Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 1. april

1. april

Curo, hvala ti, hvala
za sve sto si mi dala
poklonila ljubav i poljupce …


Dobro si nas ti to naštudirala. 🙂

Pandora v skrinjici svoji ne bo več tajila,
da poleg moža bi se še z žensko ljubila.

Katenjka ugotovlja, zaman je študij in vsaka tabela,
namesto ob knjigi bo zdaj raje ob kakšnem tipu bedela.

Krivokljunka se spontanosti ne bo več vdala,
namesto seksa bo raje spontano zaspala.

Gupi si je obljubila, preden svoj post naslednjič bo oddala,
ga bo še enkrat, za vsak slučaj, na glas prebrala.

Ne zamerite druščina zala,
danes je dan norcev,
zato vse skupaj je – šala.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

V teh aforizmih sem našla več resnic, kakor v prvem :))
Vsekakor si talent.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Margot- izkušena (ne upam napisati – se pa konča na *ca)
bo jemala nedolžnost obcestnim kamnom tik ob lanternah ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Odlično, Margot- in predvsem hvala za smeh 🙂

Tole bi pa “rada” doživela. 😉

Zmedena samička najprej renči,
potem pa ucvre jo, hitro zbeži.
V ušesa si vtakne kitaro in boben,
da ne sliši, če postane kdo zloben.

😉

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Margot,
a si pesnica, pisateljica ali kaj podobnega ?

Zmedena samička najprej renči,
potem pa ucvre jo, hitro zbeži.
V ušesa si vtakne kitaro in boben,
da ne sliši, če postane kdo zloben.

;)[/quote]

Hvala, hvala….zlobam se res raje umaknem 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Če ti povem si bom uničila lik zoprne babe :):)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Če ti povem si bom uničila lik zoprne babe :):)[/quote]
zna biti res … ker takšna, kot deluješ tukaj si zanimiva, da bi ti zaprl “gobec”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Če ti povem si bom uničila lik zoprne babe :):)[/quote]zna biti res … ker takšna, kot deluješ tukaj si zanimiva, da bi ti zaprl “gobec”[/quote]Slep je kdor se s petjem ukvarja,
Kranjec moj mu osle kaže
pevcu vedno sreča laže….

Margot sestavi nam še kakšno rimo,
da preženeš mrzlo zimo
in ne oziraj se na take osle,
ki imajo velik………..usta

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tole bi moj kamen prenesel, antilopino srce pa ne vem če…

Jao jao, m111, pa tako nedolžen si videti.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ko se ljudje znajdejo v dvomih ali smejo/upajo to napisati/povedati, je po navadi ravno to tisto, kar me najbolj zanima in želim od njih to slišati/prebrati.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Če ti povem si bom uničila lik zoprne babe :):)[/quote]
zna biti res … ker takšna, kot deluješ tukaj si zanimiva, da bi ti zaprl “gobec”[/quote]

Upam, da je vsaj Margot v tem stavku videla kanček … hm, naklonjenosti?


zna biti res … ker takšna, kot deluješ tukaj si zanimiva, da bi ti zaprl “gobec”[/quote]

Upam, da je vsaj Margot v tem stavku videla kanček … hm, naklonjenosti?[/quote]

Pa to moraš brati s št. 0 in 1 …

Upam, da je vsaj Margot v tem stavku videla kanček … hm, naklonjenosti?[/quote]

Pa to moraš brati s št. 0 in 1 …[/quote]

Eeemm…ne vem, kako to zdaj mislite? To ni osamljen post. NeMo mi v vsakem postu izkaže svojo naklonjenost in ne samo meni – drugim tudi, samo da se vi preveč osredotočate na detajle in najbrž tega niste opazili.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Tole bi moj kamen prenesel, antilopino srce pa ne vem če…

Jao jao, m111, pa tako nedolžen si videti.[/quote]

Antilopa je vendar levinja. In za levinje je potreben poseben obred 🙂

Tole bi moj kamen prenesel, antilopino srce pa ne vem če…

Jao jao, m111, pa tako nedolžen si videti.[/quote]

Antilopa je vendar levinja. In za levinje je potreben poseben obred :)[/quote]

Margot, ne skrbi, na ta način mi m111 izkazuje naklonjenost. :)) Tako kot je napisal, jaz sem levinja v antilopini preobleki, saj veš tisto “volk v ovčji preobleki”. 🙂

Oh ta svobodni duh ki tako hrepeni po pozornosti 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close