Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČLOVEŠTVO SE PREBUJA, PA MI?

ČLOVEŠTVO SE PREBUJA, PA MI?

Nahste demo Munchen 27.9.2025

Vseobširni protesti ….že tretji protimigrantski pri njih v treh mesecih.

Ljudje se sami zbirajo ter opozarjajo politike na nestrinjanje s priseljevanjem, nedostopno stanovanjsko politiko, nižanjem standarda.  Lahko bi se zbrala cela  Evropa in se jim pridružila, ja.

Protesti zunaj se organizirajo po istem principu, kot proti covidu. Tudi Slovenija se  polni, medtem ko se pri koritu ženijo, obkladajo in odvračajo ljudstvo od realnih  problemov.

 

ničesar ne boš dosegel s protesti, še nikoli in nikdar niso protesti karkoli spremenili, drugače pa teh 10,000 ljudi na protestu ne predstavlja mnenja 83 milijkonov nemcev a veš, so le 0,01% nepomemben odstotek norčkov.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 08.09.2025 ob 23:59

ničesar ne boš dosegel s protesti, še nikoli in nikdar niso protesti karkoli spremenili, drugače pa teh 10,000 ljudi na protestu ne predstavlja mnenja 83 milijkonov nemcev a veš, so le 0,01% nepomemben odstotek norčkov.

Norčkov je bilo vsaki dan več, ki so s protesti proti covidu  zaustavili norost,  zdaj pa je Evropa celo še  pred težje ozdravljivom virusom. Migracije in podkupljeni politiki so novi virus, kar moramo sami sebi priznati, politiki nam ne bodo.

Ni pošteno, da imajo povsod prednost. Borite se proti temu kjerkoli morate stati v vrsti samo zaradi njih, le preštejte kje vse morate biti za njimi.  Stopite skupaj in jim pokažite svoje pravice.

Politiki, ki bi radi plesali na račun migracij, bodo odplesali  narcisoidno Svobodo. Ne more se jim verjeti. Nič.  Nikomur nič.

Po komentarju sodec, se ti strinjas, da v Evropo vsako leto prileze morje nezakonitih priseljencev. Se ti zavedas kaj bo iz Evrope cez 5-10 let? Padec standarda, kriminal…… Si zelis tega zase in svoje otroke?

Zivim v Nemciji ze precej let, in razmisljam o vrnitvi, namrec Nemcija je ze izgubljena. Mesta crna kot v Afriki, ninje zavite na vsakem koraku, cudni tipi, ponoc ni sans se sprehajat kje zunaj. In v Slo bo podobno, ce se ne resimo teh levakov golobjih.

.https://youtu.be/3BS6dZ_mBIE?si=p6uiyc0_bvUNkqyZ

Odgovor na objavo uporabnika
Another, 09.09.2025 ob 00:33

Po komentarju sodec, se ti strinjas, da v Evropo vsako leto prileze morje nezakonitih priseljencev. Se ti zavedas kaj bo iz Evrope cez 5-10 let? Padec standarda, kriminal…… Si zelis tega zase in svoje otroke?

Zivim v Nemciji ze precej let, in razmisljam o vrnitvi, namrec Nemcija je ze izgubljena. Mesta crna kot v Afriki, ninje zavite na vsakem koraku, cudni tipi, ponoc ni sans se sprehajat kje zunaj. In v Slo bo podobno, ce se ne resimo teh levakov golobjih.

A dej, Albanci so muslimani. Kdo jih je vabil v Slovenijo?

V Afriki je 41 % islama, v Aziji 28 %, v USA … 44 % protestantov, 21.8 % katolikov. – Uh, v MAGA se bo treba preselit!

Če v Nemčiji ne pride gor Afd, je z Nemčijo konec. Kaput. Nemčiji bije pet pred 12.00.

Minuto do 12.00 je bila včeraj rešena Francija. Padel je pederast Makaron in njegov kuraz od Brigite.

Z Veliko Britanijo je že konec. Finished. Prejšnji konec tedna je v britanskem parlamentu prisegla nova Ministrica za notranje zadeve. Muslimanka s hidžabom na glavi in s koranom v roki je v britanskem parlamentu – ne, ni šala Monty Python – prisegla je kot Ministrica za notranje zadeve.

 

 

Narod pleše in gleda predstavo posrancev.Narod na volitvah pokaže,da želijo kriminal,strah,revščino,vojno,svoje otroke v vojno poslat,…

    Evropa se nezadržno spreminja v greznico. Ne dolgo nazaj smo slišali, da je župan Londona musliči. In se čudili. Zdaj jih je že več in ministrica, zadolžena za red v državi, je tudi muslička. Do kalifata ni več daleč. Če greš malo v Francijo in Nemčijo, vidiš, da smo źe popolnoma zabredli. Moja prijateljica na Švedskem se je preselila v varnejšo četrt, po dveh letih tudi tam postaja nevzdržno in razmišlja o vnovični selitvi. Zalezejo se pa povsod in uničujejo vse. Vsi Evropejci bi se morali upreti. Naš največji sovražnik je klika v Bruslju, ki nas je prodala. Po posameznih državah so vazali njihovi hlapci, ki so nas prav tako prodali in dobro poskrbeli zase. Sigurno se ne bodo že skoraj sredi belega dne zaradi varnosti sebe in bližnjih zapirali v stanovanja  in opazovali propad oziroma “kulturno obogatitev” v obliki cigajneraja necivilizirani hord.

dobro jutro. Ste se zbudili?

S temami o migrantih samo poskušate odvrniti pozornost od pravega sovražnika – Putinove Rusije. Namesto da se zbirajo na protestih, bi se raje prijavili za prostovoljce na ukrajinskem bojišču.

Putinova Rusija NI naš sovražnik.
Naš sovražnik je Evropska unija s Kuzlo von der Lajno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ptica973, 09.09.2025 ob 08:13

S temami o migrantih samo poskušate odvrniti pozornost od pravega sovražnika – Putinove Rusije. Namesto da se zbirajo na protestih, bi se raje prijavili za prostovoljce na ukrajinskem bojišču.

Nočeš videti tega, kar sem jaz. Pred leti smo šli družinsko na dopust in se z vlakom peljali proti izhodiščni točki za treking, ko smo doživeli izpad muslimana. Z nožem je šel nad eno žensko, na srečo so ga nekeko zaustavili, več moških je ležalo na njem. Ko se je vlak ustavil, ga je tam pričakala policija, mož, ki je gledal skozi okno, je videl, da je človek ponovno ponorel. Resnično ne vem, kaj bi bilo, če tisti moški ne bi šli nanj, vem pa, da smo imeli pokvarjen dopust.

 

Zakaj so se tisti desci sploh vtikali v situacijo in mirili razgrajača z nožem? Samo zato, da bi tisto žensko ponižali, jo pokroviteljsko in nesramno predstavili kot nesposobno, da se postavi sama zase. Tudi to, da se desci vmešajo v konflikt, pri katerem nimajo nič zraven, da bi kakor “zaščitili ubogo in nemočno žensko” je oblika šovinističnega zatiranja. Ženske so danes dovolj opolnomočene, neodvisne in močne, da ne rabijo nobenih patriarhalnih “zaščitnikov”, da se bodo vtikali v njihove zadeve in jim dokazovali, kako znajo oni bolje reševati probleme. Doma jim pa mamice gate perejo.

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 09.09.2025 ob 06:48

Če v Nemčiji ne pride gor Afd, je z Nemčijo konec. Kaput. Nemčiji bije pet pred 12.00.

Minuto do 12.00 je bila včeraj rešena Francija. Padel je pederast Makaron in njegov kuraz od Brigite.

Z Veliko Britanijo je že konec. Finished. Prejšnji konec tedna je v britanskem parlamentu prisegla nova Ministrica za notranje zadeve. Muslimanka s hidžabom na glavi in s koranom v roki je v britanskem parlamentu – ne, ni šala Monty Python – prisegla je kot Ministrica za notranje zadeve.

 

 

Dobro da so šli uz EU.

Zdaj je še čas.

Tako kot je v naravi, tujerodne invazivne rastline in zivali …

To je moje osebno mnenje in se ti ni treba strinjati:

Mi rabimo nazaj svojo kulturo, svoje praznike, tradicijo. Vstran od sranja, kot je feminizen, lgbgt in podobno.

Odstranitev vseh migrantov iz Slovenije je prava pot. Nazaj familijo z tradicijo, kulturo, ki jo imamo.

Folk hodi delat, zato da v dnevu poje en obrok, medtem ko futra muslimanko z 12 pamži.

In kdo se podpira v Lj? Vsi so zvezani skupaj?  Pa Falila ste nori?

Padli bomo, padli zaradi zlizancev s privilegiji in mafijo…ki kupi vse svojim otrokom, vse do vil z bazeni in vprašam  kje so ostali? Bomo morali zaradi bogatunov vsi pasti in kje ste slinasti youtuberji – samo vprašam imate vsi vile z bazeni, da niti malo ne opozarjate na realnost države.

Odgovor na objavo uporabnika
Kam smo prišli, 09.09.2025 ob 09:25

Folk hodi delat, zato da v dnevu poje en obrok, medtem ko futra muslimanko z 12 pamži.

Vcasih so imeli maske na kljunu. Zdaj pa jih imajo čez celo glavo, toliko mladih od vplivnih starih v Evropi sigurn nikjer ni.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Greznica, 09.09.2025 ob 07:53
    Evropa se nezadržno spreminja v greznico. Ne dolgo nazaj smo slišali, da je župan Londona musliči. In se čudili. Zdaj jih je že več in ministrica, zadolžena za red v državi, je tudi muslička. Do kalifata ni več daleč. Če greš malo v Francijo in Nemčijo, vidiš, da smo źe popolnoma zabredli. Moja prijateljica na Švedskem se je preselila v varnejšo četrt, po dveh letih tudi tam postaja nevzdržno in razmišlja o vnovični selitvi. Zalezejo se pa povsod in uničujejo vse. Vsi Evropejci bi se morali upreti. Naš največji sovražnik je klika v Bruslju, ki nas je prodala. Po posameznih državah so vazali njihovi hlapci, ki so nas prav tako prodali in dobro poskrbeli zase. Sigurno se ne bodo že skoraj sredi belega dne zaradi varnosti sebe in bližnjih zapirali v stanovanja  in opazovali propad oziroma “kulturno obogatitev” v obliki cigajneraja necivilizirani hord.

 

 

DOBESEDNO. In kje živimo mi?  Vsi se strinjajo da se krade in nič ne ne vidi.

Odgovor na objavo uporabnika
Neregistriran, 09.09.2025 ob 09:17

Zakaj so se tisti desci sploh vtikali v situacijo in mirili razgrajača z nožem? Samo zato, da bi tisto žensko ponižali, jo pokroviteljsko in nesramno predstavili kot nesposobno, da se postavi sama zase. Tudi to, da se desci vmešajo v konflikt, pri katerem nimajo nič zraven, da bi kakor “zaščitili ubogo in nemočno žensko” je oblika šovinističnega zatiranja. Ženske so danes dovolj opolnomočene, neodvisne in močne, da ne rabijo nobenih patriarhalnih “zaščitnikov”, da se bodo vtikali v njihove zadeve in jim dokazovali, kako znajo oni bolje reševati probleme. Doma jim pa mamice gate perejo.

Se bo sama branila pred napadalcem z nožem?

    Naš največji sovražnik je klika v Bruslju, ki nas je prodala. Po posameznih državah so vazali njihovi hlapci, ki so nas prav tako prodali in dobro poskrbeli zase.
    A lahko nehaš srat? Nima Bruselj s tem nič, če so pri nas levaki na oblasti in rahljajo  zakonodajo glede priseljevanja. Golob je takoj, ko je na oblast prišel, vrgel iz zakona člen, ki je določal da mora tuji delavec pri nas znati slovensko, če naj pripelje družino sem. Eno leto in pol potem ni bilo treba nobenega znanja slovenščine, pa so se priseljevali kot nori. Zdaj pa mora obvladat slovenščino na “preživetveni ravni”. Par gibov z roko, pa je. In lahko pride cela razširjena familija v Slo in dobi vso socialo tukaj. Janša je hotel uvesti po zgledu Avstrije tudi znanje slovenščine za vse polnoletne člane družine, drugače ni sociale, pa so ga levaki takrat v DZ napadli in preglasovali.
    Levakov se znebite, pa se bo priliv tujcev ustavil. Že zdaj jih je tukaj preveč.

Zato pa morate v letu 2026 voliti Resnico.

Resnica s Stevanovićem za Slovenijo. Afd z Alice Weidel za Nemčijo, RN z Marine Le Pen za Francijo, FPO s Herbertom Kicklom za Avstrijo, Orban – Madžarska, Fico – Slovaška, Nawrocki – Poljska, Wilders – Nizozemska, …

Suverenisti in antiglobalisti so edina rešitev za Evropo!

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 09.09.2025 ob 10:00

Zato pa morate v letu 2026 voliti Resnico.

Resnica s Stevanovićem za Slovenijo. Afd z Alice Weidel za Nemčijo, RN z Marine Le Pen za Francijo, FPO s Herbertom Kicklom za Avstrijo, Orban – Madžarska, Fico – Slovaška, Nawrocki – Poljska, Wilders – Nizozemska, …

Suverenisti in antiglobalisti so edina rešitev za Evropo!

La Pen je 100 odstotno s  Putinom. TA PA JE GLAVNI MED GLAVNIMI ZA UNIČENJE Eu.  Mislim, da so vsi na BRICS bloku, vsi našteti, od teh nas ne bo reševal nihče, še bolj notri porinil to pa.   Plačani in podkupljeni vazali/izdajalci so to. Ni politika trenutno na listi, ki ne bi lezel v neevropsko rit.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close