Hofer Slovenčeva – katastrofa
Danes bila v Hofru cca 2 uri. Ko sem se hotela odpeljati.se rampa ni hotela odpreti, pritisnila sem gumb za tehnično pomoč in gospod je rekel, da moram plačati 3 EUR za parking in to tam, zraven rampe imajo POS terminal in dve odprtini za keš. Za mano se je nabralo veliko avtomobilov, ki so trobili naj se umaknem. Torej dala sem kovance za 3 EUR in jih je metalo vem, sem dala plačilno kartico in je terminal ni zaznal. Še 1x sem pritisnila na gumb za tehnično pomoč, gospod je rekel vežem in to 3x To je trajalo cca 1/2 ure. Končno se je tam oglasil gospod.in naravnal POS, da je zaznal kartico, da sem lahko plačala 3 EUR in se je rampa dvignila. Nobeden od njih ni upal odpreti rampe, rekli do mi, da ne smejo brez da plačam. Ampak je trajalo zelo dolgo. Groza.
Stara forumašica (res ta prava), 13.09.2025 ob 13:52
Če se prav spomnim, imajo tako pri Lidlu kot tudi pri Hoferju opozorilno tablo, koliko časa je mogoče brezplačno parkirati.
joj kako nekateri berete na pol
Saj ni rekla, da ni hotela placati, ampak da ni mogla, ker sistem ni deloval.
Forum je zaprt za komentiranje.