1. april
Pandora v skrinjici svoji ne bo več tajila,
da poleg moža bi se še z žensko ljubila.
Katenjka ugotovlja, zaman je študij in vsaka tabela,
namesto ob knjigi bo zdaj raje ob kakšnem tipu bedela.
Krivokljunka se spontanosti ne bo več vdala,
namesto seksa bo raje spontano zaspala.
Gupi si je obljubila, preden svoj post naslednjič bo oddala,
ga bo še enkrat, za vsak slučaj, na glas prebrala.
Ne zamerite druščina zala,
danes je dan norcev,
zato vse skupaj je – šala.
Če ti povem si bom uničila lik zoprne babe :):)[/quote]zna biti res … ker takšna, kot deluješ tukaj si zanimiva, da bi ti zaprl “gobec”[/quote]Slep je kdor se s petjem ukvarja,
Kranjec moj mu osle kaže
pevcu vedno sreča laže….
Margot sestavi nam še kakšno rimo,
da preženeš mrzlo zimo
in ne oziraj se na take osle,
ki imajo velik………..usta
Upam, da je vsaj Margot v tem stavku videla kanček … hm, naklonjenosti?[/quote]
Pa to moraš brati s št. 0 in 1 …[/quote]
Eeemm…ne vem, kako to zdaj mislite? To ni osamljen post. NeMo mi v vsakem postu izkaže svojo naklonjenost in ne samo meni – drugim tudi, samo da se vi preveč osredotočate na detajle in najbrž tega niste opazili.
Tole bi moj kamen prenesel, antilopino srce pa ne vem če…
Jao jao, m111, pa tako nedolžen si videti.[/quote]
Antilopa je vendar levinja. In za levinje je potreben poseben obred :)[/quote]
Margot, ne skrbi, na ta način mi m111 izkazuje naklonjenost. :)) Tako kot je napisal, jaz sem levinja v antilopini preobleki, saj veš tisto “volk v ovčji preobleki”. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.