Tetoviranje-obrvi???
Družinska prijateljica si je dala. Leta in hormonske težave so povzročile, da so ji izredno izpadali lasje in obrvi, ki jih je imela le še za vzorec. Tako si je dala potem odstranit še tisto nekaj malega obrvi in tetovirat nove. Naredili so ji izredno lepo, res se ni opazilo, če nisi vedel. Ker ni živela v sloveniji, ti žal ne morem dat priporočila za salon.
bmw, prehitro obtožuješ.
Tukaj si malo poglej, zgleda super, jaz sem tudi že razmišljala, da bi si dala narisat črtico nad očmi.
Forum je zaprt za komentiranje.