Slovenija greznica!!!
Sem slišal od soseda da sploh zdravniki ne pridejo do pacientov ampak kar iz hodnika se derejo in na pamet pišejo in lažejo v izvidih. Na kri se čaka 5 ur ali pa jo zavrzejo, če kakšen od pacientov kaj reče takoj pride varnost zraven … In grozi. Najhujše so starejše zdravnice !!!! Pazite se ljudje ker lahko končate v črni vrečki.
Skrajni čas je, da začnete iskati pozitivno. Sicer se je pa kar nekaj zapisov z današnjim datumom in enako vsebino pojavilo že nekajkrat. Ne lažite kletarji in somišljeniki. Ja je hudo, ampak ne pljuvate po urgenci v Lj, ker bi marsikoga od teh v nebo vpisanih primerov obravnavali v regijskih urgentnih centrih. Da ne govorim, da so ljudje iz DSO tudi prepeljali na urgenco, pa bi jih lahko tudi do.ski zdravniki obravnavali. Najlažje je naložit in prepeljat na urgenco pa se naj tam ubijajo z njimi.
To povzročajo osebni zdravniki.
Pratne čakalnice, naročajo samo preko aplikacije Zvem vsaj v Lj.
Sami ne znajo, po telefonih se nihče ne javi, svojci nekako naročijo, pa je obravnava medla.
Jah, stara ste gospa???
Kažem rano in po 4 letih mi le da napotnico, jah, kožni rak….
Prav moledovati moraš za napotnico, potem se čakaš čakalno dobo…. ko se zadeve poslabšajo, gredo ljudje kar na urgenco, da pridejo hitreje na vrsto.
Od takih, ki pa starostnika samega pustijo na urgenci, pa svojcem vsaka čast! Za dediščino pa si bodo vzeli čas.
V Lj. Osebni zdravniki ne opravljajo svojega dela, vsaj večina. Bezigrad ima prazne čakalnice, naročen na uro, čakaš pa celo uro, da te sprejme, seveda nobenega pacienta notri, sliši pa se hahljanje.
Zaradi takih osebnih zdravnikov, se prekomerno polni urgenca!!!
Marš se speljite, pizduni prodani!
A niste lani tulili, kako je Trump urihtal zadeve in bo vaš Janez takoj za njim ponovil, ker je to edino prav?
Idite malo k Trumpu trenirat, kako izgleda država BREZ. urgenc in za velike cekine! To vam bi vaš pastir zrihtal, če bi imel šanso še kdaj priti v vlado.
Še črno vrečo bi si morali sami prinest.
Odjebite, kreteni!
Trump vas vabi, 07.09.2025 ob 22:47
Marš se speljite, pizduni prodani!
A niste lani tulili, kako je Trump urihtal zadeve in bo vaš Janez takoj za njim ponovil, ker je to edino prav?
Idite malo k Trumpu trenirat, kako izgleda država BREZ. urgenc in za velike cekine! To vam bi vaš pastir zrihtal, če bi imel šanso še kdaj priti v vlado.
Še črno vrečo bi si morali sami prinest.
Odjebite, kreteni!
V Ameriki zdravstvo deluje, ga ni treba rihtat. Še zbira se denar da se pošilja slovenceljske paciente tja.
Zanimivo!
Vlada Svobode, Socialnih demokratov in Levice poveča davke in pokrade iz žepov državljanov za novih 1600 kufrov po 1 mikijon več keša, to zapravi,nato pa še dodatno zagoni za 800 ekstra kufrov po 1 milijon €, torej dobre 2.4 milijarde € denarja, problemi, ki pestijo ljudi pa se ne rešujejo, pometejo se pod preprogo, krivi se vse prejšne vlade, in karavana bebcev gre dalje!
Kva ni šel Drnovšek, Kučan, Türk potem v Severno Korejo, Kubo, Venezueli na zdravljenje?
Zakaj hodijo privat v Švico pa ZDA pa Japonsko….?
Če je slovenski javni sistem tako super, bi moral cel svet premožnih se zdraviti v Sloveniji, ne pa da je ravno kontra!
Bogati ven, revni doma v vrsti!
Bogati zagovarjajo javni sistem, zdravijo se pa po privat klinikah v tujini!
Jaz mislim, da to počnejo samo zato, ker imajo podjetja in biznisirajo z državo.
V sam sistem pa ne verjamejo!
To je res! Ne sprejmejp odgovornosti za pacienta..en na smeno bi moral vsake pol ure pregledat če leži v čakalnici kdo ki si ne more sam pomagati (voziček/postelja in je brez spremljevalca) in takoj ukrepati. Takoj ko so sprejeli pacienta (prva triaža) zanj nosijo odgovornost. Na sodišče z vsakim, ki malomarno opravlja svoje delo in se bo prevzela odgovornost na silo.
““In potem sva seveda skupaj sedeli. Jaz sem šla nekje okoli desetih, enajstih noter skozi drsna vrata, da bom pač vprašala, zakaj gospa že od dveh čaka. A nisem z nikomer govorila, ker ko sem prišla čez drsna vrata, je bil šokanten pogled. Postelje druga ob drugi, do vrat. Eden okrvavljen, luža krvi na tleh. Eden pobruhan, eden je spal, eden je jamral. Postelja do postelje, vse polno. In sem šla samo nazaj,” pripoveduje Zalka.”
Forum je zaprt za komentiranje.