmink, maskar in podobne packarije:)))
*krivice
Imam rada:
1. moja dva otroka.
2. mojega moža
3. zdravje vseh nas
3. češnje
4. sneženje
5. nevihte
6. naše društvo
7. prijazne in prijetne ljudi
8. naš vikend na morju
9. vsa ročna dela
10. dobre filme
Ne maram:
1. JJ
2. bolnic in bolezni
3. agresivnih in nesramnih ljudi
4. stanja duha v Sloveniji
5. vročine
6. občutka krivde kar tako
7. biti prešvican
8. pa še kaj, pa se ne spomnim
Rad imam:-hmmm…ženske na 10 načinov…:))hehe
-iskreno ljubezen do ženske
pa še:-uživam v vožnji z motorjem
-hribe
-šport (tek, kolesarjenje)
-sprehode
-morje
-sneg (smučanje)
-urejeno življenje
-natančnost in ustvarjalnost v službi
-domačo primorsko salamo in še toplo lepinjo, pa dober pršut
-iskrene prijatelje in dobre ljudi ki me obkrožajo
-vsak letni čas po svoje, naravo v celoti
-……..
Ne maram:-hinavščine in egoizma
-lopovskih elit
-kokoši….ženskih
-mrzle pohane ribe
Rada imam:
poljubljanje
seks
svobodo
morje
prosti čas
svojo družino
branje dobre knjige v postelji ves dan
občutek, da sem nekaj naredila
midnight snack
počitnice v tropskih državah, kjer se nikoli nikomur nikamor ne mudi
Ne maram:
se ukvarjat z ljudmi v službi
birokracije
toge, nekompetentne in pravičniške posameznike
ultimatov in omejevanja
preveč kg
davkov
biti prešvicana
seksa v poletni vročini (razen v vodi)
kolon na cesti (to sem pobrala od zgoraj, hvala avtorju :))
vonja po cigaretah, alkoholu ali prejšnjem obroku (ja, imam ultra občutljiv nos…)
Forum je zaprt za komentiranje.