Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Država po skoraj štirih letih vendarle prodaja stanovanja po 7€.

Država po skoraj štirih letih vendarle prodaja stanovanja po 7€.

Obljubili so vam stanovanja po 7€, do volitev bodo obljubo izpolnili, prav tako kot boste do volitev prišli v 30 dneh do specialista, pa še naplesali se boste lahko zraven…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aja ne  samo malo sem zadremal pa se mi je očitno sanjalo.

se ti je sanjali ja…medtem ti je Maljevec v rit porinal prst da si se zbudil…..levicarske lazi so se bolj gnusne od desnicarskih

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8622, 13.09.2025 ob 19:01

Obljubili so vam stanovanja po 7€, do volitev bodo obljubo izpolnili, prav tako kot boste do volitev prišli v 30 dneh do specialista, pa še naplesali se boste lahko zraven…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aja ne  samo malo sem zadremal pa se mi je očitno sanjalo.

Kaj ni jasno, saj je res 7€,ne manj, samo še na 5.000.00€ podlage.

Odvisno kako to razumeš in kako si razlagaš.

 

 

Dobro leto dni sem čakal na kardiologa. Srce mi pa dela samo 28 %,

Odgovor na objavo uporabnika
stara sablja, 14.09.2025 ob 00:12

Dobro leto dni sem čakal na kardiologa. Srce mi pa dela samo 28 %,

Ja pa ja.

Inflacija strmo narašča kot še nikoli v SLO, stanovanja se bodo pa pocenila za +50%.

Vse prenesejo in požrejo. Samo da ni Janša. Že enih 30 let z istim nategovanjem.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10612, 14.09.2025 ob 09:32

Inflacija strmo narašča kot še nikoli v SLO, stanovanja se bodo pa pocenila za +50%.

Vse prenesejo in požrejo. Samo da ni Janša. Že enih 30 let z istim nategovanjem.

Puklasti te bo pa odrešil, znova seveda.??? Saj je brez veze, če ste na mentalni ravni morskih prašičkov.

Svoboda in Levica sta zgradila 30.000 neprofitnih stanovanj. Pohitite, ker bo zmanjkalo stanovanj po 7 EUR na kvadrat. Maljevc reže trakce kot po tekočem traku. Potem gre na pojedine.

Aja, pozabili so vam povedati, da večina stanovanj ni za Slovence. A za vas malo muzike, da še lahko naprej veselo plešete medtem, ko razmišljajo kako bi nam še več denarja pokradli ???

 

Seveda je 7 eur!!!

Samo merska enota se je spremenila!

7eur/decimeter2 in ne več na meter2

Upam, da ne pade na cm

In vsa ta (4) leta je na oblasti Golob!!??!!

Odpri vrata, ko prdneš!

Odgovor na objavo uporabnika
NesramnaResnica, 14.09.2025 ob 09:47

Svoboda in Levica sta zgradila 30.000 neprofitnih stanovanj. Pohitite, ker bo zmanjkalo stanovanj po 7 EUR na kvadrat. Maljevc reže trakce kot po tekočem traku. Potem gre na pojedine.

Aja, pozabili so vam povedati, da večina stanovanj ni za Slovence. A za vas malo muzike, da še lahko naprej veselo plešete medtem, ko razmišljajo kako bi nam še več denarja pokradli ???

 

tukaj je itak večina socialcev ali teh na minimalcih, ki so po dolgotrajnih bolniških. Njim je golob na kožo pisan.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close