Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj vas kot moške prepriča, da pa bi bili s to osebo?

Kaj vas kot moške prepriča, da pa bi bili s to osebo?

Če ženska naredi prvi korak, kaj vas prepriča, da bi bili z njo? Oziroma zakaj vas odbije, ko ženska naredi prvi korak? Izgled? Karakter? Neujemanje hobijev?

saj jih ne odbije,  ljubijo komolčarke zajebantske neresne, le te jih potem v luknjo zavržejo ot smet po uporabi.. in ne bo več dobre roke, da bi jih spet ven potegnila v življenje. kako svojo šanso novega življenja izrabijo pa kaže, da se niso nič naučili iz tiste luknje, zgolj ponavljajo isto sranje v drugem pakovanju.

Čuatvena nestabilnost je verjetno eden bolj bistvenih turnoff-ov.

jaz sem bolj sramežljiv tip moškega. Zato me ne moti, da ženska prva pristopi do mene in me ogovori ali me lepo pogleda.

Ženska mora presoditi kdaj se splača narediti prvi korak. Mogoče je moški ne siguren, se boji zavrnitve. Če ženske začutite da je iskren , da ste mu resno vsec,ampak se boji,  potem dajte pobudo, povabite ga na pijačo. Kaj moškega odbije, je pa težko reči. Tisto kar ne tolerira. Če ima rad konzervativne ženske, ga bo zmotila lahkozivka. Meni je veza Goloba in Gaber Tina čist izven okvirjev, ampak onadva sta v sebi nekaj videla. Tako da je res težko reci kaj človeka odbije. Mene odbije plehkost, vulgarnost. Se takim moškim meni mogla biti.

 

Škoda je, ker je luštno osvajat eno, ki ti je všeč in del šarma je tista negotovost do zadnjega, ko jo končno objameš in kušneš, in mislim, da tudi bolj intenzivna čustva razviješ, ker v tem procesu veliko misliš o njej, + flirtanje ustvari seksualno napetost, ki je vsak dan večja in kulminira, ko jo prvič poljubiš, se sprosti in gre v višjo obliko čustva, to je po moje naravni tok stvari in če naredi ona prvi korak, te na nek način oropa vsega tega.

Pa tudi treba ni, ženske imajo naravni talent za signaliziranje interesa in eskaliranje flirta, v primeru, da je tip lesen, ga znajo pa navigirat čez cel postopek, da on misli, da je on ves čas diktiral tempo in ne izgubi svojega moškega ponosa, dejansko je bila pa ona siva eminenca.

Ne moreš tukaj postaviti univerzalnega pravila. Sto ljudi… sto čudi. ?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna382, 08.09.2025 ob 21:41

Ženska mora presoditi kdaj se splača narediti prvi korak. Mogoče je moški ne siguren, se boji zavrnitve. Če ženske začutite da je iskren , da ste mu resno vsec,ampak se boji,  potem dajte pobudo, povabite ga na pijačo. Kaj moškega odbije, je pa težko reči. Tisto kar ne tolerira. Če ima rad konzervativne ženske, ga bo zmotila lahkozivka. Meni je veza Goloba in Gaber Tina čist izven okvirjev, ampak onadva sta v sebi nekaj videla. Tako da je res težko reci kaj človeka odbije. Mene odbije plehkost, vulgarnost. Se takim moškim meni mogla biti.

 

Najbrž res boljše to, kot da se ljubezen sploh ne zgodi, ampak a ne pade malo v očeh ženske tip, ki se tako zelo boji ženske zavrnitve, da si ne upa pokazat interesa in ob primernem trenutku stisnt zobe, objet in kušnt pa bo kar bo?

Ker če je ona kazala interes nazaj, flirtala in signalizirala, pa ni bilo kljub temu nič od njega, kaže na neko pomanjkanje samozavesti, ki se najbrž kaže tudi drugod.

Odgovor na objavo uporabnika
8409, 08.09.2025 ob 21:55

Najbrž res boljše to, kot da se ljubezen sploh ne zgodi, ampak a ne pade malo v očeh ženske tip, ki se tako zelo boji ženske zavrnitve, da si ne upa pokazat interesa in ob primernem trenutku stisnt zobe, objet in kušnt pa bo kar bo?

Ker če je ona kazala interes nazaj, flirtala in signalizirala, pa ni bilo kljub temu nič od njega, kaže na neko pomanjkanje samozavesti, ki se najbrž kaže tudi drugod.

Ta zadnji del o pomanjkanju samozavesti-ženska, ki daje očitne znake in si želi, tip pa zmrzne, to sprejme bolj kot dvom. Dvom vase,  mogoče mu pa vseeno nism tk ok, kaj sm naredila narobe.. kr je potem še hujša čroba. Ker gre ona preprosto dalje.

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI ?, 08.09.2025 ob 21:21

Čuatvena nestabilnost je verjetno eden bolj bistvenih turnoff-ov.

Jep… z nestablinimi čustvi pride tudi drama in to je odbijajoče. Se to sicer da polikat z dobrim seksom, ampak vedno zadaj ostaja slab priokus…

Čustvana nestabilnost, drama in dodam še zahtevnost do ostalih in nezahtevnost do sebe.

Torej, ko ženska deca spejme, do njega ni prezahtevna, ga ljubi in ne dramatizira, predvsem pa ga podpira pri desganju njegovih ciljev.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokta, 08.09.2025 ob 21:13

Če ženska naredi prvi korak, kaj vas prepriča, da bi bili z njo? Oziroma zakaj vas odbije, ko ženska naredi prvi korak? Izgled? Karakter? Neujemanje hobijev?

Odbije… še najbolj nekompatibilen karakter… verjetno, ne vem. Pa slab timing. Ne samo prav človek, tudi čas mora bit pravi. Velja za oba spola.

Pritegnejo pa duhovitost, zrelost, nežnost, samozavest, globok pogled, zdrav videz (lasje, koža, nohti), fiura oz. postava (kot celota), mehka oblačila,… ?

Lepota,urejenost,fetiši,postava,odnos,pogovor,… so osnova.

Spoznal zelo lepo punco,poslovno ispešno,polno denarja,se zapalila name,prvi dnevi pogovora super,nato pa me je odbilo njeno pudranje in parfumiranje vsake pol ure,vsak dan alkohol,smrdeče noge,začela je govoriti samo o geyih,nakar pove da njeni edini prijatelji so geyi,tudi da zelo obožuje gledat geyevske porniče,…

 

odbije nekatere, ker se oni radi borijo za zensko in s tem, ko ona naredi prvi korak, jim zraste ego, ker lih oni ane, izmed tok moskih, ki zelijo eno zensko. njim samo zraste ego in taksna zenska v njihovih oceh ni vec vredna truda, ker so jo v bistvu ze dobil na nek nacin. seveda, ce bodo mel od nje kaksno korist, bodo nadeljeval, to je pa vse. (govorim o tistih, ki imajo veliko izbire)

zenska more bit zbircna, vedno.

eni so sramezljivi al pa nimajo izbire, pa jim to ustreza.

jst skakala za nobenim nebi. nikoli. ker ce to delam, potem si lahko siguren, da te gledam izkljucno za prijatelja, ker mi ustrezas in dam veckrat pobudo ali pa ker drug razlog, ker ti zelim recimo pomagat (sem imela tocno en tak primer, pa se danes mislim, da je on mislu, da se zanimam za njega, ampak dalec od tega, le ustrezal mi je njegov karakter in razmisljanje. oh,moski ane ?‍♀️ zato je pa bolje da prekines vse skupaj, ali pa ce oni prekinejo, ker mislim da bi slo v napacno smer in to ni bil moj namen. eni ne razumejo besede prijateljstvo in dobrih namer. a je res tok tezko bit sam to? ker jst mam prijatelje, ki so samo to. in ce zenska pove da nisi njen tip, potem mislim da bi se mogl to zavedat in da si lahko vesel, da je po resnici povedala in tudi to, da se to nemore spremenit. pac, a je to tak problem sprejet? ce bi meni to nekdo rekel, mi sigurno nebi udarl na ego, ker se zavedam, da ima vsak svoj tip, kakor tudi jaz. pa tip sploh ni grd, le privlacijo me drugacni. fizicno in karakterno)

sem zelooo hladna ko mi je nekdo vsec in mal bitchy. prijazna tud ne? in nikoli nebo ta moski dozivel, da nekaj delam prva. prvi korak razen v zivo nekje zunaj, ce ti nekdo prvi namigne, dam malo vedt nazaj, da potem on nadaljuje zadevo. ampak more se lomt in lomt dolgo casa, da me dobi, ce sploh me. pac res se more trudit na vseh podrocjih. to pa ne pomeni, da skace za mano, to me odbija. so nacini od vecerij, do skupaj prezivetega casa, do pozornosti, izletov. vse skup, za kaj resnega ali pa neresno, ce mi je slucajno bil tok vsec in je bila kemija ampak mi ni bil vsec njegov nacin zivljenja in obratno (ampak ne, to sem se sla pred kratkim in ko sm bla mlajsa). zdaj nebi nikoli vec. samo se resno in nic vec, me je res spremenilo nekaj v zelo kratkem casu, se sama ne vem kaj. bolj zresnjena na vseh podrocjih??

Če bi že prišla ženska do mene. Ženstvena energija, so čutje, nežnost. Da se lahko zafrkavama, delama skupaj.

Sem tip moškega, ki bi ti v prvih 5 minutah povedal v oči, kako in kaj je na stvari pri meni.

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI ?, 09.09.2025 ob 06:42

Pritegnejo pa duhovitost, zrelost, nežnost, samozavest, globok pogled, zdrav videz (lasje, koža, nohti), fiura oz. postava (kot celota), mehka oblačila,… ?

Mehka oblačila? 🙂

Kaj pa to, da je ženska cela mehka (špehec pa to)? 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Mehkota, 09.09.2025 ob 09:07

Mehka oblačila? 🙂

Kaj pa to, da je ženska cela mehka (špehec pa to)? 😀

Če je prisoten tonus in prava razmerja, kilogrami pri večini moških ne igrajo vloge. ?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5399, 09.09.2025 ob 08:51

odbije nekatere, ker se oni radi borijo za zensko in s tem, ko ona naredi prvi korak, jim zraste ego, ker lih oni ane, izmed tok moskih, ki zelijo eno zensko. njim samo zraste ego in taksna zenska v njihovih oceh ni vec vredna truda, ker so jo v bistvu ze dobil na nek nacin. seveda, ce bodo mel od nje kaksno korist, bodo nadeljeval, to je pa vse. (govorim o tistih, ki imajo veliko izbire)

zenska more bit zbircna, vedno.

eni so sramezljivi al pa nimajo izbire, pa jim to ustreza.

jst skakala za nobenim nebi. nikoli. ker ce to delam, potem si lahko siguren, da te gledam izkljucno za prijatelja, ker mi ustrezas in dam veckrat pobudo ali pa ker drug razlog, ker ti zelim recimo pomagat (sem imela tocno en tak primer, pa se danes mislim, da je on mislu, da se zanimam za njega, ampak dalec od tega, le ustrezal mi je njegov karakter in razmisljanje. oh,moski ane ?‍♀️ zato je pa bolje da prekines vse skupaj, ali pa ce oni prekinejo, ker mislim da bi slo v napacno smer in to ni bil moj namen. eni ne razumejo besede prijateljstvo in dobrih namer. a je res tok tezko bit sam to? ker jst mam prijatelje, ki so samo to. in ce zenska pove da nisi njen tip, potem mislim da bi se mogl to zavedat in da si lahko vesel, da je po resnici povedala in tudi to, da se to nemore spremenit. pac, a je to tak problem sprejet? ce bi meni to nekdo rekel, mi sigurno nebi udarl na ego, ker se zavedam, da ima vsak svoj tip, kakor tudi jaz. pa tip sploh ni grd, le privlacijo me drugacni. fizicno in karakterno)

sem zelooo hladna ko mi je nekdo vsec in mal bitchy. prijazna tud ne? in nikoli nebo ta moski dozivel, da nekaj delam prva. prvi korak razen v zivo nekje zunaj, ce ti nekdo prvi namigne, dam malo vedt nazaj, da potem on nadaljuje zadevo. ampak more se lomt in lomt dolgo casa, da me dobi, ce sploh me. pac res se more trudit na vseh podrocjih. to pa ne pomeni, da skace za mano, to me odbija. so nacini od vecerij, do skupaj prezivetega casa, do pozornosti, izletov. vse skup, za kaj resnega ali pa neresno, ce mi je slucajno bil tok vsec in je bila kemija ampak mi ni bil vsec njegov nacin zivljenja in obratno (ampak ne, to sem se sla pred kratkim in ko sm bla mlajsa). zdaj nebi nikoli vec. samo se resno in nic vec, me je res spremenilo nekaj v zelo kratkem casu, se sama ne vem kaj. bolj zresnjena na vseh podrocjih??

Pa komu se bo dal s tabo ukvarjat?!?!   Vsak normalen dec bo dojel, da si bo prej polomil zobe in odrsal kolena, preden bo prišel do željenega cilja. Škoda cajta, ker je manj bitchy žensk dovolj…

Ker to nikoli ni kar iz nule… prepriča ali odbije karakter, ki se kaže tudi skozi izbiro timinga in načina.

Izgled pa… če ni kaj, kar je posamezniku res odbijajoče… je druga linija povezave. Lahko občutno pripomore, a dokler je prisotna osnovna urejenost in neodbijajoča zunanjost… je Ok.

Ne, ne špehec… je Desi malce nespretno napisal, moral bi napisati “ženska milina”. Nemile moškinje so tudi zelo odbijajoče.

“sem zelooo hladna ko mi je nekdo vsec in mal bitchy.”

To dela veliko žensk in sčasoma pogruntaš, da je ta “bitchiness” v resnici indikator interesa, mogoče kompenzira, ker jo podzavestno skrbi, da so njena čustva preveč očitna in gre v drugo skrajnost, da ja ne bo kdo opazil, sploh on, dejansko pa glih po tem registriraš, da ni ravnodušna.

Se mi zdi je to bolj sofisticirana variacija na temo, ko smo mi v vrtcu nagajal uni, ki nam je bila všeč. Pa v bistvu niti ni bitchy to, ni z zoprno energijo, samo špikne mal kot da te testira za emocionalno čvrstost, če boš užaljena princeska, ti pred drugimi kontrira, komentira stvari…

Odgovor na objavo uporabnika
8409, 09.09.2025 ob 11:00

“sem zelooo hladna ko mi je nekdo vsec in mal bitchy.”

To dela veliko žensk in sčasoma pogruntaš, da je ta “bitchiness” v resnici indikator interesa, mogoče kompenzira, ker jo podzavestno skrbi, da so njena čustva preveč očitna in gre v drugo skrajnost, da ja ne bo kdo opazil, sploh on, dejansko pa glih po tem registriraš, da ni ravnodušna.

Se mi zdi je to bolj sofisticirana variacija na temo, ko smo mi v vrtcu nagajal uni, ki nam je bila všeč. Pa v bistvu niti ni bitchy to, ni z zoprno energijo, samo špikne mal kot da te testira za emocionalno čvrstost, če boš užaljena princeska, ti pred drugimi kontrira, komentira stvari…

Ja, itak da je to verzija vrtčevskih igric.

Čisto nezrelo in zato odbijajoče – če se gre ženska to resno.

Dajmo se zavedat, da vsak izmed nas išče tudi nezavedno, da bi bil sprejet tudi iz senčne strani. Kot npr. “bitchy”, ipd. To so naučeni odzivi na stresne situacije. In to bo ostalo. V vsaki pidobno stresni situaciji. Ko voli, nek’ izvoli. ?‍♂️

Delno se strinjam. ne razumes pa cist bitchy besede, vsaj v mojem primeru ne. to ne pomeni da ga dol vlecem zanalsc, da mu zbijam samozavest in sem nevem kolk ravnodusna. Ampak sem pa nekdo, s katero ve, da se ne more zajebavat. On se pocut da vodi in se trudi, to pa tudi zato ker najprej zelim vidt njegovo samozavest in moskost

Drugo, nekateri moski majo radi submisivne zenske. Tako ze iz prve vidis, da tega ne zeli, ce si taka. In se ne boji takih zensk

Tretje, pokaze se kaksen je v resnici in kako te vzema, ali se bo trudil ali pa nekje na sredini obupal

Glej tip te pac nikol ne sme cist “ujet” , in jst to dobro vem.nasvet za vse, ki tega ne vedo

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 09.09.2025 ob 10:16

Ker to nikoli ni kar iz nule… prepriča ali odbije karakter, ki se kaže tudi skozi izbiro timinga in načina.

Izgled pa… če ni kaj, kar je posamezniku res odbijajoče… je druga linija povezave. Lahko občutno pripomore, a dokler je prisotna osnovna urejenost in neodbijajoča zunanjost… je Ok.

Se strinjam. Sicer pa zunanjost lahko privlači, zoprn karakter pa vedno odbije. Bitchy, odbije, vedno. Zguba časa. Rajši prijetna, kot lepa,če je treba zbirati. Lepota ne pomaga če premore stabilnost niroglicerina

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close