Leva elita se zabava na morju, narod čaka na urgenci 3 dni na stolu
Ja, niso problemi v zdravstvu od včeraj, ampak tako, da ljudje 3 dni čakajo na stolu v Ljubljanski urgenci, tega še nikoli ni bilo!
In da je leva elita tako brez občutka, da se zabava in tega niti ne skriva, hodijo s pijačo alkoholno v roki pred novinarje, ljudje na urgenci starčki, nujno potrebni pomoči pa na stolih 3 dni v istih oblekah, nemočni, sramota!
Desnaki so pa v in na kampih v prelepi naravi nazdravljali s čisto gosko vodico, pasli travo in jedli koreninice. Pa so in smo vsi preživeli. To o urgenci pa nabijate, lažete in nakladate. 100x izrečena laž nikoli resnica ne postane.
Tako kot vsi si lahko privoščijo svoja slavja po želji. Sdss, NSI in podobni, bi še po šolah veseljačili. Si predstavljate, da bi z gajbicami vina, platoji piva in podobno nestrpno čakali pred zgradbami šol in vrtcev, ker bi se radi lepo imeli. Otroci v šoli bi verjetno ob “njihovih” feštah verjetno imeli skrajšanje pouka, samo da se veselijo na polno.
Pijača v prostorih, ki so namenjeni tudi takim dogodkom verjetno ni prepovedana.
Ja soseda vprašam, a golaž na Blegošu še je?
rok-1, 08.09.2025 ob 10:50
Hmmm… kaj pa je z desno elito?
Samo vprašam… ker v pisanju eksplicitno omenjaš le levo elito.
Leva opcija je na oblasti, desna pa v opoziciji, niti tistih dveh odborov ji niste namenili katera ji pripadata po poslovniki DZ, sedaj njih pozivati na ukrepanje je milo rečeno nemoralno, dejansko pa neumno, primerno volilcu golobnjaka !
Problemi so eskalirali zaradi butastih reform te vlade, v naprej so bili opozorjeni kaj se bo zgodilo !
Vlada ni nič kriva.Poglejte samo kaki ljudje delajo v zdravstvu,pa vam bo vse jasno.Zdaj vsak narkoman,alkoholik,tabletoman,nasilnež,malomarnež,nesposoben,lopov,lenoba,…dobi službo.Tudi uprava je nesposobna.Po bolnicah bi morali vse zaposlene ljudi zamenjat.Sem delal v UKC Ljubljana,pa ne grem nazaj pa če mi obljubijo 100 razred,parkirišče,…
Anonimno 7405, 08.09.2025 ob 11:02
Leva opcija je na oblasti, desna pa v opoziciji, niti tistih dveh odborov ji niste namenili katera ji pripadata po poslovniki DZ, sedaj njih pozivati na ukrepanje je milo rečeno nemoralno, dejansko pa neumno, primerno volilcu golobnjaka !
Problemi so eskalirali zaradi butastih reform te vlade, v naprej so bili opozorjeni kaj se bo zgodilo !
Neumnosti in brezveze politiziranje.
Zgoraj pišeš o zabavanju leve elite: a desna elita se pa ne zabava?
In problemi na urgenci so od zadnjih par let?
andreijan, 08.09.2025 ob 10:28
Ja, niso problemi v zdravstvu od včeraj, ampak tako, da ljudje 3 dni čakajo na stolu v Ljubljanski urgenci, tega še nikoli ni bilo!
In da je leva elita tako brez občutka, da se zabava in tega niti ne skriva, hodijo s pijačo alkoholno v roki pred novinarje, ljudje na urgenci starčki, nujno potrebni pomoči pa na stolih 3 dni v istih oblekah, nemočni, sramota!
Hja, zdrav duh v zdravem telesu, a ne?
Janezovi ste pač vsi zagiftani od pastirjevega gifta in se drenjate po urgencah. Nehajte mu rit lizat, pa vam ne bo treba podriskanim sedet v UKC.
Ma glej,bila v Izolski urgenci s taščo,res cel dan (9 ur) ampak naredili so ji vse preglede,od laboratorija,slikali pljuča, ct in ne vem vse se kaj,res moraš čakati ampak naredili so vse preglede in jo zadržali V bolnici…se pa strinjam,da med prejšnjo vlado ni bilo čakanja,saj te sploh sprejeli niso ne na urgenci,ne k zdravniku,so kar po telefonu vse rešili, zato tudi mojega tasta ni več med nami…
Še vedno narodu ni jasno ali ne želi biti jasno, da so levi in desni v Sloveniji eno in isto, skrbijo samo za svoje žepe. Politikom ustreza delitev naroda na leve in desne, da je narod zaposlen s prepirom o levih in desnih, z namenom da ne razmišlja o tem, kako je Slovenija prodana, da nismo samostojni, da smo polni migrantov,…
Glede na to ,da imate desnaki spomin zlate ribice ste pozabili ,da v vladanju vašega liderja Janša sploh nismo prišli do zdravnika, ker nismo smeli. Zaradi tega je še več bolnih kot bi jih lahko bilo. Zdravnike je mastno plačeval za nič opravljeno delo. Zdaj pa desnaki kot ponavadi krivdo pripisujete drugim. Nič novega ,kar uničite vedno krivite druge. Se vidi kako ste pošteni. Prištejemo še lahko zdravnike, ki že več kot 3 leta tiho stavkajo in podaljšujejo čakalne vrste. Zdravstvo so dejansko uničili drugi med njimi so tudi desničarji in to ni od 2022. Ja, resnico v obraz bo treba pogledati in ne samo nekaj na pamet.
Zdravstvenik, 08.09.2025 ob 11:07
Vlada ni nič kriva.Poglejte samo kaki ljudje delajo v zdravstvu,pa vam bo vse jasno.Zdaj vsak narkoman,alkoholik,tabletoman,nasilnež,malomarnež,nesposoben,lopov,lenoba,…dobi službo.Tudi uprava je nesposobna.Po bolnicah bi morali vse zaposlene ljudi zamenjat.Sem delal v UKC Ljubljana,pa ne grem nazaj pa če mi obljubijo 100 razred,parkirišče,…
Vedno bolj slabše,jaz si tudi iščem drugje službo.Zdaj smo dobili sodelavca ozdravljenega narkomana na psiholoških zdravili.Ves čas samo govori kako se je hotel ubiti.Pred 1 mesecem lopova,ki denar krade nam in bolnikom.Noben ne želi delat,zato vsakega vzamejo.
.
rok-1, 08.09.2025 ob 11:08
Neumnosti in brezveze politiziranje.
Zgoraj pišeš o zabavanju leve elite: a desna elita se pa ne zabava?
In problemi na urgenci so od zadnjih par let?
Ne spomnim se, da bi v času Janševe vlade bile tako dolge čakalne dobe cele dneve kar na stolih.
mamka Miška, 08.09.2025 ob 10:58
Desnaki so pa v in na kampih v prelepi naravi nazdravljali s čisto gosko vodico, pasli travo in jedli koreninice. Pa so in smo vsi preživeli. To o urgenci pa nabijate, lažete in nakladate. 100x izrečena laž nikoli resnica ne postane.
Tako kot vsi si lahko privoščijo svoja slavja po želji. Sdss, NSI in podobni, bi še po šolah veseljačili. Si predstavljate, da bi z gajbicami vina, platoji piva in podobno nestrpno čakali pred zgradbami šol in vrtcev, ker bi se radi lepo imeli. Otroci v šoli bi verjetno ob “njihovih” feštah verjetno imeli skrajšanje pouka, samo da se veselijo na polno.
Pijača v prostorih, ki so namenjeni tudi takim dogodkom verjetno ni prepovedana.
Ja soseda vprašam, a golaž na Blegošu še je?
Nisi nič spremljala medijev?
Že 3 leta in pol je na oblasti Golobova leva vlada, z zelo udobno večino v parlamentu. 3 leta in pol. So ustavili korupcijo v zdravstvu? So zgradili 30 000 obljublenih stanovanj?
3 leta in pol. Ja, problemi na urgenci so bili že prej, ampak tako velikih problemov, kot so sedja, prej ni bilo. In spet so vsi drugi krivi, ne teli, ki so že 3 leta in pol na oblasti, problem se je pa v času njihove vlade bistveno povečal?
Razpad zdravstva in šolstva se dogaja od leta 91 dalje. Nihče se ne upa črto potegniti in ukiniti koncesije pohlepnih dohtarjev, ki jim je samo nebo limita. Denarja imajo kot smeti. Nehajo naj se primerjati z zdravniki v drugih državah, ampak naj samo spakirajo in grejo komur ni.kaj všeč.
A zdaj se pa zaradi pogoltnih dohtarjev Golob še poročiti ne sme, čeprav je edini, ki jim je malo perutke postrigel in se trudi rešiti v zdravstvu, kar se še rešiti da.
Pa vsak, ki se je izšolal v Sloveniji za zdravnika in je skliznil v tujino, naj vrne okrglih 100.000 ali 200.000 evrov stroškov šolanja v proračun preden odide.
Protestiramo, 08.09.2025 ob 15:19
Glede na to ,da imate desnaki spomin zlate ribice ste pozabili ,da v vladanju vašega liderja Janša sploh nismo prišli do zdravnika, ker nismo smeli. Zaradi tega je še več bolnih kot bi jih lahko bilo. Zdravnike je mastno plačeval za nič opravljeno delo. Zdaj pa desnaki kot ponavadi krivdo pripisujete drugim. Nič novega ,kar uničite vedno krivite druge. Se vidi kako ste pošteni. Prištejemo še lahko zdravnike, ki že več kot 3 leta tiho stavkajo in podaljšujejo čakalne vrste. Zdravstvo so dejansko uničili drugi med njimi so tudi desničarji in to ni od 2022. Ja, resnico v obraz bo treba pogledati in ne samo nekaj na pamet.
Meni pa nikoli ne bo jasno, odkod nekaterim toliko napačnih informacij. Če nekateri niste prišli do zdravnika, je bila to odločitev vašega zdravnika, ne vlade.
Ožji družinski član je tudi v času kovida normalno obiskoval tako osebnega zdravnika kot specialiste. Tudi na nenujne specialistične preglede ni čakal prav dolgo.
Res je, da za nekatere stvari sama nisem šla k zdravniku, npr. okužba z boreliozo zaradi okuženega klopa. Doma sem slikala značilen rdeč krog na koži, ga poslala preko aplikacije Do zdravnika in zdravnica mi je predpisala antibiotik. Enako za zdravila… zakaj bi hodila k zdravniku, če sem zdravila lahko naročila. Ko pa sem imela hudo vnetje, sem čisto normalno prišla do zdravnika, sicer z masko, ki je bila takrat obvezna.
Res pa je, da v času kovida niso bili dovoljeni obiski v bolnicah. Je bila za to kriva vlada ali odločitev bolnice? Kolikor vem, še zdaj v času epidemij (npr gripe) obiski niso dovoljeni.
Ptica973, 08.09.2025 ob 10:54
Torej se prijaviš na urgenci, greš domov in se vrneš čez tri dni. V čem je problem? A moraš ravno vse dni v čakalnici viset?
Ko se pacient preda v zdravstveno oskrbo, nora ostati pod njihovo kontrolo. Odhajanje in prihajanje na urgenco ni znak nevarnega stanja.
Forum je zaprt za komentiranje.