Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hujsanje -nasvet

Hujsanje -nasvet

22 dni ze nisem jedel. Pijem pa izrecno samo vodo in sugarfree energy drinke. Shujsal nisem niti za 0.1kg. Sicer nisem debel, sem suh ampak imam velik mlahav trebuh. Zakaj ne gre teza dol?

mlahav trebuh rabi telovadbo ne pa hujšanje

sem 21 dni pila samo vodo, korenčkov in pesin sok -8 kg.

Če imaš velik in mlahav trebuh, nisi suh. Tanke roke in noge niso pokazatelj vitkosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Hujsam, 10.09.2025 ob 14:33

22 dni ze nisem jedel. Pijem pa izrecno samo vodo in sugarfree energy drinke. Shujsal nisem niti za 0.1kg. Sicer nisem debel, sem suh ampak imam velik mlahav trebuh. Zakaj ne gre teza dol?

lažeš

jaz imam tud trebuh. Sem tudi rahlo anoreksična (169-46) Probala sem vse možne diete in obseg se ne manjša. Svetujem ti test za sladkorno, jaz jo namreč imam in zato maščoba okrog pasu ne gre dol. Liposukcija…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close