kako narediti smeškota
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Starševski čvek › kako narediti smeškota
Sem nova., nimam pojma, kako naredite smeškota (smeh, žalost itd..)in ga kar tako narišete, napišete ob koncu stavka. Dejte me razsvetlit…
Smeško :-)) (učki, nosek, smeh, če nagneš glavo v desno)
žalost :-(( (učki, nos, usta, kontra prvemu)
Kaj več pa tudi jaz ne vem.
Mogoče sem drugače razumela tvoje vprašanje, a smeškota narišeš tako: (oči – dvopičje, nos – vezaj, usta – oklepaj, zaklepaj ali črka o).
🙂 – smeško
🙁 – slaba volja
:-O – začudenje
Upam, da sem pomagala.
Vidka
;-))) ……smeško mežika (podpičje, pomišljaj, oklepaji)
😛 ……….smeško kaže jezik ( dvopičje, pomišljaj, velika črka P)
:———-) smeško s surlo, dolgim nosom
pravzaprav če se kuja, bo bolje :——–(((
Pitka, jajaja. Si razumela. Sem pa res bedasta. :-)))
Hvala.
Me veseli, da smo razjasnili še en problemček :-)))
Naj ti posije sonce kljub dežju :-)))))
Pozdravček.
Vidka
Men je pa všeč ta z noskom (mali o):
:o)
;o)
😀
tko se jih dela ::::::
🙂 😀
🙁 XD
:/ ubistvu tle mate use npr. za facebook k piše kako jih narest::
<3 [url=http://www.fbsmileys.com/
aha smeškoti:
🙂 smeh,
🙁 slaba volja,
:/ jezen,
o:) angel.
O.o začuden,
<3 srček,
3:( hudiček,
8) očala……..
niti smejkota ne znaste nrdit 😀
😀
😀 OK SMEH
kako narediš smajlija takega da je prav okrogel na tipkovnici?
(pa ne takih: :D, :P, :-)), :-), ;-), :), ;),…)
😁😀🙂😐☹😢😯😘❤😍😎😋
😂🤣😭😄😅😉😗😇🤗😛😜😋😝🤔😑😶🙄😏😮😩😴😲🤡😡😈💕💓💗
Če povem, boste začeli izkoriščat te ogromne in moteče smeške, ko bi mogli biti normalni. 😋
Too late.
😋
Forum je zaprt za komentiranje.