Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ¡¡¡POZOR!!! Splet je poln ruSSkih TROLOV!!!

¡¡¡POZOR!!! Splet je poln ruSSkih TROLOV!!!

Bodite pozorni, ko spremljate komentarje na MMC (RTV) in drugih medijih. Tam kar mrgoli ruskih trolov, ki vplivajo na vašo podzavest in vam vsiljujejo kremeljske narative. Skupaj zmoremo!

Odgovor na objavo uporabnika
Sančopansa, 10.09.2025 ob 14:57

Bodite pozorni, ko spremljate komentarje na MMC (RTV) in drugih medijih. Tam kar mrgoli ruskih trolov, ki vplivajo na vašo podzavest in vam vsiljujejo kremeljske narative. Skupaj zmoremo!

Smo pozorni. Zlasti na stalno kritiziranje zahoda in zahodnih voditeljev ter poveličevanje rusije in njenih zgodovinskih kvazipravic.

Rusija pripada Mongoliji, Krim pa Tatarom. Moje mnenje.

Ni jih tok velik, sam glasni so, pa na socialkah, posledično časa preveč in nesposobni poiskat realne informacije. Pol pa nove in nove profile odpirajo in lajnajo stalno isto rusofilsko lajno. Za preskočit.

Po moje je to stran metanje denarja, če jih plačujejo. Saj pa ja vidimo kam plovemo. Je kdo spremljal, je Uršula dala kakšne napotke? Shrambe napolnit, ceno kofeta dvignit? Včasih se mi zazdi da smo v Trumanovem šovu.

polno je takšnih bedakov kot si ti se strinjam. kr mrgolijo povsod

Odgovor na objavo uporabnika
golazen, 10.09.2025 ob 15:48

polno je takšnih bedakov kot si ti se strinjam. kr mrgolijo povsod

Evo! Še en užaljen prigožinov trolek … He, he.

Zanimivo da mi nekdo v tujkah govori naj bom pozoren na tujo propagando 🙂

To je samo potrditev, da gre Rusiji zelo, zelo slabo.

Normalno.Raje za Ruse,kot za naciste.Berem komentarje ukrofilov,nacistov pa me je sram,da sem Slovenec.

Odgovor na objavo uporabnika
Ukrofili, 11.09.2025 ob 07:09

Normalno.Raje za Ruse,kot za naciste.Berem komentarje ukrofilov,nacistov pa me je sram,da sem Slovenec.

 

Seveda jih ne polno. Ma jih pa boli, zato so pa tako glasni. Saj veste kako je, najmanjse ščene je vedno najbolj glasno. Če nimaš drugega za pokazat si pač glasen haha

Požrite se ruski luzerji ??????

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6743, 12.09.2025 ob 10:23

Seveda jih ne polno. Ma jih pa boli, zato so pa tako glasni. Saj veste kako je, najmanjse ščene je vedno najbolj glasno. Če nimaš drugega za pokazat si pač glasen haha

Požrite se ruski luzerji ??????

To boste užival ko vam bo pod ritjo gorelo in vam bombe kurnike podrle kjer bivate.☝️? EU sam še orožju in vojni  nabija. Morajo pohitet, da bodo lahko še vedno Rusi krivi, ne pedri, sto spolov, cuckoljubje, feminizem in vabljenje muslimanskih doktorjev, da je šlo vse v 3pm.☝️

hahahhaha kako ste smešni s temi nacisti, putin je rekel da so ukrajinci nacisti in pofukani rusofilčki so to sedaj vzeli za sveto in kar naprej eno in isto trobijo, debilčki brez IQ količnika lol… poglejte si wagnerjevce če bi radi videli kdo so nacisti, vsak drugi ima nacistični tatu…1 milijon vaših smrdljivih ruskih fašistov je že v krstah, in še 1x toliko se jih bo ubilo z našim plačanim orožjem, rusofilčki – ki ste v gromozanski manjšinici – pa v JOK IN NA DREVO.

Mater. Prebereš ta zadnji post in se res vprašaš, kdo vse ima dostop do spleta? Tako bitje ni in ne bo nikoli niti blizu normalno umsko razvitemu človeku.

Saj je na RTV SLO MMC portalu in na MONu polno tudi pro-palestinskih trolov.

To reče Slovenistanc 🙂

Ni citiralo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Bilo namenjeno Anonimno 6743, 12.09.2025 ob 18:08

Ni citiralo 🙂

a boš še postal kak video iz pokrovska (ki ga je baje po pisanju RTV Ljubljana/Mosvka rusija že najmanj enih 15x zavzela), kjer ukrajinci ubijajo ruse kot zajce na safariju, in je toliko ruskih trupel po kilometerskih odprtih poljih da bi rabili enih deset bagerjev da bi lahko vsa trupla pospravili?

Kot smo rekli, Slovenija je izgnala ruskega vojašekega atašeja, ker je imel farmo trolov, Rusov, starih 40 let in več, ki so bili v Sloveniji pod pretvezo študija.

MMC dopušča med komentarji rusko trolanje na polno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4957, 12.09.2025 ob 18:42

a boš še postal kak video iz pokrovska (ki ga je baje po pisanju RTV Ljubljana/Mosvka rusija že najmanj enih 15x zavzela), kjer ukrajinci ubijajo ruse kot zajce na safariju, in je toliko ruskih trupel po kilometerskih odprtih poljih da bi rabili enih deset bagerjev da bi lahko vsa trupla pospravili?

Zakaj pa ti ne objaviš? Pa obenem objavi še to kje je kdo pisal da je Pokrovsk že vzet 🙂

Bodite pozorni, ko spremljate komentarje na MMC (RTV) in drugih medijih. Tam kar mrgoli UKRO trolov, ki vplivajo na vašo podzavest in vam vsiljujejo kremeljske narative. Skupaj zmoremo!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2999, 13.09.2025 ob 08:08

Bodite pozorni, ko spremljate komentarje na MMC (RTV) in drugih medijih. Tam kar mrgoli UKRO trolov, ki vplivajo na vašo podzavest in vam vsiljujejo kremeljske narative. Skupaj zmoremo!

Bodite pozorni, ko spremljate komentarje na MMC (RTV) in drugih medijih. Tam kar mrgoli UKRO trolov, ki vplivajo na vašo podzavest in vam vsiljujejo KIJEVSKE in ZAHODNE  narative. Skupaj zmoremo!

Slava Rusiji, slava Vladimirju Putinu!

Sej imate tudi drugo izbiro. Da pojete slavo Kuzli Von der Lajni, Blackrockov nemški pudelj Merz, francoski pederast Makaron, britanska pederčina Starmer, bruseljski konjušar Golob,…

Jebem vse naštete, pojem slavo Rusiji in Vladimirju!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close