Oaza Koseze, masaža hrbra, masaža celega telesa
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8257, 08.09.2025 ob 07:07
Anonimno 8257, 08.09.2025 ob 07:07
Masaža je vredu,ampak mene je rama in križ še vedno bolelo.Ponujajo tudi neke proti bolečinske masaže,ki to sploh niso.Če iščeš masažo pejt k njim,če pa kaj več pa drugam.
Aha, ti si strokovnjakinja za masaže? Daj nalimaj diplomo!
Jaz se na to nič ne zastopim, sem pa rad obveščen!
Forum je zaprt za komentiranje.