kakšna je plača čistilke – delo v osnovni šoli
Kakšne potne stroške pa dobi? Ker drugače je to malo pretiran znesek in ne verjamem. A misliš, da zasluži ena čistilka podobno kot ena pomočnica v vrtcu- ni šans.[/quote]
Ma, zakaj tako ne verjemete, da je mozno, da je ena nesolana cistilka placana bolje kot ve z velikimi diplomami?
Za solstvo ne vem, poznam pa podjetje, katerega lastnik je rekel, da nobeden od njegovih zaposlenih ne bo imel nizjo placo od povprecne in dobi cistilka 900e, delavci odvisno od ur, administratorka pa cez jurja.
Ni to pravilo, obstaja pa in ni tako zelo neverjetno.
Delam v šolstvu in s 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gotovostjo trdim, da nima 900 eur plače kot čistilka, pa če ima končan doktorat. Predpisana izobrazba je osnovnošolska in za to stopnjo je plačana. Sama sem administratorka in dobim 650 eur.
Zasluži si 900 eur ali tudi več, kot vsakdo po mojem mnenju, dobi jih pa ne!
Moja sestra Fata radi prekovremeno u šefovoj kancelariji. Nosi kuči 900 evra i uvek mokre gače. Zašto ju pitam, al ona se samo smije. Deca moraju da jedu kaže., a ja luda Jova samo 500 ! Gde je ovde zakon i poštenje. A idemo skupa kuči, ja sva nikakva, a nosa sva ikakva ! E sestro, jednom ču da uletim kod šefa, pa da vidim jel ima stvarno ovoliki nered….
Zakaj potem odgovarjaš na vprašanje in zavajaš? Vprašanje je lepo in jasno postavljeno: koliko zasluži snažilka v OSNOVNI ŠOLI? Tega, ki sprašuje, zanima točno to in ne koliko zaslužijo snažilke v privat firmah. Verjamem, da je možno, da kje kakšna zasluži tudi 900 EUR, ampak verjetno je zato razlog (za običajno 8-urno čiščenje bi bila to izjemno dobra plača). Kakorkoliže … v osnovni šoli kaj drugega kot minimalno plačo ali tam nekje ne moreš pričakovat.
Forum je zaprt za komentiranje.