Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kje je luna?

Kje je luna?

A je oblačno? Zakaj se ne vidi mrka?

Zato, ker je pač mrknila.

Kradejo cigani

Hvala za butasta odg.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena524, 07.09.2025 ob 20:09

A je oblačno? Zakaj se ne vidi mrka?

Na jugo-vzhodu

Odgovor na objavo uporabnika
samo odgovorim, 07.09.2025 ob 20:41

Na jugo-vzhodu

Mi imamo tam hrib.   Naj gre Luna v rit, da je tam.

Je pa ožarila tistih par oblakov, ki so se znašli na nebu. Noro rdeči so bili, nebo pa zeleno modro.

Res lepo!

Odgovor na objavo uporabnika
aja zato, 07.09.2025 ob 20:45

Mi imamo tam hrib.   Naj gre Luna v rit, da je tam.

Je pa ožarila tistih par oblakov, ki so se znašli na nebu. Noro rdeči so bili, nebo pa zeleno modro.

Res lepo!

Nebo je bilo ožarjeno od sončnega zahoda 😉

Lepo, ja.

Vse to napoveduje vojno.

Včeraj so črtali nebo cel dan, da imamo danes te čudne oblake in zdrizasto luno.

Na Obali je bila lepo vidno. Sem prav uživala.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close