Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rusija vdrla še v prostor Romunije

Rusija vdrla še v prostor Romunije

kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.

https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html

A spet eno budalo, ki mu je 24-kurska greznica smrdljiva vir informacij?

Včeraj se je v Londonu proti vladi pederčine Starmerja zbralo TRI milijone ljudi in o tem 24kurska greznica še danes nič ne več.

24kurska greznica vas danes pripravlja na vojno z Rusijo.

Jebemu, sej znaš še kakšen drug jezik, pejt na X, Rumble, tudi YT, … tam je resnica, boš dobil popolnoma drugo sliko o Rusiji, ne pa smrdljivi 24kurski propagandni stroj.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 14.09.2025 ob 13:22

A spet eno budalo, ki mu je 24-kurska greznica smrdljiva vir informacij?

Včeraj se je v Londonu proti vladi pederčine Starmerja zbralo TRI milijone ljudi in o tem 24kurska greznica še danes nič ne več.

24kurska greznica vas danes pripravlja na vojno z Rusijo.

Jebemu, sej znaš še kakšen drug jezik, pejt na X, Rumble, tudi YT, … tam je resnica, boš dobil popolnoma drugo sliko o Rusiji, ne pa smrdljivi 24kurski propagandni stroj.

Piki, tebi niti žegnana voda ne bi splahnila bolanega možgana.

A boš že enkrat zaprla smrdljivi glupi gobec, retardiranka obsedena?
Spokaj v Kremelj polizat  Putinu zbotoksano rit smrdljivo.

Ti trapa zagovedna, na katero anteno boš pa ti zlezla? Iz tedna v teden se ti stopnjuje stanje.

Vsi ki so vas prepričali, da je Rusija sovražnik, izvolite, pošljite svoje sinove, hčere, vnuke, vnukinje,…v vojno, samo potem nne jokajte, ko boste, če boste, dobili nazaj krste.

Da so bili pa včeraj v Londonu protesti proti ilegalnim migrantom, to pa ni problem a ne? Seveda, ker vam tega masovni mediji niso posredovali,…in še vedno verjamete v multikulti,…

sej veš, da nas ne bo nihče vprašal? Prišli bodo s kombiji in jih odpeljali.

Ljudje ste tako faking zdolgočaseni, da dobesedno vsako drobtinico zagrabite da si popestrite dan. Kaj klinac se vojne bojite, ni da imate kaj od življenja že sedaj. Dobesedno ga stran mečete. Bebci.

Posledica zahodnega popuščanja Rusiji. Podobno so pred slabimi 100 leti popuščali Hitlerju in žrtvovali Čehoslovaško. Za mir, so rekli. Miru seveda ni bilo, Hitler je napadel Poljsko.

Ja, res je enako kot Češkoslovaško takrat. Tudi takrat je vojna trajala nekaj let in cel Zahod Čehe zalagal z orožjem in denarjem pa še Nemčija je vsak mesec kasirala nove sankcije.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET, 14.09.2025 ob 14:13

Posledica zahodnega popuščanja Rusiji. Podobno so pred slabimi 100 leti popuščali Hitlerju in žrtvovali Čehoslovaško. Za mir, so rekli. Miru seveda ni bilo, Hitler je napadel Poljsko.

Točno tako. Samo vprašanje časa je, kdaj bo napadel še kakšno drugo državo.

Odgovor na objavo uporabnika
annja699, 14.09.2025 ob 11:36

kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.

https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html

Zadnji čas, da EU aktivira 1, pederski bataljon in tudi bataljon stotih spolov.

Odgovor na objavo uporabnika
Eliza910, 14.09.2025 ob 14:51

Točno tako. Samo vprašanje časa je, kdaj bo napadel še kakšno drugo državo.

rusi niso napadli nobene drzave, zgolh cistijo teren , prevsem tajne baze cia itd….ko bo teten ociscen ukrofasistev in zahodnih placancev bo mir

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 14.09.2025 ob 14:59

rusi niso napadli nobene drzave, zgolh cistijo teren , prevsem tajne baze cia itd….ko bo teten ociscen ukrofasistev in zahodnih placancev bo mir

Daj se potrudi pisat berljivo ali pa ne piši sploh, motenec.

 

Odgovor na objavo uporabnika
annja699, 14.09.2025 ob 11:36

kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.

https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html

Si ti blizu vojne, ker se ti nič ne dogaja v življenju, te novice o vojnah še najbolj poživijo v dolgočasnem, sivem vsakdanu, ker nimaš nikogar. ?

Putin si pa res želi vojne, da ga Nato zmasakrira, ker kaj je lažjega kot zraketirati glavna mesta, če bi si to res želel. Želi pa si ustrahovati mejne države, da pozornost usmerijo nase v svojo samoobrambo in prenehajo oskrbovati Ukrajino. Ampak ve se, da niso ne Poljaki ne Romuni tako glupi, da bi spregledali njegove manevre in se vojaško odzvali na njegove neškodljive dimne bombice. ?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.09.2025 ob 15:26
Odgovor na objavo uporabnika
annja699, 14.09.2025 ob 11:36

kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.

https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html

Si ti blizu vojne, ker se ti nič ne dogaja v življenju, te novice o vojnah še najbolj poživijo v dolgočasnem, sivem vsakdanu, ker nimaš nikogar. ?

Putin si pa res želi vojne, da ga Nato zmasakrira, ker kaj je lažjega kot zraketirati glavna mesta, če bi si to res želel. Želi pa si ustrahovati mejne države, da pozornost usmerijo nase v svojo samoobrambo in prenehajo oskrbovati Ukrajino. Ampak ve se, da niso ne Poljaki ne Romuni tako glupi, da bi spregledali njegove manevre in se vojaško odzvali na njegove neškodljive dimne bombice. ?

 

 

ti di bolan…niti osnovnega znanja nimas o tej vojni in pametujes….putin bi pocistil zahodno nesnago s svojih mej to je vse

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 14.09.2025 ob 15:29

ti di bolan…niti osnovnega znanja nimas o tej vojni in pametujes….putin bi pocistil zahodno nesnago s svojih mej to je vse

Moteni julčk, ti ne moreš bit na strani rusov, če si peder. Bi te takoj razkrinkali, da si narobe obrnjen in potegnili čreva ven skozi rit, kot kokoši.

Odgovor na objavo uporabnika
Ej moteni julčk, 14.09.2025 ob 15:33

Moteni julčk, ti ne moreš bit na strani rusov, če si peder. Bi te takoj razkrinkali, da si narobe obrnjen in potegnili čreva ven skozi rit, kot kokoši.

sam da nisem obicna pedercina kot ti hehe

Putin preverja, ali so predvčeraj resno mislili z obrambo “sleherne pedi” ozemlja Nata.
Razen tega sta se z blebtavim Trumpom zmenila, da je treba malo pospešiti prodajo orožja, ker se jima zaloge kopičijo, denarja pa zmanjkuje.

Pa sprobat je treba tanove sledilne radarske sisteme. Irak in Izrael sta to nekaj na hitrico sestavljala in prodajala, pa ni bilo časa za testiranje.

Julij Cezar je pederajs, ne? Spomnim se kako je enkrat kokošija na monu poučeval, da je porivanje moških med sabo v rit pocsem normalno in je pri rimljanih bilo zelo popularno.

 

Sam, kako on lahko navija za Ruse? Ne ve kako Rusi obravnavajo homoseksualce?

Kje ste pametnjakoviči, ki ste pred 3 leti trdili, da bo Rusija pokleknila v enem mesecu?

Julka, tvoj odnos do Putina je emocionalno zaznamovan, ker zrcali relacijo do staršev, ki si ga imel, ne pa objektivne stvarnosti, ki je sploh nisi sposoben dojeti zaradi zanič otroštva. In tukaj je evidentno, ker posledično nisi najboljšega psihičnega zdravja, ko ti na plano udarja tvoj potlačeni sadomazohistični odnos s čudno simpatijo do diktatorjev, kot je Putin, ki ga vidiš kot “močnega”, “neomajnega”, “poštenega”, ker ga vidiš takšnega s svojimi otroškimi očmi in naivnostjo, kot si moral videti svoje starše, čeprav je psihopat, ki poruši celoten stanovanjski blok, da je z zastraševanjem opraviči kavkaške vojne, zastrupil in pobil vse svoje politične nasprotnike itd., itd. 😉

 

Odgovor na objavo uporabnika
podcenjevanje, 14.09.2025 ob 16:17

Kje ste pametnjakoviči, ki ste pred 3 leti trdili, da bo Rusija pokleknila v enem mesecu?

Rusija ne bo pokleknila. EU se pa tudi ne bo mogla večno izgovarjat na Rusijo, da prikrije lastno zavoženost.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1997, 14.09.2025 ob 16:11

Julij Cezar je pederajs, ne? Spomnim se kako je enkrat kokošija na monu poučeval, da je porivanje moških med sabo v rit pocsem normalno in je pri rimljanih bilo zelo popularno.

 

Sam, kako on lahko navija za Ruse? Ne ve kako Rusi obravnavajo homoseksualce?

Julčk je definitivno toplovodar in še pedofil povrh.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.09.2025 ob 16:21

Julka, tvoj odnos do Putina je emocionalno zaznamovan, ker zrcali relacijo do staršev, ki si ga imel, ne pa objektivne stvarnosti, ki je sploh nisi sposoben dojeti zaradi zanič otroštva. In tukaj je evidentno, ker posledično nisi najboljšega psihičnega zdravja, ko ti na plano udarja tvoj potlačeni sadomazohistični odnos s čudno simpatijo do diktatorjev, kot je Putin, ki ga vidiš kot “močnega”, “neomajnega”, “poštenega”, ker ga vidiš takšnega s svojimi otroškimi očmi in naivnostjo, kot si moral videti svoje starše, čeprav je psihopat, ki poruši celoten stanovanjski blok, da je z zastraševanjem opraviči kavkaške vojne, zastrupil in pobil vse svoje politične nasprotnike itd., itd. 😉

 

a bejz no matjazko, daj kje si dobi ti diplomo iz psihologije?v novem pazarju pri ciganih hehe…je sla tvoja mama na kolena pred grgu da si ti dobil diploko prredvidevam….dejstvo da je cia in mi6 med leti 2019 in 2022 postavila 20 tajnih obvescevalnih baz na meji z rusijo je eden od razlogov…putin je opozarjal…..zdaj pac je kr je….

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 14.09.2025 ob 16:44
Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.09.2025 ob 16:21

Julka, tvoj odnos do Putina je emocionalno zaznamovan, ker zrcali relacijo do staršev, ki si ga imel, ne pa objektivne stvarnosti, ki je sploh nisi sposoben dojeti zaradi zanič otroštva. In tukaj je evidentno, ker posledično nisi najboljšega psihičnega zdravja, ko ti na plano udarja tvoj potlačeni sadomazohistični odnos s čudno simpatijo do diktatorjev, kot je Putin, ki ga vidiš kot “močnega”, “neomajnega”, “poštenega”, ker ga vidiš takšnega s svojimi otroškimi očmi in naivnostjo, kot si moral videti svoje starše, čeprav je psihopat, ki poruši celoten stanovanjski blok, da je z zastraševanjem opraviči kavkaške vojne, zastrupil in pobil vse svoje politične nasprotnike itd., itd. ?

 

a bejz no matjazko, daj kje si dobi ti diplomo iz psihologije?v novem pazarju pri ciganih hehe…je sla tvoja mama na kolena pred grgu da si ti dobil diploko prredvidevam….dejstvo da je cia in mi6 med leti 2019 in 2022 postavila 20 tajnih obvescevalnih baz na meji z rusijo je eden od razlogov…putin je opozarjal…..zdaj pac je kr je….

Psihologija vse pojasni. Nimaš ti ne ženske, ne otrok, ne ništa, odljuden samotar. Torej kot večni nezadovoljnež, poln gneva, si nagnjen k ljudomrzniški (samo)destrukciji, tako da jasno, da ne boš podpiral (politične) zmernosti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close