Ljubljana, spet kolaps
Pa kaj teli naši prometniki zdsj že mrknejo ob vsakem dežju, ne samo snegu?
https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-primorski-avtocesti-proti-ljubljani-vec-kot-ura-zamude.html
Peš sem prišla 4 km hitreje, kot z busom! Premočena, a že doma. KOLAPS!
Hvala nastavljenim!
Inscenirana gužva, prav odganja iz Ljubljane, mislim centra ne vsega kar si že domišlja da je Lj, poglejte kaj je naredil Maxiju, vse posle bodo odgnali in nepremičnine na najboljših lokacijah prevzeli in spremenili v “palače”.
Že tako je Lj. mrtvo mesto, klošarji, javni uslužbenci, dijaki in študentje in upokojenci. Drugih ni!
Forum je zaprt za komentiranje.