Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Slovenija greznica!!!

Slovenija greznica!!!

Peljal včeraj prijatelja na urgenco. Ljudje…si ne morete niti predstavljati kaj je tam!!!! Ljudje ležijo po 5 dni na hodnikih,pobruhani,krvavi,en star gospod je umrl V lastnih iztrebkih!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa saj Primc, Miklavčička, Vida Čadonič Špelič, pa taki zagovarjajo trpljenje, tako je po Božje in nema evtanazije! /s

Sem slišal od soseda da sploh zdravniki ne pridejo do pacientov ampak kar iz hodnika se derejo in na pamet pišejo in lažejo v izvidih. Na kri se čaka 5 ur ali pa jo zavrzejo, če kakšen od pacientov kaj reče takoj pride varnost zraven … In grozi. Najhujše so starejše zdravnice !!!! Pazite se ljudje ker lahko končate v črni vrečki.

Pri nas na urgenci, če je res nujno, čakaš minuto. Uro ali dve, če je gužva in je nekaj nenujnega, recimo zvit gleženj.

Daj ne laži motenc. Mislim resno no, psihiatrija nima urgence tam k je za poškodbe. In na vrsti si takoj. Te dajo v mojmoj jopič in na prava zdravila in ne vidiš več starčkov k v dreku umirajo.

Videla sem osebno staro gospo ure in ure na hodniku vso poscano in posrano.Nobeden niti blizu!

Skrajni čas je, da začnete iskati pozitivno. Sicer se je  pa kar nekaj zapisov z današnjim datumom in enako vsebino pojavilo že nekajkrat. Ne lažite kletarji in somišljeniki. Ja je hudo, ampak ne pljuvate po urgenci v Lj, ker bi marsikoga od teh v nebo vpisanih primerov  obravnavali v regijskih urgentnih centrih. Da ne govorim, da so ljudje iz DSO tudi prepeljali na urgenco, pa bi jih lahko tudi do.ski zdravniki obravnavali. Najlažje je naložit in prepeljat na urgenco  pa se naj tam ubijajo z njimi.

uničili so zdravstvo. Rabim pregled, po redni poti čakam lahko eno leto na specialista! Seveda grem privat, hvala bogu še zmorem plačat. Pa kdor nima niti za osnovne stvari, kako bo plačeval????

in zakaj moramo mafiji plačevat dvakrat??? Smo ratali ko bolgari!!!

“In zakaj moramo mafiji plačevat dvakrat??? Smo ratali ko bolgari!!!”

Zato, ker država nima jajc, da bi zavladala nad mafijo, zato vlada z mafijo.

To pomeni, da moraš vse preplačati in večkrat plačati. 

Covid šprice so že tudi imeli pripravljene, da vam jih neizobraženim, trotlastim teoretikom zarot zabijejo v prazno glavo ter zamenjajo zrak z nečim bolj substančnim, sicer ne s sivo možgansko tvarjo, temveč s tekočino, kljub temu neprimerno boljše kot zrak! 🙂

serješ da smrdi do Kazana. ?

a ni Janez Janša v treh mandatih svoje vladavine uredil naše javno zdravstvo z reformo.

Moja izkušnja je bila zelo pozitivna, leto dni nazaj.

To povzročajo osebni zdravniki.

Pratne čakalnice, naročajo samo preko aplikacije Zvem vsaj v Lj.

Sami ne znajo, po telefonih se nihče ne javi, svojci nekako naročijo, pa je obravnava medla.

Jah, stara ste gospa???

Kažem rano in po 4 letih mi le da napotnico, jah, kožni rak….

Prav moledovati moraš za napotnico, potem se čakaš čakalno dobo…. ko se zadeve poslabšajo, gredo ljudje kar na urgenco, da pridejo hitreje na vrsto.

Od takih, ki pa starostnika samega pustijo na urgenci, pa svojcem vsaka čast! Za dediščino pa si bodo vzeli čas.

V Lj. Osebni zdravniki ne opravljajo svojega dela, vsaj večina. Bezigrad ima prazne čakalnice, naročen na uro, čakaš pa celo uro, da te sprejme, seveda nobenega pacienta notri, sliši pa se hahljanje.

Zaradi takih osebnih zdravnikov, se prekomerno polni urgenca!!!

SLO je drek!

Marš se speljite, pizduni prodani!

A niste lani tulili, kako je Trump urihtal zadeve in bo vaš Janez takoj za njim ponovil, ker je to edino prav?

Idite malo k Trumpu trenirat, kako izgleda država BREZ. urgenc in za velike cekine! To vam bi vaš pastir zrihtal, če bi imel šanso še kdaj priti v vlado.

Še črno vrečo bi si morali sami prinest.

Odjebite, kreteni! 

Odgovor na objavo uporabnika
Trump vas vabi, 07.09.2025 ob 22:47

Marš se speljite, pizduni prodani!

A niste lani tulili, kako je Trump urihtal zadeve in bo vaš Janez takoj za njim ponovil, ker je to edino prav?

Idite malo k Trumpu trenirat, kako izgleda država BREZ. urgenc in za velike cekine! To vam bi vaš pastir zrihtal, če bi imel šanso še kdaj priti v vlado.

Še črno vrečo bi si morali sami prinest.

Odjebite, kreteni! 

V Ameriki zdravstvo deluje, ga ni treba rihtat. Še zbira se denar da se pošilja slovenceljske paciente tja.

Zanimivo!

Vlada Svobode, Socialnih demokratov in Levice poveča davke in pokrade iz žepov državljanov za novih 1600 kufrov po 1 mikijon več keša, to zapravi,nato pa še dodatno zagoni za 800 ekstra kufrov po 1 milijon €, torej dobre 2.4  milijarde € denarja, problemi, ki pestijo ljudi pa se ne rešujejo, pometejo se pod preprogo, krivi se vse prejšne vlade, in karavana bebcev gre dalje!

Kva ni šel Drnovšek, Kučan, Türk potem v Severno Korejo, Kubo, Venezueli na zdravljenje?

Zakaj hodijo privat v Švico pa ZDA pa Japonsko….?

Če je slovenski javni sistem tako super, bi moral cel svet premožnih se zdraviti v Sloveniji, ne pa da je ravno kontra!

Bogati ven, revni doma v vrsti!

Bogati zagovarjajo javni sistem, zdravijo se pa po privat klinikah v tujini!

Jaz mislim, da to počnejo samo zato, ker imajo podjetja in biznisirajo z državo.

V sam sistem pa ne verjamejo!

Tudi v Sloveniji zdravstvo deluje, podobno kot v Ameriki: samo zbereš cekine in imaš vse takoj na voljo. Kje je torej problem?

To je res! Ne sprejmejp odgovornosti za pacienta..en na smeno bi moral vsake pol ure pregledat če leži v čakalnici kdo ki si ne more sam pomagati (voziček/postelja in je brez spremljevalca) in takoj ukrepati. Takoj ko so sprejeli pacienta (prva triaža) zanj nosijo odgovornost. Na sodišče z vsakim, ki malomarno opravlja svoje delo in se bo prevzela odgovornost na silo.

“In potem sva seveda skupaj sedeli. Jaz sem šla nekje okoli desetih, enajstih noter skozi drsna vrata, da bom pač vprašala, zakaj gospa že od dveh čaka. A nisem z nikomer govorila, ker ko sem prišla čez drsna vrata, je bil šokanten pogled. Postelje druga ob drugi, do vrat. Eden okrvavljen, luža krvi na tleh. Eden pobruhan, eden je spal, eden je jamral. Postelja do postelje, vse polno. In sem šla samo nazaj,” pripoveduje Zalka.”

Odgovor na objavo uporabnika
Korošica839, 07.09.2025 ob 20:05

Pri nas na urgenci, če je res nujno, čakaš minuto. Uro ali dve, če je gužva in je nekaj nenujnega, recimo zvit gleženj.

 

Kje je ta urgenca??? Koroška? Kje?

 

Odgovor na objavo uporabnika
kje je ta, 08.09.2025 ob 09:11

 

Kje je ta urgenca??? Koroška? Kje?

 

Ne moreš verjeti – ja, imamo svoje zdravstvene domove, imamo svojo bolnico in tudi urgenco, kjer se ne čaka v nedogled.

Odgovor na objavo uporabnika
Korošica839, 08.09.2025 ob 11:31

Ne moreš verjeti – ja, imamo svoje zdravstvene domove, imamo svojo bolnico in tudi urgenco, kjer se ne čaka v nedogled.

Ja, ko pride pa do česa resnega, vas pa odpeljejo na urgenco v Ljubljani.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close