Putin je napadel Poljsko / NATO in Moldavijo
Putinovi droni so prečkali Poljsko in Moldavsko mejo. Vsa letališča na Poljskem so zaprta. Kam vse bo padalo in kakšen bo jutranji odziv NATA bomo kmalu izvedeli.
ZDAJ GRE ZARES!
Je pa Trump že včeraj EU delegaciji predlagal, da ZDA in EU skupaj uvedeta 100 % carine na Kitajsko blago, ker pomagajo rusom.
Obsedeno stanje, 10.09.2025 ob 02:18
Tudi iz Slovaške poročajo o ruskih letalnikih. Zračni prostor nad Moldavijo naj bi bil še vedno odprt.
Si ti vzelo kdaj zemljevid v roko? Moldavija pa Slovaška Poljska? Kako si to spravilo skupaj? Se5 dobro da nisi Mongolije napisalo bedak maloumni. In vir imaš zelo kredibilen.?
Obsedeno stanje, 10.09.2025 ob 02:53
“President”
Boš zdaj teklo v Moldavijo branit Poljsko?????? Kaki idioti. In to dejansko živi v današnjem času.
Obsedeno stanje, 10.09.2025 ob 02:13
Putinovi droni so prečkali Poljsko in Moldavsko mejo. Vsa letališča na Poljskem so zaprta. Kam vse bo padalo in kakšen bo jutranji odziv NATA bomo kmalu izvedeli.
ZDAJ GRE ZARES!
Je pa Trump že včeraj EU delegaciji predlagal, da ZDA in EU skupaj uvedeta 100 % carine na Kitajsko blago, ker pomagajo rusom.
Tudi 16 ameriških avionov je včeraj napadlo Slovenijo, če se gremo po tvoji logiki (ker so jo preleteli ?)
Pa najmanj 30 satelitov čez noč. Jih gremo dol sklajbat?
Anonimno 3464, 10.09.2025 ob 05:56
Končno. Treba se je znebiti te Bruseljsko nacistične nesnage. Slava Putinu.
Dej Zgoni se idiot zaplonkani iz EU. Prerazvajen si, da bi razumel, kako lepo ti je. Kar pojdi v Rusijo za kanonfuter. Takih NI ŠKODA. Ste nehvaležna nesnaga človeštva.
Anonimno292, 10.09.2025 ob 07:44
Predlagam tvoj izgon iz države. Poveličevanje totalitarističnih sistemov je kaznivo. Tvoja objava bo prijavljena pristojnim institucijam.
Prej bodo nacisti pomrli,preden me bodo izgnali.Komu si me prijavil?Policije več ni,vojske tudi ne.Si me azilantom prijavil?SS ovcam?Azilanti že vzpostavljajo red v Sloveniji.
Zanimivo, 10.09.2025 ob 13:25
Zanimivo, da se je ravno včeraj spet omenjalo bolnico dr. Petra Deržaja v Šiški, ki naj bi jo preuredili tudi v vojaške namene.
Ja bedak, vesel bodi da bo šel del financiranja v NATO v bolnico, katerega bomo uporabljali državljani kot drugi urgentni center v Ljubljani. Če ne spremljaš novic bodi raje tiho.
Pa nehajte že srat s temi nesrečnimi droni, ki so zaradi motilcev zalutali na Poljsko. Saj so bili obveščeni o tem.
ma zapri že kljun, butl, 10.09.2025 ob 13:33
Ja bedak, vesel bodi da bo šel del financiranja v NATO v bolnico, katerega bomo uporabljali državljani kot drugi urgentni center v Ljubljani. Če ne spremljaš novic bodi raje tiho.
Pa nehajte že srat s temi nesrečnimi droni, ki so zaradi motilcev zalutali na Poljsko. Saj so bili obveščeni o tem.
23 kosov je zalutalo?
Forum je zaprt za komentiranje.