ČLOVEŠTVO SE PREBUJA, PA MI?
takoole, 09.09.2025 ob 09:55
- Naš največji sovražnik je klika v Bruslju, ki nas je prodala. Po posameznih državah so vazali njihovi hlapci, ki so nas prav tako prodali in dobro poskrbeli zase.
- A lahko nehaš srat? Nima Bruselj s tem nič, če so pri nas levaki na oblasti in rahljajo zakonodajo glede priseljevanja. Golob je takoj, ko je na oblast prišel, vrgel iz zakona člen, ki je določal da mora tuji delavec pri nas znati slovensko, če naj pripelje družino sem. Eno leto in pol potem ni bilo treba nobenega znanja slovenščine, pa so se priseljevali kot nori. Zdaj pa mora obvladat slovenščino na “preživetveni ravni”. Par gibov z roko, pa je. In lahko pride cela razširjena familija v Slo in dobi vso socialo tukaj. Janša je hotel uvesti po zgledu Avstrije tudi znanje slovenščine za vse polnoletne člane družine, drugače ni sociale, pa so ga levaki takrat v DZ napadli in preglasovali.
- Levakov se znebite, pa se bo priliv tujcev ustavil. Že zdaj jih je tukaj preveč.
In kako se te naj znebimo, budalo fuknjeno levakarsko ?
robi9, 09.09.2025 ob 10:11
In kako se te naj znebimo, budalo fuknjeno levakarsko ?
….si se pa zelo prestrašil za svoje. Nekaj bo na tem. Levaki so neevropsko usmerjeni to itak. Le da so tudi mnogi desni Merkl stil, pri levakih pa ni izjem in vseh na novo nastalih. V tem je razlika.
Musliman te ni sram, 09.09.2025 ob 10:22
….si se pa zelo prestrašil za svoje. Nekaj bo na tem. Levaki so neevropsko usmerjeni to itak. Le da so tudi mnogi desni Merkl stil, pri levakih pa ni izjem in vseh na novo nastalih. V tem je razlika.
Debilno, jaz nimam svojih.
Retardirani janšisti hočete čimveč migrantov, da lahko cmerite, kako so krivi levaki. To je taktika retardiranih psihičnih bolnikov SDS.
Zbudise, 08.09.2025 ob 23:55
Nahste demo Munchen 27.9.2025
Vseobširni protesti ….že tretji protimigrantski pri njih v treh mesecih.
Ljudje se sami zbirajo ter opozarjajo politike na nestrinjanje s priseljevanjem, nedostopno stanovanjsko politiko, nižanjem standarda. Lahko bi se zbrala cela Evropa in se jim pridružila, ja.
Protesti zunaj se organizirajo po istem principu, kot proti covidu. Tudi Slovenija se polni, medtem ko se pri koritu ženijo, obkladajo in odvračajo ljudstvo od realnih problemov.
Sorry, ampak Švabi so navadni prestrašeni drekači. Skoz neki protestirajo proti nelegalnim migracijam, ko imajo volitve, pa stisnejo pizde in NE UPAJO volit AFD-ja!
Francozi so iste pičkice. Vse predvolilne ankete kažejo zmago Marin Le Pen, ko so pa volitve, isti kurc kot v Nemčiji in izvolijo take papke kot je otročji Makaron!
Torej, naj imajo, kar imajo, krivi so si čisto sami. Izgleda, da jim še ni dost hudo…
Takle mamo, 09.09.2025 ob 10:40
Sorry, ampak Švabi so navadni prestrašeni drekači. Skoz neki protestirajo proti nelegalnim migracijam, ko imajo volitve, pa stisnejo pizde in NE UPAJO volit AFD-ja!
Francozi so iste pičkice. Vse predvolilne ankete kažejo zmago Marin Le Pen, ko so pa volitve, isti kurc kot v Nemčiji in izvolijo take papke kot je otročji Makaron!
Torej, naj imajo, kar imajo, krivi so si čisto sami. Izgleda, da jim še ni dost hudo…
In v čem se od njih razlikuje zlovenska zabita fuknjena čreda ?
Isto ima na oblasti same izdajalce, od janše, goloba, levo desne kriminalce….Zato ima prav tako zabita zlovenska fuknjena čreda to kar si zasluži. Nič drugače ni.
robi9, 09.09.2025 ob 10:43
In v čem se od njih razlikuje zlovenska zabita fuknjena čreda ?
Isto ima na oblasti same izdajalce, od janše, goloba, levo desne kriminalce….Zato ima prav tako zabita zlovenska fuknjena čreda to kar si zasluži. Nič drugače ni.
z argumenti in dokazi prosim.
Vse zanima kdo je napolnil Brdo v Lj z muslimani?????????
Another, 09.09.2025 ob 00:33
Anonimno 4876, 08.09.2025 ob 23:59
ničesar ne boš dosegel s protesti, še nikoli in nikdar niso protesti karkoli spremenili, drugače pa teh 10,000 ljudi na protestu ne predstavlja mnenja 83 milijkonov nemcev a veš, so le 0,01% nepomemben odstotek norčkov.
Po komentarju sodec, se ti strinjas, da v Evropo vsako leto prileze morje nezakonitih priseljencev. Se ti zavedas kaj bo iz Evrope cez 5-10 let? Padec standarda, kriminal…… Si zelis tega zase in svoje otroke?
Zivim v Nemciji ze precej let, in razmisljam o vrnitvi, namrec Nemcija je ze izgubljena. Mesta crna kot v Afriki, ninje zavite na vsakem koraku, cudni tipi, ponoc ni sans se sprehajat kje zunaj. In v Slo bo podobno, ce se ne resimo teh levakov golobjih.
Točno tako. Moji sorodniki pravijo enako. Vprašam kje pa so nemci potem če vidite samo tujce, pravijo ne vemo…ali so se odselili v odaljenih mestih ali so popolnoma zapustili Nemčijo.
Najboljš da vsi nevladniki ki zagovarjajo tega projekta izselimo v Nemčijo ali Anglijo da občutijo svoje stališče.
Ker zdaj jih slišiš da samo ponavljajo besede kot svetovna mafija “Do as I tell you, not as I do.” Res verjamejo da se bodo skrili od pobesnele horde… kot njihove vodilne. ?
Nemci, 09.09.2025 ob 10:50
Točno tako. Moji sorodniki pravijo enako. Vprašam kje pa so nemci potem če vidite samo tujce, pravijo ne vemo…ali so se odselili v odaljenih mestih ali so popolnoma zapustili Nemčijo.
Najboljš da vsi nevladniki ki zagovarjajo tega projekta izselimo v Nemčijo ali Anglijo da občutijo svoje stališče.
Ker zdaj jih slišiš da samo ponavljajo besede kot svetovna mafija “Do as I tell you, not as I do.” Res verjamejo da se bodo skrili od pobesnele horde… kot njihove vodilne. ?
Bežijo na obrobja in na druge bele kontinente. O tem se poroča neprestano. Bežijo tisti, ki si to lahko privoščijo. Ne morejo si vsi. Za nekaj časa se rešijo diskriminacije, ni pa to rešitev, to je beg in to je groza kje smo. V tihi državljanski vojni je cela EU, praktično vsa bela rasa.
robi9, 09.09.2025 ob 10:35
Robi, pri Angležih pa so posledice odločitev od več kot 20.let nazaj kdaj so sprejeli z obema rokama Kosovarje ki so zbežali v Anglijo in so tam dobili dobesedno vse. Od stanovanja do finance. No, zdaj pa njihovi otroci od teh starejših angležov ki so nasedli lažem, jokajo da kaj so naredili ti isti alb. Na yt je bilo precej tega kako dominirajo danes, pa njihovo zastavo kako nastavijo kot da je to njihovo ozemje…
Rečejo da ‘račun’ vedno pride na koncu. In je. Slaba izbira staršev vedno otroci plačajo.
Dvomim da bojo dosegli karkoli ker je že pozno. Škoda je že narejena.
Tudi tle ne bo nič boljše. Kaj ‘hranimo’ to bo ‘zraslo’. Državljani trenutno hranijo določene nevladnike ki zagovarjajo in prakticirajo ‘asimiliacijo’. In rezultat bo ..Nekdo bo moral nositi posledice. Se ve kdo – vsi mi.
Migranti niso problem, problem so Rusi. Oni nas bodo zasužnjili, če ne ukrepamo. Zato moramo nujno zbrati tistih 800 ali koliko že milijard evrov za NATO, se dobro oborožiti, na hitro usposobiti razvajene sinčke in sončke in jih poslati osvobajati Ukrajino. Plačali vomo vsak davek v denarju in krvi, da obvarujemo Evropo pred tiranijo z vzhoda! Migranti bodo pa nadomestili mrtve evropejce, ki so itak same zgube, ki jih mamice komandirajo. Evropejke imajo rade temne eksotične moške, ki izžarevajo pravo moško energijo, ne pa te bele jokice
Nemci, 09.09.2025 ob 11:37
Robi, pri Angležih pa so posledice odločitev od več kot 20.let nazaj kdaj so sprejeli z obema rokama Kosovarje ki so zbežali v Anglijo in so tam dobili dobesedno vse. Od stanovanja do finance. No, zdaj pa njihovi otroci od teh starejših angležov ki so nasedli lažem, jokajo da kaj so naredili ti isti alb. Na yt je bilo precej tega kako dominirajo danes, pa njihovo zastavo kako nastavijo kot da je to njihovo ozemje…
Rečejo da ‘račun’ vedno pride na koncu. In je. Slaba izbira staršev vedno otroci plačajo.
Dvomim da bojo dosegli karkoli ker je že pozno. Škoda je že narejena.
Tudi tle ne bo nič boljše. Kaj ‘hranimo’ to bo ‘zraslo’. Državljani trenutno hranijo določene nevladnike ki zagovarjajo in prakticirajo ‘asimiliacijo’. In rezultat bo ..Nekdo bo moral nositi posledice. Se ve kdo – vsi mi.
Za evropsko zabito čredo ni več rešitve.
Vso politično dogajanje in obnašanje zabite fuknjene črede me spominja na tisti rek, kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima.
Zabita fuknjena čreda se prepira o levih in desnih, migranti pa veselo jebejo, se množijo. Zabita fuknjena čreda pa izumira zaradi svoje zlobe in zabitosti.
In nič ne moreš. Samo smejim se še zabiti čredi.
Ptica973, 09.09.2025 ob 11:40
Migranti niso problem, problem so Rusi. Oni nas bodo zasužnjili, če ne ukrepamo. Zato moramo nujno zbrati tistih 800 ali koliko že milijard evrov za NATO, se dobro oborožiti, na hitro usposobiti razvajene sinčke in sončke in jih poslati osvobajati Ukrajino. Plačali vomo vsak davek v denarju in krvi, da obvarujemo Evropo pred tiranijo z vzhoda! Migranti bodo pa nadomestili mrtve evropejce, ki so itak same zgube, ki jih mamice komandirajo. Evropejke imajo rade temne eksotične moške, ki izžarevajo pravo moško energijo, ne pa te bele jokice
Saj res.
Politična mafija in retardirani psihični bolniki SDS ovce, vsak dan blebetajo, da nas bodo Rusi zasedli in okupirali.
Janša bi nam takoj pobral denar iz bank in ga poslal ukronacistom.
?
Neregistriran, 09.09.2025 ob 09:17
Zakaj so se tisti desci sploh vtikali v situacijo in mirili razgrajača z nožem? Samo zato, da bi tisto žensko ponižali, jo pokroviteljsko in nesramno predstavili kot nesposobno, da se postavi sama zase. Tudi to, da se desci vmešajo v konflikt, pri katerem nimajo nič zraven, da bi kakor “zaščitili ubogo in nemočno žensko” je oblika šovinističnega zatiranja. Ženske so danes dovolj opolnomočene, neodvisne in močne, da ne rabijo nobenih patriarhalnih “zaščitnikov”, da se bodo vtikali v njihove zadeve in jim dokazovali, kako znajo oni bolje reševati probleme. Doma jim pa mamice gate perejo.
Forum je zaprt za komentiranje.