Jazbinšek je rešil državna stanovanja pred krajo levičarjev
Veliko Budalo si. V stanovanjske sklade smo vsi plačevali v SFRJ socializem. Zidali so se bloki, kjer smo dodatno imeli še samoprispevke, če se je v tvoji občini zidalo. V demokraciji kjer prevladuje denar pa je Jazbinšek dal stanovanja v prodajo. Zato danes mladi ne morejo več do prostih stanovanj.
PIKULET, 14.09.2025 ob 08:24
Šele sedaj sem dojel, v čem je bila fora. Z genialno potezo Jazbinška so stanovanja prišla v roke ljudem, ki so jih tudi plačali. Če bi ostala v državni (družbeni) lasti, bi jih, pokradli levičarji. Kot so pokradli 90% slovenske skupine imovine.
Prvič, da ti dam prav. Tudi iz časa mobisuxa, alterja, itd.
Anonimno 3088, 14.09.2025 ob 17:11
Veliko Budalo si. V stanovanjske sklade smo vsi plačevali v SFRJ socializem. Zidali so se bloki, kjer smo dodatno imeli še samoprispevke, če se je v tvoji občini zidalo. V demokraciji kjer prevladuje denar pa je Jazbinšek dal stanovanja v prodajo. Zato danes mladi ne morejo več do prostih stanovanj.
Ne nakladaj. Od soseda sin star 25 let ravnokar kupil stanovanje, hipotekarni kredit za 25 let.
Forum je zaprt za komentiranje.