Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vprašanje za staro forumašico

Vprašanje za staro forumašico

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 09.09.2025 ob 10:16

Še ena brca v prazno.

Misliš, da bi res imela vikend na morju, če bi bila Šavrinka? Ona je imela v podpisu naslov svoje kmetije, organizirala obiranje oljk, tako da vsi vemo, kje je doma.

Pa, ne zanima me. Kot sem povedal, bi bila čisto v redu, če se ne bi napihovala in bila tako tečna kot si. Vse oh in sploh nad vsemi, pol pa vmes napišeš, da nimaš niti tega, kar ima vsak ze danes, od klime dalje.

Iz izkušenj, vse kar je od notranjske do primorske to je tečno kot driska. Ni niti za poslušat.☝️?

Pa saj lahko moje komentarje preskočiš, brez skrbi, ne bom jezna, razočarana, karkoli že.

Pa očitno te zanima, ker ugibaš, kdo sem.

 

Pa še glede klime – nimam črednega nagona, prav tako ne partner in kupujeva stvari, zato ker jih potrebujeva in ne zato, ker jih imajo vsi drugi. Pa še glede marsičesa drugega je tako, nimava, ker ne čutiva, da bi to potrebovala.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3285, 09.09.2025 ob 10:09

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 09.09.2025 ob 10:05

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 08.09.2025 ob 23:30

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 08.09.2025 ob 09:11

Lahko se napihnem še bolj :))

In če misliš, da veš moj stari vzdevek, ti že kar vnaprej povem, da se motiš. Ker se motiš!

Šavrinka ne jebi. Bo dovolj? Si sama hotela.☝️?

Še ena brca v prazno.

Misliš, da bi res imela vikend na morju, če bi bila Šavrinka? Ona je imela v podpisu naslov svoje kmetije, organizirala obiranje oljk, tako da vsi vemo, kje je doma.

Če nisi Šavrinka, potem si lahko le še 150 kilska psihopatka maja, ki je zbirala denar za ameriko.

 

Redno misliš?

Ona je iz LJ, ni v službi ali pa samozaposlena in nima družine.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 09.09.2025 ob 10:23

Pa saj lahko moje komentarje preskočiš, brez skrbi, ne bom jezna, razočarana, karkoli že.

Pa očitno te zanima, ker ugibaš, kdo sem.

 

Pa še glede klime – nimam črednega nagona, prav tako ne partner in kupujeva stvari, zato ker jih potrebujeva in ne zato, ker jih imajo vsi drugi. Pa še glede marsičesa drugega je tako, nimava, ker ne čutiva, da bi to potrebovala.

Tole je moje – pri oddaji je javilo napako, pa očitno vseeno objavilo, le izbrisalo ime.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 09.09.2025 ob 10:43

Tole je moje – pri oddaji je javilo napako, pa očitno vseeno objavilo, le izbrisalo ime.

Sistem zdaj in sistem v času Primoža je kot noč in dan.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 09.09.2025 ob 10:46

Sistem zdaj in sistem v času Primoža je kot noč in dan.

 

 

S tem se pa strinjam, da je sistem tule katastrofalen!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 09.09.2025 ob 15:00

S tem se pa strinjam, da je sistem tule katastrofalen!

Haha, še časi se ne ujemajo več.

Šlamparija!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 09.09.2025 ob 16:27

Haha, še časi se ne ujemajo več.

Šlamparija!

Še časa ne upošteva več in ne prestavi na vrh, ampak pusti na drugi strani.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close