Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČESTITIKE NEPALCEM, DA SO ZAŽGALI TAMKAJŠNJI PARLAMENT

ČESTITIKE NEPALCEM, DA SO ZAŽGALI TAMKAJŠNJI PARLAMENT

Mladi nepalci so pokazali nekaj upora zoper zločinske samooklicane oblasti podobne, kot so tudi v Sloveniji.

Predhodne dni so jim omenjene zločinske državne strukture blokirale “društvena omrežja”. Zgodili so se protesti, in “ZAČUDA” so tisti debili, ki se imenujejo policisti in naj bi varovali življenja seveda nekaj protestnikov celo ubili. (Tako “oni” debili varujejo življenja v svojem debilnem “razumu”).

No,nepalci se niso dali odgnati tudi če so jim prepovedali protestirati ampak se je celo zažgal parlament, pri čemer so nekatere politične mafijaše iz parlamenta s helikopterji odpeljali na “varno” in so tako ušli roki pravice.

( https://x.com/liz_churchill10/status/1965473823601635632 )

——————

Kot kaže so morda nepalci veliko bolj budni, kot pa slovenski zabitočredni narod, ki dovoljuje gnusnim zločinskim ljudem , ki se mu gredo oblast, da počnejo kar hočejo pa narod ne pokaže nikakršnega upora, kot da je totalno brez vesti in razuma.

Čestitke NEPALCEM še enkrat.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darko732, 10.09.2025 ob 14:34

Mladi nepalci so pokazali nekaj upora zoper zločinske samooklicane oblasti podobne, kot so tudi v Sloveniji.

Predhodne dni so jim omenjene zločinske državne strukture blokirale “društvena omrežja”. Zgodili so se protesti, in “ZAČUDA” so tisti debili, ki se imenujejo policisti in naj bi varovali življenja seveda nekaj protestnikov celo ubili. (Tako “oni” debili varujejo življenja v svojem debilnem “razumu”).

No,nepalci se niso dali odgnati tudi če so jim prepovedali protestirati ampak se je celo zažgal parlament, pri čemer so nekatere politične mafijaše iz parlamenta s helikopterji odpeljali na “varno” in so tako ušli roki pravice.

( https://x.com/liz_churchill10/status/1965473823601635632 )

——————

Kot kaže so morda nepalci veliko bolj budni, kot pa slovenski zabitočredni narod, ki dovoljuje gnusnim zločinskim ljudem , ki se mu gredo oblast, da počnejo kar hočejo pa narod ne pokaže nikakršnega upora, kot da je totalno brez vesti in razuma.

Čestitke NEPALCEM še enkrat.

 

Ja. Ti umsko zaostali lenuh Darko imaš največ od tega.

Je pa vidno, Libija, Egipt, Sirija, Afganistan…, povsod kjer so rušili sistem, so zdaj na desetkrat slabšem kot prej.

Kot je razumno so zažgali tudi “največjo nepalsko medijsko hišo”

( https://x.com/Osint613/status/1965390010078925034 )

————–

Med tem pa v Sloveniji gnusni lažni propagandni stroji tako zvanih medjskih hiš še vedno delujejo s polno paro v poneumljanjui naroda, manipulaciji tega in norčevanju iz njega brez, da jim bilo kdo pokaže kam dejansko sodijo in kaj si zaslužijo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darko732, 10.09.2025 ob 14:39

Kot je razumno so zažgali tudi “največjo nepalsko medijsko hišo”

( https://x.com/Osint613/status/1965390010078925034 )

————–

Med tem pa v Sloveniji gnusni lažni propagandni stroji tako zvanih medjskih hiš še vedno delujejo s polno paro v poneumljanjui naroda, manipulaciji tega in norčevanju iz njega brez, da jim bilo kdo pokaže kam dejansko sodijo in kaj si zaslužijo.

 

Ti si bolnik Čater in to težki mentalni bolnik.

Seveda so malo ulovili tudi ministra za finance ga slekli , nekoliko prebutali in vrgli v reko.

( https://x.com/AFKHuckleBerry/status/1965427464869683226 )

———–

Med tem ko slovenski narod dripce podobnega stanu kot tistega neplaskega slečenega do gat podpira in mu bo ustregla v vsem kar se bo dripec namenil poropati v imenu LEGALE (fikcije- komercialne satanistične oblasti).

bravo Darko take nam poročaj, ne se bati enga MILANA modrega, lažno invalidsko upokojenega pa tudi sladkornega bolnika, ker je ves čas v opoziciji, jebi ga, znajde se živi na račun države, pokojnino ima, pa še invalidski dodatek, vinograd pa lahko okopava, oja to pa, zato pa ni invalid, pa tudi po grlu mu kar fajn teče.

Darko drži se ne pusti se tem primitivcem- NAPALCEM PA SAMO B R A V O

V Sloveniji ni dovoljeno živeti in imeti streho nad glavo , niti delati brez da plačuješ samooklicanim oblastem. 

Večina tega sploh ne ve, ker si ne upa niti ne drzne preizkusiti stan kjer se pokaže to kar povem. 

V Sloveniji vlada zločinci, narod pa jih več ali manj samovoljno podpira ter jim ustreže v bilo čem kar se zločinci odločajo da bodo izvajali nad ljudmi. Ko Darko to povem me debilni gnusneži, pokvarjenci iz anonimnosti napadajo, da sem jaz norčav. 

Slovenski narod zbudi se in prepoznaj, da te niso rodili država in pokvarjeni kravatkarji z navadnimi ritmi ter si nimajo pravice te jemati za njihovo last. Vso to pravico jim ti sam daješ ko se ne upreš tovrstnim zločinom. 

 

Odgovor na objavo uporabnika
samo povem, 10.09.2025 ob 14:45

bravo Darko take nam poročaj, ne se bati enga MILANA modrega, lažno invalidsko upokojenega pa tudi sladkornega bolnika, ker je ves čas v opoziciji, jebi ga, znajde se živi na račun države, pokojnino ima, pa še invalidski dodatek, vinograd pa lahko okopava, oja to pa, zato pa ni invalid, pa tudi po grlu mu kar fajn teče.

Darko drži se ne pusti se tem primitivcem- NAPALCEM PA SAMO B R A V O

Hvala

Požgali so tudi njihov “RTV”, zgleda so imeli dovolj propagande.

Svašta res, Nepalci s povprečnim IQ 69 doumejo, da so režimski mediji del problema, pri nas grejo pa ljudje na kolena in po kolenih nesejo “naročnino” na RTV, še hvaležni so za Ministrstvo za resnico in to čeprav je bil ravno RTV temeljni steber komunističnega režima in ni doživel nobenih resnih sprememb, čeprav zaposluje 3.000 naših z luksuznimi plačami, čeprav jih od teh 3.000 večina niti potrebne izobrazbe nima, mirno požirajo, da nimajo pravice svobodno izbrati, na kaj se bojo s svojim denarjem naročil.

Čudovit pogled na gorečo stavbo v kateri so se dogajali razgovori o tem kako ljudi maltretirati, ropati, sužnjiti.

https://x.com/RadioGenoa/status/1965729312516280441 )

Zažgali so tudi osebno rezidenco glavnega glumca-akterja-igralca (premierja) državnih zločincev. Verjetno pa nikogar ne skrbi, da ta ne bi imel kje prespati z vsem nakradenim in koruptivnim denarjem. Podobno kot slovenske tovrstne zločince ne bi skrbelo.

https://x.com/pooja_news/status/1965323229746397287 )

( https://x.com/SusieM414141/status/1965532212612514258 )

( https://x.com/itskipronoh/status/1965467037603705291 )

——————-

Seveda gnusni lažni mediji v Sloveniji kot kaže ne poročajo o teh dogajanjih, kot kaže na prvi pogled, in so bolj zavzeti za podpihovanje vojne, kjer bi tisti, ki bi vojno zakuhali uživali na varnem med tem ko bi narod umiral za njihove gnusobne spletke.

Pa se kdo vpraša zakaj se ne poroča o teh dogodkih: Zato ker se tovrstne ideje kjer se “zakuri” rit lažnim oblastem vedno čimbolj preprečujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko732, 10.09.2025 ob 14:44

Seveda so malo ulovili tudi ministra za finance ga slekli , nekoliko prebutali in vrgli v reko.

( https://x.com/AFKHuckleBerry/status/1965427464869683226 )

———–

Med tem ko slovenski narod dripce podobnega stanu kot tistega neplaskega slečenega do gat podpira in mu bo ustregla v vsem kar se bo dripec namenil poropati v imenu LEGALE (fikcije- komercialne satanistične oblasti).

( https://x.com/mapleblooded/status/1965512739419554069 )

—————-

Med tem ko so nepalskega “umili” pa slovenski načrtuje za leto 2026 dodatne posebne kraje in ropanje in se udeležuje porok samooklicane ter samovšečne  elite.

Nepalski oboroženi debili , ki so se ponašali z izmišljotino vloge kot je policist in so ubili 25 protesnikov so se predali protestnikom.

( https://x.com/FGaitho237/status/1965677182933762365 )

————–

Med tem pa v Sloveniji živi mrtveci naroda, zabitočredniki še kar verjamejo v že zdavnaj razkrito laž in predstavo , da naj bi namen policije bil varovati ljudi in premoženje in da so ti ljudje narod, ljudstvo in ne zločinci, ki se imajo za oblast na večino drugih.

V Sloveniji tako še vedno razsaja “virus” neumja, neumnosti, kjer so ljudje tako umsko bolani da verjamejo v fikcije kot so država, v njene pravične oblasti, pljuvajo pa po resnici in blatijo resnico ter dejstva.

Take državljanske NEPOKORŠČINE v Zloveniji si želim že najkasneje od leta 2001,spodvujam k rezanju glav saj se ve koga, levega IN desnega in. Pofarbanega krila, pa mi nekdo iz zabite črede vedno replicira, da je moj post zrel za kazenski pregon.

In kaj naj pol naredim? Čisto nič se nikjer ne vidi, da bi kdo od vas bil potomec Matije Gubca

Samo kurčevo hlapcovje vidim in berem povsod, čast izjemam.

Odgovor na objavo uporabnika
Golobov drekec, 10.09.2025 ob 15:57

Take državljanske NEPOKORŠČINE v Zloveniji si želim že najkasneje od leta 2001,spodvujam k rezanju glav saj se ve koga, levega IN desnega in. Pofarbanega krila, pa mi nekdo iz zabite črede vedno replicira, da je moj post zrel za kazenski pregon.

In kaj naj pol naredim? Čisto nič se nikjer ne vidi, da bi kdo od vas bil potomec Matije Gubca

Samo kurčevo hlapcovje vidim in berem povsod, čast izjemam.

Ne zdi se dobro, da pozivaš na rezanje glav. Razume pa se ogorčenost ljudi nad dogajanji, ki jih pripeljejo do takšnih razmišljanj. (Kazenski pregon pa so si izmislili tisti, ki so sami zločinci, da bi njihova oblast ne bila uničena). Zato oni pošiljajo oborožene plačance na posameznike, zanikajo pa pravico drugim, da bi nad njih same kdo oborožen prišel ali več njih.

Državna oblast si je napisala, da njeni plačanci, ljudi lahko ubijajo po njenih izmišljenih zakonih. Z drugimi besedami da uporabijo vsakršno silo in prisilna sredstva da je zadoščeno kvazi državni zakonodaji. Z drugimi besedami hudičevi satanistični zločinski lažni zakonodaji, ki si prilašča ljudi, kot da so mrtve stvari.

Nepalski premier bandit že odstopil s položaja. ( https://x.com/single_soul1/status/1965346153119248797 )

Upamo lahko na to, da Nepalci ne bodo naivni tako kot drugi narodi, da s tem, ko se zločinec odloči da s ene gre več so pa dogajanja, kar pozabljena in se lahko kar pretvarja, da se ni gral kar se je igral.

——————–

Tudi hiše drugih političnih gnusob gorijo, kot bakla, kar pokaže da so njihove hiše tudi le hiše in niso samo njihove riti kot druge riti.

( https://x.com/AfricanHub_/status/1965458234421969154 )

——————-

Žal pa v Sloveniji večina naroda še kar verjame, da so državno oblastniške riti , riti bogov med tem ko naj bi  narodove riti bile le navadne riti.

Spomnimo ob tem še, da v Sloveniji ne na stotisoče ljudi, ki deluje v državnih službah, ki izvajajo represijo, ropanje in suženjstvo nad ljudmi in da ti plačanci hodijo med ljudmi kot bi ne bili sozločinci.

Tudi v Sloveniji bi morali stvar ponoviti , pa še v Bruslju.

Nepalska vojska je začela evakuirati satanistične zločince imenovane ministri iz njihovih rezidenc s helikopterji, medtem ko so protestniki napadli njihove domove.

Vojska in policija tako blokira tiste ki jih zares plačujejo , varuje, ščiti pa tiste, ki jo posredno plačuje od tistega , ki se ga blokira, skratka naroda.

Tako kot v Sloveniji. Narod plačuje in se mu krade, da se ščiti tiste, ki si pokradeno jemljejo za svoje, med tem ko je narod sam prepuščen samemu sebi in brez zaščite, sam zaščiti sebe pa ima celo prepovedano.

( https://x.com/jimNjue_/status/1965672960112631874 )

( https://x.com/_asif/status/1965392666772017327 )

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 10.09.2025 ob 16:25

Tudi v Sloveniji bi morali stvar ponoviti , pa še v Bruslju.

V Sloveniji ne moreš uvesti razumnega reda, če zabita čreda človeška priznava oblast nad seboj in drugimi zločincem, psihopatom, umskim bolnikom in drugim duševno neuravnovešenim osebkom.

 

V Sloveniji povprečni človek ne razume niti preprostega dogajanja, da si ga državna oblast LASTI KOT STVAR. 

Državna oblast pa ni drugega kot neko število drugih ljudi, ki izvajajo sistemske naloge nad ljudmi, ki niso del državne oblasti. Tovrstne sozločince pa najdete v vsaki tretji ali četrti hiši, stanovanju, saj jih je skupno na stotisoče. 

Človeku v Sloveniji so državne oblasti z ukano in zatiranjem , represijo, zločinstvom prepovedale, da ima svobodo, da svobodno živi, dela, se druži, ustvarja itd.

Lastne domove so mu spremenile v nekakšno podnajetništvo, delo v podsuženjsko delovanje, v deželo priklicale tujce , ljudi kaznujejo na podlagi fiktivnih škod in še več.

Skratka Slovenija je ena izmed izredno okupiranih dežel, kjer je sovražnik na oblasti in je deželo okupiral brez vojne. To mu ne bi uspelo, če bi se narod ne obnašal kot živi mrtvec brez vesti, brez razuma, debil.

 

Nepalska policija skoči v reko, da bi ubežala jezni množici.

( https://x.com/jimNjue_/status/1965724129518379220 )

——————-

Med tem pa se slovenska ne boji ničesar , ker jo ščiti sistematično poneumljen indoktriniran narod. Tako tukajšnja mafija imenovana policija še naprej brez zadržkov izvaja naloge s strani zločinskih oblasti ter “veselo” dviguje plače vsak mesec in se treplja po prsih.

Slovenski blazni narod pa še naprej spi in se ne zbudi.

Bolj kompleksno društvo bolj težko se (samo)organizira za svojo dobrobit.

Družabni inžinjering je bil zelo uspešen pri ustvarjanju komformizma, ‘korenček na palico’, korupcije, arogance, narcizma, sebičnostjo, zlobe,  nevednosti, ignorance, ….in protesti ne bodo nikoli dosegli karkoli.

Bojkot pa je čist ena druga zgodba….

……ampak prvi korak v tej smeri bi bil da se znebimo nepotrebnega kot so 200,000 ljudi zaposlenih v JU (zamenja jih UI), politične stranke (obnašajo se kot sekte, čeprav so 100% samo za €€€), strupene nevladnike, 200 občinskih uprav (spet JU), usnjeni stolčki, ipd

Šele takrat bodo ljudje ‘spregledali’ ker bodo prisiljeni pristati na trda tla. Do takrat si bodo vedno najdli različbe tolažbe v hrano, alkohol, droge, prost.tke, tv, šport, vikende…

Slovenskemu narodu zaračunajo vse kar si domislijo , da jim je dolžan, naj bodo izmišljene globe, zemlja, voda, zrak, sonce, energija, ceste, bivanje itd. Bilo kar si izmislijo, da jim je slovenski narod dolžan in koliko jim je dolžan, slovenski narod to sprejme in plačuje. Mnoge izmišljene kazni, davke, večkratno plačilo istih stvari, infrastukture, storitve pa tudi, če jih sploh ne dobi. 

Slovenski narod je celo tako nor, kot drugi narodi, kjer se nek mladič človeški napravi v kostum policaja in izvaja represijo nad ljudmi, človekom oborožen in je pripravljen človeka tudi ubiti, če se ne podredi lažnim oblastem in njihovim oderuškim nepravičnim, zločinskim težnjam.

Grozno je opazovati nor narod, kako je brez čistega razuma in logike in kako se pusti , da se ga vedno bolj sužnji in zatira ob enem pa še naprej podpira tiste ki ga zatirajo in jih brani. Boji se da bi brez njih imel to kar ima sedaj , zato se ne upre. Podobno, kot bi ga nekdo tepel in bi se tmeu ki ga ne tepe ne uprl ker se boji da bi ga kdo drug tepel. ABSURDNO debilno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darko732, 10.09.2025 ob 17:14

Slovenskemu narodu zaračunajo vse kar si domislijo , da jim je dolžan, naj bodo izmišljene globe, zemlja, voda, zrak, sonce, energija, ceste, bivanje itd. Bilo kar si izmislijo, da jim je slovenski narod dolžan in koliko jim je dolžan, slovenski narod to sprejme in plačuje. Mnoge izmišljene kazni, davke, večkratno plačilo istih stvari, infrastukture, storitve pa tudi, če jih sploh ne dobi. 

Slovenski narod je celo tako nor, kot drugi narodi, kjer se nek mladič človeški napravi v kostum policaja in izvaja represijo nad ljudmi, človekom oborožen in je pripravljen človeka tudi ubiti, če se ne podredi lažnim oblastem in njihovim oderuškim nepravičnim, zločinskim težnjam.

Grozno je opazovati nor narod, kako je brez čistega razuma in logike in kako se pusti , da se ga vedno bolj sužnji in zatira ob enem pa še naprej podpira tiste ki ga zatirajo in jih brani. Boji se da bi brez njih imel to kar ima sedaj , zato se ne upre. Podobno, kot bi ga nekdo tepel in bi se tmeu ki ga ne tepe ne uprl ker se boji da bi ga kdo drug tepel. ABSURDNO debilno.

 

Popravek:  Boji se da bi brez njih imel to kar ima sedaj , zato se ne upre. Podobno, kot bi ga nekdo tepel in bi se temu, ki ga tepe ne uprl ker se boji da bi ga kdo drug tepel. ABSURDNO debilno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close