Kdaj bodo obvezni navesti plačo pri oglasu
Naj grejo nekam. Vzamem frej ure, grem na prvi razgovor, tam me samo vprašajo o mojih pričakovanjih (izjema je JU tam povejo plačo takoj). Nato si povabljen v drugi krog, pa povejo plačo ki je dosti slabša kot si pričakoval. Kdaj bo postalo obvezno navajati plačo pri oglasu? Nekaj se je o tem že govorilo
Isa928, 11.09.2025 ob 20:22
Naj grejo nekam. Vzamem frej ure, grem na prvi razgovor, tam me samo vprašajo o mojih pričakovanjih (izjema je JU tam povejo plačo takoj). Nato si povabljen v drugi krog, pa povejo plačo ki je dosti slabša kot si pričakoval. Kdaj bo postalo obvezno navajati plačo pri oglasu? Nekaj se je o tem že govorilo
pa zakaj nisi sla v ju, tam pravis da je placa bila objavljena?hehe…debili…takemu ki mu je efinamotivacija denar ne bi nikoli dal sluzbe….bumbarji
Junij2026.
Tisti ki objavijo, dobijo kader.
Kar je tudi fer do kandidatov. Vedo za kaj se potegujejo in koliko dobijo. Delodajalec dobi v CVju vsa delovna mesta, časovno, kompetence in znanja kandidata, potem pa se gredo take skrivalnice.
Radi zabijajo čas s kandidati, ki imajo službo, ki je bolje plačana od te ki jo ponujajo?
Minimalci za diplomante…ne grejo čez, nič več
Anonimno 8553, 11.09.2025 ob 22:14
Junij2026.
Tisti ki objavijo, dobijo kader.
Kar je tudi fer do kandidatov. Vedo za kaj se potegujejo in koliko dobijo. Delodajalec dobi v CVju vsa delovna mesta, časovno, kompetence in znanja kandidata, potem pa se gredo take skrivalnice.
Radi zabijajo čas s kandidati, ki imajo službo, ki je bolje plačana od te ki jo ponujajo?
Minimalci za diplomante…ne grejo čez, nič več
kaj ce ti diploma ki ti ne da upirabnega znanja….ki firmi ne da didane vrednosti….neuporabne diplome si vtaknite v rit..butec misli da mu kr pripada sluzba
Julij Cezar, 11.09.2025 ob 22:18
kaj ce ti diploma ki ti ne da upirabnega znanja….ki firmi ne da didane vrednosti….neuporabne diplome si vtaknite v rit..butec misli da mu kr pripada sluzba
Diploma in delovne izkušnje, ki so zahtevana za delovno mesto na katero kandidiras!
Julij Cezar
Nehaj !!! Diploma ti da če ne drugega vsaj znanje jezikov, znaš uporabljati tudi MS Windows, MS Office. Koliko srednješolcev poznam ki ne znajo pošiljati emaile. Nehajte že zaliti diplomante. Niso vsi krovci, pa monterji. Obstaja ogromno poklicev. Nekdo ki menja službo, jo menja v večini zaradi plače. Kaj je tu spornega. Plače bi morale biti navedene, izves jih na drugem razgovoru, če do tja prideš. Ti pa si pokuril čas, tudi denar za prevoz do lokacije, vzameš višek ur ali celo dopust, pozanimaš se o podjetju da veš kaj delajo da si pripravljen. Veliko časa ti gre za nič. In niti veš ne kaj ponujajo .je tebi to fer? Meni ne.
Forum je zaprt za komentiranje.