Informacija o stanju na TRR
Če dobiš tako pojasnilo od “Ene iz banke” potem res ni čudno, da so banke v težavah….
Razpoložljivo stanje pri vas vključuje dovoljen znesek negativnega stanja.[/quote]
hehe
točno tako
tale tu ima 30 evrov limita in 370 na računu
kar pomeni, ,da lahko dvigne 400 eur – razpoložljivo stanje, samo, ko to naredi, bo 30 v minusu…
ena z banke pa je verjetno čistačica tam….
limit imaš odobren, koristiš ga pa ne, zato je razpoložljivo stanje višje od denarja na računu.[/quote]
Nimam niti osnovnega niti izrednega limita. Vsaj do danes ga nisem imel. Tudi, ko prejemam na dom mesečno izpiske, še nikoli ni nikjer pisalo, da imam odobren kakršenkoli limit. Imam sicer še vedno študentski račun.
Moj brat ima pa tudi študentski račun, pa ima že iz vsega začetka osnovni limit 200€ in to mu tudi piše na vsakem izpisku ki ga mesečno dobi iz banke.
Forum je zaprt za komentiranje.