Splash › Forum › Starševski čvek › Emporium Emporium hiška 19.09.2006 ob 08:51 zadnji odgovor 19.09.2006 ob 10:25 A so že končali s prenovo? Nujno si moram namreč kupiti kopalke, a se splača iti v Emporium? Kakšen nasvet kje bi jih lahko dobila? Hvala in lep dan! Prijavi Sosedova Micka 19.09.2006 ob 08:51 zadnji odgovor 19.09.2006 ob 10:25 Hja, v soboto še ni bilo nič od spodnjega perila in kopalk. V Atlantisu imajo lepe in normalne cene. Prijavi hiška 19.09.2006 ob 08:53 zadnji odgovor 19.09.2006 ob 10:25 A v Atlantisu imajo tudi trgovino???? Prijavi Sosedova Micka 19.09.2006 ob 09:31 zadnji odgovor 19.09.2006 ob 10:25 S kopalkami ja. Prijavi GRETKA 19.09.2006 ob 10:25 zadnji odgovor 19.09.2006 ob 10:25 Tudi jaz sem v petek doživela šok, ko sem ugotovila, da v Emporiumu ni oddelka s perilom. V LJ sem cca 1x do 2x na leto ina takrat si privoščim kak lep kos perila. No, zdaj sem “fertik” ze eno leto :-(. Prijavi Živi in pusti živeti Forum je zaprt za komentiranje.