Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vprašanje za staro forumašico

Vprašanje za staro forumašico

A si s primorskega konca, a ne?

Med LJ in KP

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 07.09.2025 ob 20:10

Med LJ in KP

Torej okolica Gorice? V smeri proti Grgarju bi mogoče ugibal.

No, zdaj se pa usedi za mizo, razgrni zemljevid in poglej, kje je LJ, kje KP in kje GO!

Na telefonu ti zemljevidi očitno ne gredo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 07.09.2025 ob 20:35

No, zdaj se pa usedi za mizo, razgrni zemljevid in poglej, kje je LJ, kje KP in kje GO!

Na telefonu ti zemljevidi očitno ne gredo.

 

Pastujna 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
inform biro, 07.09.2025 ob 20:52

Pastujna 🙂

Med LJ in KP je 100 km, ni samo Postojna :))

Od tu si – 46° 1′ 19″ S , 14° 17′ 45″ V

A ne, tudi iz Horjula nisem, haha.

 

Je čisto dovolj relacija nekje med LJ in KP, več nimam namena razkriti.

V bistvu je čisto v redu. Mal je fejst napihnjena. Pa saj iz tistih koncev so vsi taki.? Mislim pa da vem katera je bila pod starim nikom.

Stara forumašica je Ljubljančanka, ki je dobro penzijo dobila na račun državne službe na ministrstvu, sedaj pa se je preselila v Logatec, malo ven iz megle, pa dovolj blizu levičarskemu gnezdu.

Lahko se napihnem še bolj :))

In če misliš, da veš moj stari vzdevek, ti že kar vnaprej povem, da se motiš. Ker se motiš!

Odgovor na objavo uporabnika
Logatec, 08.09.2025 ob 09:10

Stara forumašica je Ljubljančanka, ki je dobro penzijo dobila na račun državne službe na ministrstvu, sedaj pa se je preselila v Logatec, malo ven iz megle, pa dovolj blizu levičarskemu gnezdu.

Če bi me bral (in prebrano tudi razumel!), bi jasno vedel, da nikoli nisem bila zaposlena v javnem sektorju, da nisem upokojenka, da že nekaj let delam na svojem in nisem več v službi v kakem zasebnem podjetju.

Pa tudi v LJ hodim samo po kakih nujnih opravkih (recimo UKC ali pa kak sestanek ali seminar), nikoli nisem živela tam.

 

Slabo se nam piše, kako nekaterim dela domišljija in trdijo stvari, za katere nimajo niti najmanjše osnove.

Kozina, Divača?

Lahko ugibate, ne bom pa povedala – ni prav nobenega razloga, da bi to razkrila.

Jaz ne, da mislim, vem kdo je ?

Ampak pametni molči…

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 08.09.2025 ob 09:32

Lahko ugibate, ne bom pa povedala – ni prav nobenega razloga, da bi to razkrila.

 

Kaj bi razkrivala. Aninimnost je zakon. Kaj bi ljudje imeli od tega, če bi vedeli , od kje si.

 

Odgovor na objavo uporabnika
imaš prav, 08.09.2025 ob 10:38

 

Kaj bi razkrivala. Aninimnost je zakon. Kaj bi ljudje imeli od tega, če bi vedeli , od kje si.

 

 

Točno. Kup ljudi bi priseglo, da si Korošica.

 

Odgovor na objavo uporabnika
točno, 08.09.2025 ob 12:58

 

Točno. Kup ljudi bi priseglo, da si Korošica.

 

Vem, pa bi bil moj odgovor tako, kot sem jim ga napisala že sto in še nekajkrat – napaka, nisem od tam.

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 08.09.2025 ob 09:11

Lahko se napihnem še bolj :))

In če misliš, da veš moj stari vzdevek, ti že kar vnaprej povem, da se motiš. Ker se motiš!

Šavrinka ne jebi. Bo dovolj? Si sama hotela.☝️?

Registrirani ali so uredili sedaj, da je možen ZS in prej se je videlo datum reg posameznika na tem forumu.

Pa še to skrolanje, da prideš do zadnjega odgovora je sistem za znoret.

Ker, ko odprem svoj stari profil lahko samo komentiram. Pac vse dobro so uničili, kajti prej je bilo perfektno.

Odgovor na objavo uporabnika
Lep dan, 09.09.2025 ob 07:57

Registrirani ali so uredili sedaj, da je možen ZS in prej se je videlo datum reg posameznika na tem forumu.

Pa še to skrolanje, da prideš do zadnjega odgovora je sistem za znoret.

Ker, ko odprem svoj stari profil lahko samo komentiram. Pac vse dobro so uničili, kajti prej je bilo perfektno.

Pa noben ti ne bo rihtal tega foruma. Dokler dela dela. Ne bo pa večno, ker je sporen zakonsko gledano.

ZS dela vseskozi. Da prideš do zadnjega posta pa klikneš zgoraj v kateremkoli postu datume in uro zadnje objave. Ne rabiš skrolat.

Modri vrag ne morem verjet, da so to uredili. Hvala za odgovor. Praw Hvala, hvala, sigurno bo še komu v pomoč.

 

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 08.09.2025 ob 23:30

Šavrinka ne jebi. Bo dovolj? Si sama hotela.☝️?

Še ena brca v prazno.

Misliš, da bi res imela vikend na morju, če bi bila Šavrinka? Ona je imela v podpisu naslov svoje kmetije, organizirala obiranje oljk, tako da vsi vemo, kje je doma.

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 09.09.2025 ob 10:05

Še ena brca v prazno.

Misliš, da bi res imela vikend na morju, če bi bila Šavrinka? Ona je imela v podpisu naslov svoje kmetije, organizirala obiranje oljk, tako da vsi vemo, kje je doma.

Če nisi Šavrinka, potem si lahko le še 150 kilska psihopatka maja, ki je zbirala denar za ameriko.

 

Še ena brca v prazno.

Misliš, da bi res imela vikend na morju, če bi bila Šavrinka? Ona je imela v podpisu naslov svoje kmetije, organizirala obiranje oljk, tako da vsi vemo, kje je doma.

Pa, ne zanima me. Kot sem povedal, bi bila čisto v redu, če se ne bi napihovala in bila tako tečna kot si. Vse oh in sploh nad vsemi, pol pa vmes napišeš, da nimaš niti tega, kar ima vsak ze danes, od klime dalje.

Iz izkušenj, vse kar je od notranjske do primorske to je tečno kot driska. Ni niti za poslušat.☝️?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close